20 yaşını geçmiş bakire/bakirler var mı burada? Daha hiç öpüşmemişler?

20 yaşındayım. hiç öpüşemedim bile daha :( sosyal hayatım yok.

okul-ev. izmideyim. ailemle yaşıyorum ama kısıtlayıcı değiller.

dini inançla alakası yok. bekarete değer vermiyorum.

sizin bakire/bakir kalma sebebiniz nedir? yalnız olmadığımı bilmek istiyorum :( tamamen bakireyim hala ya :(

0|0
6|32

En İyi Kız Görüşü

• 20 neki ben 25 oldum elime erkek eli değmedi görsen bide taş gibi kızım :p nedeniyse bende utangaçım ve adım çıkar kaşar gözüyle bakılır ailemi utandırırım falan diye kimseyle öpüşmedim bile

3|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• ilgi gosterip takdir edin su kizi biraz, zari varmis...

4|1
    2|0
  • BEN BAKIRIMMMMMMMMMM ;)

yas 28 oldu bakirim hala utanıolum.

bir gun hayatımı adıyacagım ınsanı buldugumda sadece onun olmayı ısterım... ;)

0|0
    1|0
    • ohoo şimdiye dek sürtünme, oral vs. aslında hiç de bakir değilsindir sen.

• yoo sadece dalgama bakıorum sız ole yapmıomusnuz ;)

• Bende Sen Gibiyim ama ilişki aşk meşk işleri ile uğraşsam karyerim olmazdı bu seviyeye gelemezdim 3 sene bir kızla konuştum kızın elini bile tutmadım sevmek o kişi ile ilişki yaşamak öpüşmek vb değil ki bana göre zamanı gelince herşey olur gider

1|0
    0|0
  • Merhaba.Bakire olman hoşuma gitti.Beni ekler misin?

2|3
    1|1
  • bırak ta tertemiz giy o gelinliği kendin için

2|0
    2|1
  • cok fazla celıskılı bı soru.. ınandırıcı deqıl..

0|0
    1|0
  • Dini degerlerden oturu yapmadim.. gayette mutluyum

0|0
    1|0
    • sürtünme, oral vs yaşadıysan bakir değilsindir.

• yazık olur. bunca zaman koruduğun namusunu fırlatıp atma.

• Dayanmaya calisiyorum ztn elimden geldigince yapmicam Evliliği bekliyorum

• anlatımda gariplik var değer vermiyorum ama bakireyim dam başında saksağan gel bize bazı bazı

0|0
    1|0
  • Bende daha öpüşmedim ve bakirim

Peki sen bakireliğini evlenenr kadar sürdürcenmi

1|0
    1|1
  • Hayır değilim olmak isterdim ama sosyal biri için zor bir durum. Bakire olmak istemiyor musun?

0|1
    1|0
  • Neden üzülüyorsun ki bu gayet doğal ve bir o kadar da güzel birşey bence.

1|0
    1|0
  • Öpüşelim mi? :)

ben de hiç öpüşmedim, 19 yaşındayım

0|0
    0|0
    • neden hiç öpüşmedin bu yaşa kadar? :/

• hiç cevap yazmadın

• Bugün gördüm öpüşenler, çok canım çekti

• 18 yasindayim ve hala bakirim bakir kalmamin nedeni asosyalim ve kizlarla konusamiyorum dahacbir kizla opusemedim vule eger birini bulursam ilk deneyecegim sey opusme ve sanal olucak

1|0
    0|0
  • Hangi üniye gidiyorsun ?

0|0
    1|1
  • Bende bakirim bilmem karşıma çıkmadı sanırım

1|0
    0|0
  • Bi bayan icin kolaydır sanirim ama bir erkek bskir olmak dha azda olsa srni anlayabiliyorum .s

1|0
    0|0
  • Yalnız değilsiniz :)

0|0
    0|0
  • bakirelerden bir sen kaldin aferimm

0|0
    0|0
  • var tabiki ama üzülmene gerek yok

0|0
    0|0
  • izmideyim derken izmirmi izmitmi ?

0|0
    1|1
  • herkes izmirli çıkmış :)

0|0
    0|0
  • Cevaplara yorumlara filan da baktımda nerde bu kızlar bizi neden bulmazlar arkadaş anlamıyorum iyi bölüm okuyorum param da var tipimde gayet normal bana neden denk gelmiyo bazen kalbim çok temiz ondan mı olmuyo diyorum yok çok doldum ben çok dertliyim

0|0
    0|0
  • Bende İzmir'deyim ve çok yalnızım :( çok sıkılıyorum bu durumdan :(

0|0
    0|0
    • İzmirliler doluştu. bu ne ya. tövbe tövbe... ilan vermişim gibi...

