Nasıl korunuyorsunuz?

İyi akşamlar arkadaşlar. İlişkiye girdiğinizde genelde hangi korunma yollarını seçiyorsunuz?

Güncellemeler:
Yni evliyiz fakat korkuyoruz cek cikar yaparken zevk suyundan hamile kalma riskim olur diye dusunuyorum :/ prezervatif de poset gibi hissedemiyorsun yani bunun baska bir yolu yok mu :( risk olsun istemiyoruz :( bayanlar sizler genelde nasil korunuyorsunuz ? :/

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• regl gününü hesapla mesela x gün diyelim

10 gün öncesi < x gün < 10 gün sonrası bu arada hamile kalma riskin yüksek

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• sızın bence herseyı akısına bırakmanız gerekır:))

0|0
    0|0
  • Ben genelde prezervatif illetini tercih ediyorum. Şayet tecrübeli bayanlar genelde uğraştırmıyor :D bir kaç kişide denk geldim iğne vurunuyorlar. 1-2 aylık iğneler ilişkinin boyutu o zaman tavan yapıyor. vede çok güvenli bir korunma yöntemi. Bana en rahatı bu geldi kafa olarakta kasmıyorsun kendini. Gidip doktoruna yaptırıyorsun. sana çizelge hazırlıyor bildiğim kadarıyla. Bunun yanında ertesi gün hapı ya da düzenli gebelikten korunma haparı var. En zahmetsizi iğne gibi geldi...

0|0
    0|0
  • korunmuyorum. büyük risk sadece biraz fazla güveniyorum yani pek tanımadan girmedim ilişkiye şimdiye kadar

0|0
    0|0
  • bazılarında prz kullandım bazılarında dışarı çekme yöntemi uzun zamandır seks hayatım yok

0|0
    0|0
  • geri çekme .

0|0
    0|0
  • Prezervatif kullanıyorum.En sağlıklısı o.Ya sen?

0|0
    0|0
  • prezarvatif

0|0
    0|0
  • korunmuyoum dikkat ediyorum

0|0
    0|0
  • geri çekme yöntemi.

0|0
    0|0
    • kondomu bnde sevmiyorum ama geriçkme yöntemını kullanabilirsnz sorun olmaz eşin dikkat ettıkten sonra

• geri çekiliyorum

peki senin tercihin ?

0|0
    0|0
  • dıaşrı boşalma hiç prezo kullanmadım ...eşimde gayet memenun...

0|0
    0|0
  • Girmeyerek korunanlardanım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Biara hap iciyordum biraktim prezervatifle korunuyoruzşu anyeterince hissedemesekte

0|0
    0|0
  • kondom, spiralden sonra

1|0
    0|0
Yükleniyor...