Hamile olsam ne yaparsın dediğimde istediğim cevabı alamadım?

Evet aptalın önde gideneyim belki. Adet olamadım bir türlü, nerdeyse iki hafta evel beraber olduk ben gerçi doğum kontrol hapı alıyorum ama biraz gripliydim o ara. Korunmadık çünkü cinsel hastalıklar testi yaptırmıştı temiz çıkınca birşey olmaz dedik.

Erkek arkadaşıma durumu anlatınca (sözde benimle evlenecek ailesinin bir kısmını tanıştırdı) doktora gider aldırırsın dedi. İnşallah olmaz diyip durdu. Sinirlendim bunu beklemiyordum ondan, bu adamdan bana daha ne kadar hayır gelir ki?

Güncellemeler:
kabul hatalıyım evlilik dışı günaha girdim yapmamalıydım çok haklısınız ama bence ona rağmen bunu kimse hak etmez sonuçta bu iş için iki kişi gerekir ne kadar basit birine çocuk aldır diyebilmek anlamadım. üzüldüm ciddi değilmiş demekki. umarım hamile değilimdir stresden falandır doktora gitcem, eğer tersi çıkarsa ona kalmış sahip çıkarsa çıkar çıkmazsa da vicdanına bırakıyorum

0|0
12|36

En İyi Erkek Görüşü

• emin ol burdan sana evlilik dışı beraberlik günah diyenlerin hepsi,bu siteye her girdiğinde ilk önce cinsellik kısmına girenlerdir ve emin ol masturbasyonla yetinmiyorlardır..herneyse o çocuktan sna ne yar olur ne başka bişey. aynı soruyu sevgilim sormuştu bana eğer öyle bişey varsa nikah yapalım hemen dedim :)

4|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 35

• Şİmdi ayrıldığım sevgilim bir gün "kızacaksın ama ben adet olmadım" diye mesaj atmış. Bende hemen bir mesaj attım. "Bunda kızılacak birşey yok bunu tek başına sen yapmadın ne düşünürsen her şekilde yanındayım" dedim ve aradım. İster doğuralım ister başka çaresine bakalım kendini üzme herşeyi ile yanındayım diye. Gerçi birkaç gün sonra hastalandı birşey yokmuş yani.

Şimdi ise bu dürüst adamı sebepsiz yere terk etti başka bir heyecana gitti. Beter olur inşallah balına böyle birşey gelir yapayalnız kalır.

2|0
    0|0
    • allahım ya... erkekler böyle demez kızlar sızlar, böyle diyen erkekleri de terk ediyorlar değerini bilmiyorlar, bazen kızlar böyle saçmalamasalar erkekler de bu kadar öküz olmaz diyorum ama neyse... sana da geçmiş olsun kardeşim daha iyilerine layıksın

• Teşekkür ediyorum ama gerçekten abartmadan yazdım buraya. Hani derler ya özür dileyerek baş tarafını yazıyorum deveye diken... falan filan .

teşekkür ediyorum. Mutlaka önüme dürüstü çıkar eminim. Yakışıklı, parası mevkisi olan insan çok ama adam gibi adam olan yok. Hiç çekinmeden burdan ismini bile yazbilirim.

• Söylediğimizde kötü oluyoruz , işte bu yüzden diyorum evlilik dışı ilişkilerden uzak durmak gerekir diye .

4|1
    2|0
    • haklısın aptallık yaptım kabul ediyorum ama keşkeler ile yaşarsam ölmem gerekir

• Keşkeler ile yaşamak şuan ki durumundan kat kat iyidir .

• Erkek arkadaşına de ki "kuzuyu güden kurdu görür" dedi bi arkadaşım de.

Hasenin adına üzüldüm mü? kesinlikle hayır. Halen evlenme vaadiyle kanıpta kendini erkeğe teslim eden var mı?

Seviyordum diyeceksin,sevgi temiz olur çok seven insan,sevdiği kızdan böyle bişey istemez,isteyemez.

3|0
    1|0
  • insanlar hata yapabilir eger hamile kaldıysan ve sevgilin sahip çıkmazsa sadece bi laf söyle agzınıda bozma seni erkek sanmıştım güvenmiştim de bu laf ona yeter bile

1|0
    0|0
  • üzüldüm senin adına. inş hamile değilsindir. Ama ne olursa olsun aldırma çocuğu.

3|0
    0|0
  • cinselliği yaşamak evlilik anahtarı değil sonuçta.aklında bir şüphe varsa zaten evlenemezsin

2|0
    0|0
  • işte ole her onunuze gelenle yatarsanız bole olur hak etmıssın

2|2
    5|0
  • Seninle ciddi düşündüğünü sanmıyorum cinsel ihtiyaçlarını karşılıyor sadece

3|0
    0|0
  • Arkadaşım öncelikle geçmiş olsun. Ondan sana hayır gelmez. Onun vicadanıda bu olayı kabullenmez. Zaten isteyen adam telaş eder ama kabullenirdi. Olan sana olur ona bişey olmaz. Da inşallah sanada bişey olmaz. Hayırlısı.

