Bekaretini diktiren bayanın, orijinal bakire olmadığı nasıl anlaşır?

Merak ettim. Konu benle alakalı değil Allaha şükür öyle bir derdim de yok. Ama bir bayan bekaretini kaybettiği zaman, ve diktirirse bu cinsel ilişkide farkedilebilir mi yoksa sanki hiç kaybetmemiş gibi mi oluyor?

ilişkiye girdiysen bekaretini bir kez kaybediyorsun, ama tıp yoluyla böyle hokkabazlık yapıldıysa siz erkekler anlayabilirmisiniz?

anlarsanız nasıl anlıyorsunuz? yada anlayan varmı? ve diyelim ki anlaşılıyor? peki bakire diye evlendiniz sonra anlaşıldı bakire değilmiş sadece kendini diktirmiş ne yaparsınız?

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• bir kadın dilerse erkeği kandırabilir kadın zekası her türlü imkansızı gerçekleştirebilir ama erkeklerinde kimin bakire olduğunu yada olmadığını anlamak için malum noktada sondaj yapmasına da gerek yok tecrübeli erkek gözlere hareketlere bakarak bile bunu anlayabilir ama saf masum temiz bir erkek kandırılabilir oda kadının vicdanına kalmış

1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Fazla bilgim yok fakat diktirince %100 eskisi gibi olmasa bile erkek anlamaz diye okumustum bi yerde. Anlasilmasi icin uzman doktorun görmesi gerekiyormus.

Ama suna da deginmeden gecemiycegim. Olay diktirip diktirmeme olayi degil, eger erkek azcık dikkat ederse kızın zaten öpüsünden, hareketlerinden anlar tecrübeli olup olmadigini. İlla icine girip kani görüp görmeme meselesi degil bu. Herkese hayırlısı denk gelir umarim...

1|1
    0|0
  • Çok açık konuşacağım bu konuda. Daha önce bir erkeği çıplak görüp onun penisine dokunmuş olan bir kız bile rahatlıkla anlaşılır. Hani bir laf vardır ya taze gelinin bir şeye sarıldığı gibi sarılmış denir. Bu durumda penisi tutuşu kavrayışı bile bu konu hakkında ipuçları verecektir.

3|1
    0|0
    • hmmmmm yani daha rahat olurlar

• sadece tutsan gene iyi ah be güzeliiimmm allah yar ve yardımcın olsun

• İçine alacağın şeyi tutmanın düşüncesi mi soğuttu seni

• Arkadaşlar kızlık zarı dikilmez :) Dikilende kızlık zarı değil zaten... İncecik bi deriyi birbirine nasıl dikmeyi düşündünüzki :)

Vajinanın 2,3 cm kadar içinde, vajina duvarının bi tarafına iğne ile ipliği tutturuyor, onuda tam karşısından tekrar tutturarak gerdiriyor ve 2 et birbirine yapışmış şekilde oluyor. Fakat deri o ipi 2-3 gün içerisinde bırakıyor. O yüzden gerdekten 1 gün önce yaptırırlar. Erkek penisi hafif ileri iter, girişte çok hafif zorlanır, biraz zorlar, bu şekilde ip deriden kopar ve orada 1 damla kadar bi kan olur. Hepsi budur..

1|1
    0|0
  • bakire olmadığından değil ama kandırıldığım için o evlilik ilk gece biter.

2|2
    0|0
  • zar dikildikten sonra bildiğim kadarıyla sıcak suda açılıyor.diktirmenin anlamı yok ama arkadaşlarında dedikleri gibi diktirip 1-2 gün içinde ilişkiye girince pek anlaşılacağını sanmıyorum.hiç bi erkek te direk kızın orasını inceleyip ilişkiye girmiyor sadece ön sevişmeyi fazla uzuun tutmadan gerçek ilişkiye girildiğinde anlaşılmaz..saten erkek o adranalinde aklına onu kontrol etmek yerine o yere sokmak gelir:D

0|0
    0|0
  • bekarete önem ver veya verme erkek olarak güveni sarsılır insanın. Hangi devirde yaşıyoruz meselesi değil bu eğer yalan söylediyse hangi konu olursa olsun güven sarsar ne tepki veririm şu an kestiremem.

1|2
    0|0
    • isin icine durust olmak geliyor ve dedigin gibi guven. eger ilk bastan bu sekilde guvenin sarsildiysa onca sene evli kalicaksin ve esine hep kuskuyla bakicaksin ve bu evliligi her yonden etkiler. insallah hepimize durust ve guvenilir insanlarla evleniriz hayat kurariz.

