Nişanlımdan hıv test istemek

iyi geceler

nişanlımla ilişkiye girmedik evlendikten sonra istiyoruz.korunma yöntemlerini konuşurken onun prezervatif kullanmasını istediğimi söyledim..kesinlikle olmaz dedi zevk alınmıyormuş et ete değecekmiş gibi şeyler. Benden önce hep bir günlük ilişkiler yaşamış hiçbirindede sağlığını düşünüpte prezervatif kullanmamış çokta kızdım bu konuda ona. Tabiki neden prezervatif kullanmasını istediğimi söylemedim ama hıv hastalığı aklımda var. yakın çevremde birine bulaştığı için artık dahada kafama takıyorum.. sonuçta herkesin başına gelebilir.

Ondan hıv testi istemek hakkım değil mi?

sizce açıkça söyleyeyimmi ona ?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Biz 3. çocuktan sonra spiral taktırdık 15 yıl sorunsuz kullandık.Kanımca en garantilisi bu. 3 yıllık 5 yıllık ve daha uzun süre kullanılan türleri var. İşin gerçeği prezervatif erkek açısından çok zevksiz ve itici bir şey. Evli eşler spirali tercih etmeli. Ama değişik kişilerle seks yapanlar için prezervatif olmazsa olmaz bir alet.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bir ömür boyu hayat yasayacaksın iste tabiki

1|0
    0|0
  • Evlilik öncesi bu tür testler zorunlu olmamış mıydı? Sonuna kadar hakkın ayrıca.

1|0
    0|0
  • tabiki o test istenecek hatta sprem testi vs kısırda olabilirsiniz

1|0
    0|0
  • yani iste tabiki

1|0
    0|0
  • Söyle bence sağlık ön plandadır.

1|0
    0|0
  • Evlilik işlemlerinde isteniyor ama seninki sadık kalabilecek mi o önemli.

0|0
    0|0
  • Aynı şeyi senden istese sen ne düşünürdün. Bir sürü kokuşmuş insanla yatan kişi muamelesi görmek , delikanlı bünyeye fena koyar. Ha hıv testi istemek hakkın değil mi? elbette hakkın ama işin piskolojik kısmını düşün derim birde.

0|0
    0|0
    • o benim ilkim oldugu icin böyle birsey isteyemez..kendisi bana anlatti cok sey yasadigini o yüzden istemem hakkim ve piskolojik kisminida düsünmem..o düsünseydi bunlari yapmadan degil mi

• Son mesajından sonra haklı olduğuna karar verdim. Ama ileride bir güvensizlik ortamı oluşacağından şüphen olmasın. Erkeklerde "benden şüphe duyandan ben her daim şüphe duyarım" mantığı vardır genellikle.

• ondan önce mide sorununu halletmek gerek sanırım. :) nasıl bir mide varsa sende.

0|1
    0|0
    • evet cok kavgalar ettim hatta aklima geldikce yine kavga edesim var kizasim var ama sana soruyorum böyle seyler yapmayan erkek kaldimiki?

• moralini bozmak gibi bir niyetim yok. çaresiz kalmış gibi yapmayan erkek kaldımı demek yanlış. sevmek önemli... ama insanı geçmişi bırakmaz yakasını. ya neyse dahada fazla bozmayayım moralini. boşver aldırma sen bana..

• yinede tesekkür ederim

• sesli güldüm et ete değecek ha:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Söyle gayet doğal.

0|0
    0|0
  • istemek hakkın akıllı kızsın bravo sana

2|0
    0|0
Yükleniyor...