Sizce cinsellik yaşadıktan sonra bu önyargılarım gider mi?

Cinselliğe karşı önyargım oluşsun istemiyorum ama.. Yıllar geçtikçe kırılıyor olması gerekiyor benimki artıyor nedense.Özgür hayattan yanayım hiçbir zaman öyle ıy cinsellik kaka gibi bakmadım yani olaya ihtiyaç olduğunu düşündüm hep.Fakat biraz p*rno izliyorum,kadının o anki hali, çığlıkları, erkeğin penisinin şekli falan çok itici, hayvani gözüküyor gözüme. Aynı şekilde ağza alınması falan da öyle. İnsanlar bambaşka oluyor sanki o anda hayvani içgüdüleri ortaya çıkıyor. Sizce cinsellik yaşadıktan sonra bu önyargılarım gider mi çünkü olsunlar istemiyorum. Ve zevk alma durumundan biraz bahsedebilir misiniz, kadınların bu denli bağırması daha çok zevkten mi acıdan mı kaynaklanıyor?

0|0
0|21

En İyi Erkek Görüşü

• bence o filmlerle kıyaslama bu durumu :) sonuçta orda savaş veriyorlar onlar..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Ne olduğunu bilmediğiniz için böyle düşünüyorsunuz. Bu da gayet normal. Yaşadıkça bu şekilde düşünmeyeceksiniz.

1|0
    0|0
  • sen kötü örneklerı seyretmıssın bence .onlar netıcede bır sektör .ve abartı olması dogal tıcarı bır falıyet .tabıkı genede ıkı kısı arasındakı haz degısebılır .partnerınle bırbırınız arasındakı ıletısıme ve duruma baglı .seks te hayatın bır parcası hatta en önemlısı ama öncelık olmamalı tabıkı

0|0
    0|0
  • P*rno filmlere aldırış etme. Hepsi abartılmış kurgulardan ibarettir.

Kadının bağırmasını vs bilemem. Ama istediğin erkekle yaşarsan bunları bu önyargıların kısa zamanda kırılır, kesinlikle... Seninde hormonların var sonuçta...

Ha yine bir sonuç gelmezse yapacak bişey yok, sende böyle yaşarsın ki :)

cut.

0|0
    0|0
  • yani sana şöyle açıklayayım :D gülerken aynaya hiç baktın mı kendi yüzüne :d çok garip inan bana bu da o tarz bişey..seks kafanı tamamen boşaltan bişey evet o an hiçbişey düşünmüyorsun hayvanisin bu da yararına olan bişey

0|0
    0|0
  • seks yaparken bir video nu sonra izle inan tiksinirsin kendinden ama bu düşünce seks esnasında seni etkilemez anı yaşarsın sıkıntı yapma

0|0
    0|0
  • p*rno izlemenin hem sosyal hem cinsel açıdan zararları var. tavsiyem p*rno izlemeyi bırakmandan yana. çık dışarı yeni arkadaşlar edin sohbetler et..

0|0
    0|0
  • sen filimlere bakma onlar hakaten hayvaniler gercek hayattaki bu iğrençlikler keyfe keder yapılır padnerinle uyum içinde olanı en iyisidir

0|0
    0|0
  • Onlari film gbi düşün normalde bayanlarda sadece inleme olur arada bir bagirmada olabilir bana gore. Cinselligide tattikcada on yargilarin kaybolur bence.bu arada bakirim sadece fikrimi söylüyorum

0|0
    0|0
  • Önyargının kralını oluşturmuşsun daha ne olacak, sen hele bir cinsellik yaşa bak nasıl değişiyor düşüncelerin

0|0
    0|0
  • BBC bölümüne girme normal şeyler izle. teen - milf v.b.

0|0
    0|0
  • seks esnasında hayatta alamadıgın bir tat var ve zevkten bağırırsın

0|0
    0|0
  • yaş ve yaşamamanın verdiği ön yargı bu kesinlikle değişiceğini söyleye bilirim bu düşüncenin... sonuçta bilmediğin bir şeye ön yargı ile yaklaşmak doğru olmaz yani doğru olan değildir...

0|0
    0|0

• kuzu gibi olur daha yokmu demezsen gel beni bul

ulu orta küfret bana

0|0
    0|0
  • Yapmadığın için öyle düsünüosun halbuki ne kadar güzel

0|0
    1|0
  • önyargılardından kurtulursun emin ol inlemekte zevkten kaynaklanıyor yaşamadığın ortada

0|0
    0|0
  • bence p*rnodan cok erotik film izle

0|0
    0|0
  • o bağırmalar yalan.kimle yattıysam hiçbiri o filmlerdeki gibi bağırmadı.derin iniltiler olur büyük haz belirtisidir.

0|0
    0|0
  • açıkcası benimde hiç cinsel ilişkim olmadı lakin kızların çoğu p*rno sevmezler, sevdiğin kişiyle bu şeyler hoş gözükür gözüne

0|0
    0|0
  • çığlıklar acıdan mı zevten mi kaynaklanıyor denemeden anlayamazsın :))

0|0
    0|0
  • onlar duzmece aldanma ben okuz gıbı boguren kız gormedım hıc bıde sıstematık gercekte ola olmaz emın ol senın sevdıgın ınsanla bulutlarda ucuyomus gıbı gelır sana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...