Adetim gecikti, yoksa hamile olabilir miyim?

Merhaba ben 27 eylülde ilk kez cinsel birliktelik yaşadım sevgilim ve ben ikimiz de korunduk ben doğum kontrol hapı kullandım o da prezervatif 29 eylülde regl oldum ve şu an 4 gün gecikmiş durumdayım hamile olma ihtimalim var mı sizce ?

0|0
610

En İyi Kız Görüşü

• yav sacmalama alinmasi gereken onlemleri almissiniz.hap kullanmissin o yuzden gecikmistir .belki bu ayin sonuna dogruda ugrayabilir heran hazirlikli ol

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Ne habi aldiniz bilmiyorum ama aldiginiz hapta dismenore yapabilir. Bu yuzden iki gun daha bekleyin, dahasinda Beta hCg baktirmalisiniz.

0|0
    0|0
  • reg olduysan 4 gün neye gecikiyorsun? yumurtaların koşuyor mu reglden sonra, yarışa mı gidiolar? :D

0|0
    0|0
  • Torun geliyooooooooooooooo :D :D - şaka şaka :D

0|0
    0|0
  • bu arada ben o doğum kontrol hapına güvenmediğim için prezarvatif olduğu halde boşalacağım zaman dışarı çıkarttım penisimi ne olur ne olmaz tehlike.

0|0
    1|0
  • korunduysanız olmaz sitrestende bazen düzensizlikler olabilir. yinede bir tahlil yaptır emin ol

0|0
    1|0
  • Evet sen hamilesin o kadar dedim sevgiline bimden almayın prezervatifleri diye

0|0
    0|0
  • bebek ranzası bakmaya başlayın şimdiden. belli ki hamilesin. Allah analı babalı büyütsün

0|0
    0|0
  • cok erken bır belırtı ıcın

0|0
    1|0
  • regl olmuşsun ilişkiden sonra. hamile olma ihtimalin yok

0|0
    0|0
  • menapoz oldun bacı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yahu bu kadar korkuyorsan ne diye bu harama bulaşıyorsun..

Yazık değil mi..

0|0
    1|0
  • 4 gündende mi şüpheleniyorsunuz? saat mi la bu

0|0
    1|1
  • 4 günden bir şey olmaz

0|0
    1|0
  • İlişkiden sonra regl görmüşsün zaten neyin kafası bu anlamadım?Yok.

0|0
    2|1
  • İlişkiden sonra adet olmuşun zaten boşuna korkma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...