İzmir'de olduğumu belirttim çünkü modern bir şehir. bağnazlığıyla ünlü bir şehirde olsaydım zaten bu kadar kafama takmazdım bu durumumu. onun için yazdım.

• ne bileyim... üç tane erkek üye peşpeşe yazmış ''ben de izmirdenim!'' üzüldüm. partner aradığım sanılmış galiba. kötü hissettim.

• Kendini kötü hissetmene gerek yok. Kimileri öyle anlamış olabilir ama ben sadece bu mesajınla sadece sitem etmişsin bende sana ortak oldum hepsi bu.

• ben izmirdeyim vede hiç ilişki yaşamadım :((

0|0
    0|0
    • yaşın kaç?

• ewt konu baya bir eskidi :) gönderirim nolcakki.. sen eklersin foto sorun değil. zaten beni İzmir de fazla tanıyanda yok..

• asıl ben bu son 2 günde yazılanları gördükten sonra yanlış anlaşıldığımı fark ettim... konuşmamızı bu şekilde değerlendirdiğini düşünmemiştim. kusura bakma zamanını çaldım. hoşçakalın

• aynı ya 20 yaşımdayım hatta 21 olcam nerdeyse ama olmadı hiç :( sebebim yok yani çok üstüne düşmedim ama bulsam da kaçırmam

1|0
    0|0
    • fb'm olur musun? çekinerek soruyorum :D

• gözleri karalamadan koy

sonra site yönetimine mesaj atıp o yorumu silmelerini rica edebilirsin

• görmemişim yeni gördüm. yarın bu saatlerde girer bakarım. yorum yazarım buraya iki gün sonra da sildirirsin fotoğraf linkinin bulunduğu yorumu

• ben de tamamen bakirdim 24 yaşıma kadar. ilk öpüşme seks vs. hepsi bir gecede oldu... evliliğe saklamaktı niyetim ama yoldan çıkarıyolar işte naparsın :))

1|0
    0|0
  • Bakire olmasan haftaya izmire geldiğimde bişeyler düşünürdük ama bakireysen sıkıntı

0|0
    1|0
    • yuh! daha neler.

• Aşağıdaki konuşmalarından sonra mı yuh diyorsun ruhun bakire değil zarın olsa ne olacak ver kurtul sen

• Gel değerlendir bu teklifimi bekledikce kudurcan iyice

• YAŞ KAÇ BEN SENIN ILKLERIN OLURUM ABARTISIZ

0|0
    1|0
  • ee yap sende elini kolunu bağlayan mı var

0|0
    0|0
  • Gerdek gecesi heyecanlı olur ya hani. He işte o heyecanı insan hayatında bir kere yaşayabilir. Tecrübesi olanlar o heyecanı hiç yasayamayacak.

1|0
    0|2
    • sen?

• yani?

• üstünüzde kıyafet bir şeyler falan?

• Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 5

• Yaşamadıgın icin yasamak istiyosun. Ama yasayınca ele bısey gecmiyor duzgun ınsanla yasamadıgında ne degeri var

2|3
    0|1
  • bence bişeyler yaşanacksa helaliyle yaşamalı yanlışmıyım eğer kimseyle birlikte olmadıysan en doğrusu bu doğru yoldasın ama anladığım kadarıyla bşeyler yaşamak istiyorsun afedersin ama aptallık etme

1|0
    0|0
  • 19 yaşındayım. sayılır mı? dediğin gibi öpüşmedim bile vs... ben bekareti önemsiyorum, hem dini inancımdan dolayı hem de ilk ilişkimi kocamla yaşadığımda daha mutlu olacağıma inandığım için

1|3
    0|0
  • bende senin gibiyim evleneceğim kişiye saklıyorum diye zırvalamıyorum din aile hiç bir kısıtlama yok ama elime erkek eli değmedi neden bilmiyorum kimse benimle olmak istemiyo inansam büyü yaptılar derdim yani :s

2|2
    0|0
    • bizim durum vahim :( yaşın kaç? 18-19 falansan geç değil. 20'yi aştıktan sonra giderek geç oluyor :(

• 22 :/

• fırsat çıktığı oldu mu hiç karşına? benim çıktı ama maalesef ki kaybettim o şansı. çok pişmanım şimdi.

• bende öyleyim 21 yaş ama ben inançlarımdan dolayı

3|3
    0|0
Yükleniyor...