Zevk suyunun çok fazla gelmesi?

Iliski sırasında aşırı derecede zevk suyunun gelmesi nedeniyle çok fazla haz almasamda istenmeyen bir durum olmaması için prezervatif kullanıyorum.. Sizde de böyle bir sorun var mı? Kızlar böyle bir durumla karşılaştıklarında prezervatif kullanılmasını isterler mi?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Zevk suyu geliyorsa benden zevk alıyor diye mutlu olurum ama önlem için kesinlikle prezervatif taktırırım.

0|1
    0|0
    • Güzel bir noktaya değindin. Aslında bu konuda bende tereddütte kalıyorum, çok düşük bir ihtimal olsa bile zevk suyundan hamile kalma durumu mevcut.

Aşırı derecede zevk suyu gelmesi de bu konuda düşündürüyor beni, prezervatif kullanmasını da sevmiyorum

• Sonuçta hamile kalırsa ikinizde zor durumda kalırsınız eğer çok sıklıkla yapmıyorsanız bayan ertesi gün hapı kullansın ya da çok sık yapıyorsanız doğum kontrol hapları ama istemezse siz kesin kullanın prezervatifi zor durumda kalmayın :)

• Zevk suyunun fazla gelmesinin soruda da bahsettiğim gibi avantajları olsa da hamile bırakma olasılığı korkutuyor o yüzden zorunlu olarak prezervatif kullanmak gerekiyor, ultra hisset filan kullanmak lazım :)

• ben hiç öyle şeye takılmam. çok zevk suyu geliyorsa zevk verebiliyorum demektir.

0|0
    0|0
    • Değişik bir bakış açısı oldu, aynı şeyi kadınlar için de söyleyebiliriz. Ne kadar çok sulanmasına sebep oluyorsak o kadar çok zevk veriyoruz demektir

• aynen öyle :)

• Arzular şelale ! :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...