Erkekleri anlayamayan tek ben yokumdur herhalde erkekler şu duruma bir çaıklık

şimdi erkekler hiç bir erkekle ilişkisi olmayan bir kız istiyor dimi bu konuda hem fikiriz ? fakat kız cinsel anlamda bir şey yapamadığı zaman sıkılıyorsunuz bu kızdan. daha öpüşmeyi bilmiyor , sekste hiç bir aktifliği yok diye. hiç düşündünüz mü ? bu zamana kadar kendisini saklamış birisi nasıl direk size kendisini açabilir , sizin ona dokunmanız bile kızı bayıltacak kadar heyecan veriyor. birde kız hem bakire hem de iyi öpüştümü iyi sevişti mi direk aklınıza diktirdi mi ? yalan mı söylüyor bu kadar iyi öpüşemez diye bir fikir yatıyor. erkekler daha kendilerinin ne istediğini bilmiyor ki nasıl iyi bir eş seçsinler. evet fikirlerinizi alalım..

Güncellemeler:
daha doğrusu bir seçim yapmanız gerekiyor. ya yırtıcı seksi iyi bilen bakire olmayan tabiri caizse tecrübeli bir bayan arayın ya da hiç kimseyle ilişkisi olmayan , ne kadar size sıkıcı da gelse o kızdan bir beklentiye girip sıkılmayı kesin.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınların en büyük sorunu hayata her zaman sadece kendi bakış açılarıyla bakmaları. Başarılı kadınlar daima farklı görüşleri, değişik bakış açılarını dikkate almış, ufku geniş insanlardır.

Anlatmak istediklerinizi anlıyorum ve bir çok konudan da haklısınız fakat karşınızdaki varlığı anlamaya çalışmıyorsunuz. Kendi doğrularınızın erkekler tarafından da kabul görmesini bekliyorsunuz.

Bir erkek, oyuncakçı dükkanına girmiş bir çocuk gibidir. Gördüğü her oyuncağa sahip olmak. Bahsettiğiniz gibi herşeyi bir kadından bekler. 10 tane oyuncağa sahip olsa 11. yi de almak için türlü türlü numaralar çeker. Akıllı bir anne ise çocuğunu yönlendirmeyi ve dükkandan çıkarken en doğru kararı vermesini sağlamayı bilir. Çocuk akıl oyunları oynarsa anne de bunları yutmaz ve kendi kurallarını getirir.

Umarım simgeleri kendi hayatınıza yansıtırken verdiğim örnekten yararlanabilirsiniz.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kadınların düşünce sistemlerindeki en büyük farklılık, kafalarında kurdukları şeyin gerçek olduklarına kendilerini inandırmaları ve ardından bu kurulan şey sanki sirakula mahkemelerinin kesin kararıymış gibi eyleme geçmeleri. Sana mı kaldı milletin ne istediği.

0|1
    0|0
  • Ben ne istediğimi biliyorum, diğer erkekler beni ilgilendirmiyor

Seks kölesi de aramıyorum Meryem Ana da aramıyorum. Soruda bütün erkekleri ikisinden birine sokmaya çalışan eski bir zihniyet var

Cinsellik o kadar da mühim bir mesele değil, çok daha önemli şeyler var hayatta

0|0
    0|0
  • türk erkekleri = ş.ktir et bu eşitlege kimşe cevap veremez :) hayat senin işter seviş ister bakire kal ve sunu bilki hic kimse olmazsa olmaz değildir seni olduğun gibi kabul etmeyen veya bundan şikayeden kişiye demen gereken tek şey bb :) Sadece biraz ÖZGÜVEN !

0|0
    0|0
  • Ateşli kadın isteyen cehenneme gitsin, gelenek görenekleri iyi bilen kültürlü en az lise mezunu kendini iyi yetiştirmiş ..sesini duyduğumda dahi beni rahatlatır huzur veren sakin yapılı bir eş istiyorum

0|0
    0|0
  • hiç kimseyle ilişkisi olmayanı seçerim tabiyki sexten zevk almaya başlamış kızlardan uzak durmalısın onlar seni defalarca aldatırlar bu gaabul edilmez birşeydir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 5 yıldız tatlım

0|0
    0|0
  • Helal valla dogru söyledin ya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...