1|0
    0|1
  • cinslliği yaşayan ne ilk kadınsın nede son

1|0
    0|0
  • sana diycek hiçbişey yook tüm suç ailende eğer ailen çocuklukta itibaren seni böle şeylere larşı korusaydı belki de bugün bu durumu yaşamayacaktın,yaşamayacaktınız demiyorum çünkü öteki tarafın tuzu kuru ama iş işten geçmiş yapacak bişey yook inşalllah hamile kalmamışsınıdr dualarım bu yönde olacak.

0|0
    5|0
    • sen hiç bir kızla beraber olmadın mı?

• ailemin ne suçu? senin ailenin ne suçu var senin gibi bir düşüncesiz ve insanı aşağlayan evlat yetiştirdi diye? düşmez kalkmaz bir allah büyük konuşma

• Ne demek şimdi bu ?Hamile isen cocuğu dünya'ya mı getirecen..Sakın evlenmeden bu hata'yı yapma..O cocuga yazık olur..Eğer hamileysen o cocuğu aldır ve bir daha korunmana dikkat et..Yazık olur o cocuğa aile ortamından uzak büyümesin..Ama evlenecekse o zaman catır catır doğura bilirisin.. :)

1|0
    1|0
    • hayır ben bu hatayı yaptım diye kendimi yiyorum çocuk aldırırsam vicdan azabı çekerim bundan eminim. ister babalık eder ister etmez bana sahip çıkacak ailem kalmadı zaten çocuğa yazık oluçağını düşünmüyorum, böyle bir baba olacağına olmasın

• O cocuga ve cocugun gelecegıne yazık olur buna hic hakkın yok..Dünyaya getirip aile hayatından uzak bir cocuk yetişterecegıne hic yapma daha iyi..

• evli değilken gebe kalmanı sevinçle kimse karşılayamaz bence belki kullandığı kelimeler yanlıştır ama arakadaşının kötü bir niyeti olduğunu düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • owww bıçaklasaymış daha iyiymiş senin çocuğun onun çocuğu sonuçta

2|0
    0|1
  • hesabını veremeyeceğiniz şeylere kalkışmayın çocuğa dokunmayın bu dünyada kolay ama öbür dünyada kan alırlar kan.

1|1
    1|0
    • ben aldıramam zaten evet hatlıyım bi günah işledim ama onu kesinlikle hayır

• O zaman sen de ilk sevgili olduğunuz zamanlrda o soruyu soracaktın ki; sonradan hayal kırıklığına uğramamak için.

0|0
    3|0
  • Evlenmeden Ver Öyle Mayk Sonra Dert Yan .

1|1
    5|0
  • Saçmalamış ya ciddi degil seninle yada biraz gözü korkmuşta olabilir kolay deqil bir çocugun sorumlulugu ama yanlış yapmış

0|0
    0|0
  • evleneceği falan yok bunun

1|0
    0|0
  • Ortada kesın bısey yok belkı ama 1 . hata olmus 2.yi bari yapma ..

1|0
    0|0
  • gelmez.

1|0
    0|0
  • SAdece Gülümsüyorum Sana

0|0
    3|0
  • sana geliceği hayır biraz daha yatarsınız biraz daha birlikte olursunuz bişi olmaz yani başka

0|0
    2|0
  • Gayet mantıklı düşünmüş sevgilin..Evlenmeden nikah olmadan hamile kalman ne kadar doğru orası tartışılır..Ben olsam bende istemezdim..Böyle düşünmesi seninle evlenmeyeceği anlamına gelmez..Evli olmuş olsaydınız bu şekilde düşüneceğini sanmıyorum..

0|0
    0|0
    • yani sıradan biriyim o kadar olmuş olsa evlenirim demesi gerekirken bunu söylemesi benimle evlenmez anlamına gelir sonuçta o cocuğu ben kendi kendime yapmadım

• artık var düşün yani aldıralım falan diyosa okadarda ciddi değil ozamn gerçi tanımadanda bişe sölemek doğru olmaz heralde

0|0
    0|0
  • umarım sahip çıkar evlenirsiniz ,peki hanfendi buradan sitedeki kızlarımıza seslenseniz bir kaç cümleyle sevgilileriyle ilişkileri hakkında nasıl hareket etsinler neleri yapıp neleri yapmasınlar...?

1|0
    1|0
  • Sorumluluk üstlenecek çağa gelmemiş anlaşılan

1|0
    1|0
  • o adamdan sana sadece yatakta hayır var onun dışında hayır olmaz

1|0
    0|0
  • çok sakat bi durum ...

0|0
    0|0
  • ihtiyaç gideren bir insan durumuna sokmuş seni

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 12

• Evlilik dışı ilişkilerde ki bunu bende yaşıyorum ,karşı tarafdan değil kendin korunmalısın ve sebebi ne olursa olsun bunu aksatmamak gerekir .

Sen doğum kontrol hapı kullandığını soylemişsin gerçi ama sonuçta kullanmadığın bir gün için soru soruyorsun ve belkide ona karşı olan sevgini azaltacak en azından seni inciten bir cevap almışsın.

