Bakmaktan geri alamıyorum. Tutamıyorum kendimi, bana yardım edin!

dar kot giyen genç erkeklerin kalcalarına bakıyorum kendimi alamıyorum bakarken asla içimden cinsel olarak birşey gecmiyor ama bu alışkanlık haline geldi hatta bunu dışa vurdum yanlışlıkla yanımda arkadaşım vardı anneee diye bağırarak uzaklaştı benden sen dötcü olmuşun dedi. bana neler oluyor. lütfen gay oldun gibi şeyler yazmayın.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• cinsel bişey geçmiyorsa sebep başkadır. Büyük ihtimal bilinç altında onların dar kot giymesine bir anlam verememe ve yakıştıramama var veya bilinç altında dar kot giyme özentisi var, ama giyemiyorsun.

git yarın bi dar kot al giy. ama dar kot testis damarlarını sıktığı için kısırlığa sebep oluyormuş. bundan 10-12 yıl önce hatta bizim babalarımızın zamanında erkekler dar kot giyerlerdi, modaydı. Amcamın bir arkadaşı bu yüzden kısır olmuş. ama git al bir iki kere giy. bu durumun geçer. sonra kaldır at. dar kıyafetler sağlıga zararlı.

• eyvallah

• cok saol hocam bu olgun cevabın için

Kızlar Ne Diyor 7

• bak yav bişi olmaz. hepimiz bakıyoruz zaten ama çaktırmadan.

• Güzel olana bakılır.Bende bakarım kız erkek farketmez.Bu demek değilki lezbiyenim.Güzel olanın çekiciliğidir o kadar.Hatunlarada bakmaya devam ediyorsan sorun yok..

• sadece kot mu? ya kumaş

• bende bakıyorum kız erkek farketmez önümde yürüyeni affetmem bakarım arkadaş biseksüel olmadım yani bakılasıysa bakılır

• Ben kızlı erkekli bakıyorum. Cinsiyet ayırmadan.

• bu en mantıklı cevaptı

• bende kızların popolarına bakıyorum. korkma bişey olmaz. daha elime erkek elinden başka bi cinsin eli deymedi :)

• yok beee o kadar da değil.

geyik yapıyoruz burda.

her kız rakiplerini dikkatle analiz eder sadece ben bunu açıkca söyleyebiliyorum :)

• hacı ınanmayrum sana ya:))))))

• dötçü:Dçok komik ya:)alışkanlıktır sende giy dar kot özeniyorsundur belki

• tıp

• sakın geç kalma erken gel

• ahahahahahaah fordcular toplansın arkadaşlar.:))))

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 8

• Sen bide erkek erkeğe masturbasyonu sormuşsun :D sende var bişiler :D

• :)

• galiba:)))))))))))))))))))))

• Biseksüellikle aranda şu kadar mesafe kalmış

• gay oldun.. şaka şaka :)

valla nedir neyin nesidir bilemiyorum ama normal birşey olmadığı kesin. bence sen bi seksologa görün.

• ne içiyorsun sen

• bende bişey yok hoş ben kalcasına baktıklarımın plakasını almıyom ya anasını satım.

• :)) sen yine de kendine çeki düzen ver

• ahahaha saol hacım ama gercekten doğru söylüyorum başıma geldi böyle bir durum

• Öncekileri Göster
  • Hayırdır beni arkadaş olarak eklemişin hayır mı ?

• :D

• tamam yeter ileri gitmeye başladınız iyi geceler.

• he dötçü nasıl oluyor merak ettim :D

• Öncekileri Göster
  • Fiat ta çalışıyomuş dar kot giyenler ugramayın bak sonra istesenizde dar kot giyemezsiniz.

• ahahahahahaha süpersin ya

• bi daha kot giyen top olsun

• ya hacı yanlış anlamayın en olur

• hahahaha anneee sen dötcü olmuşun koptum :D

bendede aynısı çorap giyen etekli bayanlarda geçerliydi zamanla kendimi şartlandırarak kafamı başka şeylere vererek yendim ama görsem tahrik olurum o ayrı :D

Yükleniyor...