Bir bakire için en tatmin edici mastürbasyon nedir?

masturbasyon manyagıyım ama daha cok ,daha uzun sure zevk almak ıstıyorum . Bakırelıgım onemlı sacma yorumlar yapmayın kendımı kocama saklıyorum ama bıraz fazla azgınım galıba

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• Birazhayal gücü kapalı gözler sağ el karın tarafından sol göğüse doğru uzansın ve önce avuç içi meme başıyla beraber memeye sürtünsün sonra inerken baş ve işaret parmakları o meme başını hafif sıkarken sol el de karın bölgesinden kilotun içine oradan kasık bölgesine nihayetinde de işaret parmağı ve orta parmak arasına alınan dudakalr ve orta parmak dudakalrın arasında işte devam

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 20

• mastubasyon tekniklerini geliştirebilir ya da bir erkek arkadaşın varsa oral paylaşabilirsin. Oral ilişkiler zevk süreni fazlasıyla uzatır. :))

0|0
    0|0
  • link bu kıyağımı unutma :D

1|0
    0|1
  • Klitoral mastla anal mastı aynı anda yap gör bakalım zevkten ölecekmisin ölmeyecekmisin ;)

0|0
    0|0
  • SANA TAVSİYEM MASAJ ALETİ AL 20 30 TL LİK ONUNLA VAJİNANIN ÜST KISMINIA KOYDUĞUNDA ALACAĞIN ZEVKLERE KEFİLİM HEHEH :)

0|0
    0|0
  • duşa gir, ve duşun su fiskiyesini vajinana tut,ılık su vajinana çarptıkça zevkten deli olursun,doruğa ulaşmana yakın suyu çek,b,iraz sonra tekrarla bunu.uzun uzun orgazmı yaşarsın...

0|0
    0|0
  • Bir cok yolu var

0|0
    0|0
  • Oyyyy Oyyyy böyle deme azgınım felan bizi de azdırıyorsun buradan :)

0|0
    0|0
  • sexshoplardan bir şeyler temin et kendine bence madem ilkim kocam olsun diyosun...

0|0
    1|0
  • Yorum yok malesef

0|0
    1|0
  • sırt üstü yat, bacaklarını sımsıkı kapat ve orta parmağını aradan sokarak okşa :D

0|0
    0|0
  • ver çoskuyu gizli

0|0
    0|0
  • klitorisini uyarıcaksın veya yatağa yastığa falan sürtünebilirsin.

0|0
    0|0
  • traktorle yap

0|0
    0|0
  • oral moral ;)

0|0
    1|0
  • oral yaptırmak yalatmak

0|0
    1|1
  • Istiyormusun uzun sursun :)

0|0
    0|0
  • masturbasyon yaptığında orgazm sonrası devam etmezsin ama bunu sana biri yaparsa o bırakana kadar üst üste orgazm olabilirsin. tek başınayken çok uzun sürdürebileceğini sanmıyorum... zaten asıl keyif aldığın nokta orgazma yaklaştığın zamandır, o da kısa sürer zaten... daha çok keyif almanın yolu üst üste orgazm olmaktır, bu da ancak bir partnerle mümkün...

1|1
    0|0
  • manita yap kendine oral anal falan yaparsın bakireliğine de bişey oolmaz tatminde olursun :P

0|0
    0|0
  • Sanal. Yapmak olabilir :) hayalden daha iyi oluyor kanımca

0|0
    1|0
  • biriyle sesli konuşarak mastürbasyon yapabilirsin,tabi ses tonu mükemmel bir erkek olmalı

0|0
    1|0
    • kekonun biri denk gelir ömür boyu mast yapamaz kız :)

• Sesi beğenince mest olanlar tanıyorum. Sanalda iyi bir yöntem sanırım :)

Kızlar Ne Diyor 6

• "Kendimi kocama saklıyorum."

Bu gidişle zor annem...

Kendin bul. Öyle hazıra konmak yok.

0|0
    0|0
  • belli bir süreden sonra zevk almamaya baslıyosun :/

0|0
    0|0
  • Sol elinin orta ve işaret parmağı ile organını ayır.diğer elinin orta ve işaret parmağını yala ve klitorise dairesel hareketlerle dokun.sol elini hafif yukarı doğru çek klitoris daha kolay uyarılıyor.solaksan tam tersi

1|0
    0|0
    • Açıklayıcı olmuş :) peki üflenmesi ya da o etkiyi verecek birşey hoşunuza gider mi?

• hayır.kendi ıslaklığım kadar zevk vermez

• titreşimli vibratör al kiloduna koy süper oluyor

0|1
    1|0
    • O şekilde dışarı çıkar mısın peki?

• ped koyuyorum ıslanmıyor

• hmm harika fikir valla, kızlar çok şanslı. erkek için böyle bişey yapabilir miyiz acaba ya =) penisi sarıp gıdıklayan esnek bişey olsa :D

• kac yasındasın kı daha

0|0
    0|2
  • elını tukurugunle ıslat fırca darbeleryle bırı yalıomuş gıbı yap

0|2
    0|0
Yükleniyor...