Ben sevgilimin beni üzmesini istemem aklımda kurduğum dünyama ona verdiğim değeri düşürecek bir hareket yapmasını istemem .

Evlenmeyi düşünüyoruz ama bunu onun benden çok istemesini beklerim ve istediğimde oldu şu anda askerde ama gelince 6 ay için de evlenmeyi düşünüyoruz .

Senin sorduğun soruyu bende ilk zamanlarımızda sormuştum ona ama sorduğum andan itibaren içimi korku sarmıştı ya ters bişey söylerse diye ,ama olmadı durdu ikimizin yaptığı hatayı senin tek başına ödemeni istemem hemen evleniriz demişti.

1|0
    0|0
    • yok unutmadim hiç hapı ama gripliydim acaba etkisi azalmış olabilirmi diye düşündüm test yapcam yakında birşey varsa da yoksada bu adamı terk edeceğim

• Hiç düşünmeden verilen cevap. Savunmaya geçmiş. Önce düşünmemesi onun bu tür durumlarda aldığı kararı gösterir. Evlilik olmaz aranızda çocuk işin içine girse dahi. Evliliğide çocuğa bağlama sende mantıklı düşün bununla evlenilir mi diye. Hatunuz duygusalız mantıklı düşünmüyoruz bazen. Eğer çocuk olsa alınamayacak durumda olsa ben ne yaparım diye düşün adama bel bağlama.Onuda mecbur etme. Adamsa ne yapılması gerektiğini bilir. Ondan sana hayır gelmez nedne gelmez biliyor musun böyle bir cevabı verdği için değil. Bu cevabın açıklamasını yapamadığı için.

-Ben evlenmek istemiyorum

-Ben bu yaşta çocuk istemiyorum

-Evlenmeye mecbur bırakılmak istemiyorum

-seni seviyorum seninle birlikte olmak istiyorum ama şartlar evlilik için uygun değil.

-Etraf ne der rezil olurum

-sorumluluk alamam gibi

vs. vs. açıklamalar gerekir.

1|0
    0|0
  • sorumluluk sahibi olabilecek kadar gelişmemiş

1|0
    0|0
  • burdakiler neden böyle acımasızca cevap veriyor anlamıyorum. sizin hiç mi bacınız kardeşiniz ablanız arkadaşınız yok? insan bu kadar mı duygusuz olur

1|0
    0|0
  • seven insan,evliliği düşünen insan bu kadar duygusuzca sözler sarf etmez.bu adamdan hiç birşey olmaz.

3|0
    0|0
  • bence abartma.

bir insanı sevmek, onla evlenmek yada evlenecek olmak demek hemen çocuk yapmak manasına gelmiyor.

bunu mantıklı düşünmek lazım.

kadın çocuk doğrunca büyük sorumluluk alıyor iki birey de.

yani bu sorumluluğu almaya hazır olmadan sırf birbirinize olan sevginizi kanıtlamak için o çocuğu doğurmak evladınıza yapacağınız en büyük kötülük olur.

eğer kendini çocuk sahibi olmaya hazır hissetmiyorsa sevgilin bence mantığını ön planda tutabilen, doğruyu yapmak adına beklediğin cevabı bilmesine rağmen sorumluluk alarak ucuz kahramanlık yapmadan sana olması gerekeni söyleyebildiği için şanslısın. kıymetini bil derim.

0|0
    0|0
    • eklemek isterim ki aynı cevabı çocuk sorumluluğu almaya hazır değilseniz evliyken de verebilir. bundan doğal bişey yok. ikiniz adına çocuk yapma kararını o nasıl tek başına veremeyecekse sırf hamilesin diye sen de verememelisin.

• Dediğinde bir mantık olsa dahi seni bu denli üzmeye, kırmaya hakkı yok bence.

İlişkini gözden geçir hatta gözü mözü salla son ver.

1|0
    0|0
  • evlilik disi iliskiye girmek gunah heleki kurtaj yaptirmak daha da gunah. insallah hamile felan degilsin. olan sana yada ona olmaz, olan gunahsiz bebege olur sirf ikiniz nane yediniz diye, 5 dkk zevk icn ustelik, heleki bu zevk evlilige kdar beklenebilir ken. neyse yargilamak bana dusmez, ama kimle birlikte oluyorsun onu dikkat etmekde fayda var. kendini kullandirtma kardesim..

0|0
    0|0
  • Hayir gelmez en kisa zamanda kurtul ondan

1|0
    0|0
  • Guzelim derler ya zararin neresinden dönersen kardir diye. simdi boyle konusuyorsa sana, sen gercekten onunla hayatini paylasmak istiyormusun? her kadin tabiki erkek arkdasindan boyle bir tepki beklemez. bence cok iyi dusun ne yapmak istedigine ve senin icin en saglikli olan yolu sec.

0|0
    0|0
  • Ne demesini bekliyordun? Mantıklı düşünmüş. Takdir ettim.

0|2
    5|1
  • ben sana koca bulurum, sık dişini

1|0
    0|0
Yükleniyor...