Biri bana bunu açıklayabilir mi?

ben bakireyim ve klitoral orgazm yaşıyorum. orgazmdan sonra sıvı falan hiçbir şey gelmiyor. abdestimi alıyorum ama bana saçma geliyor. sıvı gelmediği halde yine de gusul abdesti almam gerekir mi? sıvı gelerek boşalmanın sadece kadınlarda olduğunu biliyorum sonuçta vajinama bir şey girmiyor. internette bir yerde de bekaret sünnet yerine kadar girişe engel olduğu için gusul gerekmez yazıyor. siz ne diyorsunuz?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bende tam tersi diye biliyorum.Yani erkeklerde sıvı gelir bayanlarda sıvı gelmez boşalırken.Ama sizde sulanma olur, o ayrı tabi. Peki tam anlamıyla orgazm oluyomsunuz, yani bilirsinz işte, orgazm olup bir rahatlama, titreme falan oluyomu? Gusul abdestiniz konusnda bir fikrim yok, yanlış yönlendirme yapmak istemem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Haz duyup duymamanla alakali birsey ve zara kadar penis girse sivi gelmezse gusul gerekmez.. ama ben yinede rahat etmek icin alirdim..

0|0
    0|0
  • sıvı gelmeden şehvetle bosalmadan gusul abdestı almana gerek yok ama zevke gelıyorum dıyorsun sıvı gelmıyor dıyosun yanı sulanmıyorsun bu bıraz sorun gıbı sulanman lazım eger zevke gelıyorsan...

0|0
    0|0
  • arkadaşım sıvı herkeste gelecek die bir kaide yok bazılarında çok fazladır bazılarında hiç yoktur sıkma canını dogru yoldasın

0|0
    0|0
  • belediyenin önndeki fışkiyeyi kırmışlar

0|0
    1|1
  • gusul al bence

0|0
    0|0
  • abdest alman doğrusu bence aklında soru işareti kalmaz en azından

0|0
    0|0
  • orgazm oluyomusun peki?

0|0
    0|0
  • Gusül abdestinde önemli olan maddi kirlilekten çok manevi kirliliğin giderilmesidir.Orgazm oldum mu gusul gerekir?

0|0
    0|0
  • Bence de gerekmez. Çünkü okuduğun yazının doğru olduğu kanaatindeyim. Fakat alırsan da zararı yok sonuçta. İmkanın varsa duşunu al, yoksa es geçsin. tabi benim fikrim bu. İstersen çevrendeki bir bayan hoca ile görüş bunu..

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Islanma olayi her kadinda olmaz, guslun yerine getirilmesi icin orgazm olunmasi gerekir diye biliyorum. Zaten gusul abdestinin anlami. Fiziken temizlik degildir, manevi temizliktir, manevi olarak. Temizlenmektir,

0|0
    0|0
  • öncelikle bir kadının orgazm olurken erkekteki gibi dısarı bariz bir sıvı gelmesini beklyorsan yanılıyorsun. yani dısarı bariz cıkan birsey yok bunun yerine ıslanma tabiri caizse nemlenme olur. gusul alman gerekir mi evet gerekir. gusulün dısarı cıkan sıvı ile direkt baglantısı yoktur. yasamıs oldugun rahatlamanın bir gereksinimi olarak gör bunu. internetten arastırdıgın her siteye inanamamanda fayda var. saglam gercekten amacına hizmet eden siteler haric...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• gusul alman gerekli tabii ki

0|0
    0|0
  • ben eskiden gusul abdesti almiyodum sonra nette okudum almak zorundaymisiz simdi almasam rahat edemiyorum :/

0|0
    0|0
  • sonuçta zevk alıyorsun bu nedenle gusül abdesti almak en doğrusu

0|0
    0|0
  • Bnde bakireyim ve bosalma olayi yeterince tatmin olunca gercklesiyor. Senin aksine sivi geliyor orgazm olunca. Acaba sen orgazmi yasadin mi o var. Titredin mi bir rahatlama mutluluk hissi olustu mu peki. Eger bosaldiysan abdest gerekli.

0|1
    0|0
Yükleniyor...