• evet güzel dilekler inşallah öyle olur benim de temennim o herkes için ve kendim için.

• orjinal bakirelik

2|2
    0|1
  • açıp bakabilirsen dikkatli bi şekilde dikiş izi var mı falan diye bakabilirsin, uzmanıysan anlarsın. veya vajina iç dudakları , vajina girişinden de bir nebze anlaşılabilinir. ama tutup da ilk geceden bakalım diktirmişmisin falan demem yani. zaten çok önceden önemli olanın dürüstlük olduğunu söylemiş olurm. bunu söylememe rağmen bana yutturmaya çalışırsa anladığım an güle güle.

0|1
    0|0
  • bu zar kumaş değil ilişkinden 1-2 gün önce dikilirse bi halta benzer yoksa ha diktirdin ha öyle kalmış bi farkı yok

0|0
    0|0
  • uzman hekimler haricinde kimse anlayamaz merak etme.hem de farzedelimki ilk gece kanama olmadı napacak seven bir erkek neden kanama olmadı dye sorun mu edecek.merak etme her erkekte bunu söleyecek cesaret yok çünkü güvensizlk gibi bir durum ortaya çıkıyor.ilşkıyı dernden sarsar özellklede kadın psikolojisini alt üst etmemek için kımse kanama olmasa bile bunu sölemeye cesaret edemez.ayrıca esnek zarların da olduğunun bilinmesi bu tür uhteleri ortadan kaldırıyor bence

1|0
    0|2
  • Insan karsindakine güvendikden sonra iliski sirasinda dikkat etmiyor yani sonucda sevdigin kisi ilk seferde kaniycak diye bisey yok

0|0
    0|0
    • zaten bakire olsa bile orginal, kanamayabilir, cunku kucukken veya spor yaparken, hymen denilen kizlik zari bayanlar farkinda olmadanda zarar gormus olabilir. fakat demek istedigim bir penisin girmesi farkli olay. Bir penis ortalama 14cm birsey ve giris yapmis daha once, ve bu bayan diktirdiyse ikinci iliski sirasinda, diktirilen zar olsa dahi kanama olsa dahi farkedilebiliyormu? cunku zorlanma olmuyor (zaten penis girmis daha once)

• ozaman on sevismesiz deneyeceksin

• Ön sevismesiz ztn bakire olmayan kadinafa soksan zorlanir vok kuru oldugu icin sen je bilmek istiyosun onu anlamadim

• dudakları ayırıp bakınca anlaşılır ben anlarım şahsen ...

1|3
    6|2
    • eksi veren eğer bayansan senin zarın varmı yokmu şekli nasıl bir bakışta anlayabilirim

not: doktor değilim ..

• bu durum milletin gücüne gitti sanırım hadi durmayın - 50 ye kadar yolu var ...

• Dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış ya, harbiden dogruymuş. arkadaş dogru söylemiş, önüne gelen eksilemiş, . ayır dudakları bak, çok rahat anlarsın tabiki, orda bir düzeltme işlemi varmı, bir bozukluk varmı çok rahat görülür, doktorlar da zaten gözle muayene ediyor.

• bana getir ben anlarım.

1|0
    0|0
  • Anlaşılmaz. Fakat kadının bu işlerde tecrübeli olup olmadığı erkek için bir ipucu olabilir :)

1|0
    0|0
  • 2012 yılındayız insanlar hala zarın bir et parçası olduğunu ve yatakta bulamazsa karşısındaki kızı bakire değil diye damgalayacağını söylüyor. yahu güldürdünüz akşam akşam iyi güldüm yani ::)

0|0
    1|1
    • o zar zaten kucukken de yirtilmis olabiliyor spor yaparken, bisiklet surerken felan ve bayanlar farkinda olmayabilir. benim sorum, bir penis girdiyse o vajina farkli oluyor, ve dikme islemi olduysa anlasilabiliyormu?

• yalama yapmıştır.

0|0
    1|2
  • doktor dışında anlayan olmaz sanırsam.

1|0
    0|2
  • jinekolojik muayene olmadıkça zor anlaşılır. yine de saçma sapan bir uygulama bence.

0|0
    0|0
  • doktor kontrolü hariç anlaşılamaz diye biliyorum

0|0
    0|2
  • diktirilmiş durumda bakire iken olucak kanama gerçekleşmez buradan anlaşılır

0|0
    0|0
  • Diktirme cesitleri var yani soyle anlatim sana zarini kaybedeli 10 sene gecmis birinin ki ile bir ay gecmis birinin kifarklidir dikimden once özel kremler bulunuyor bu kremler bulunup kullsnilirsa iliski sonrasi damarlar ve dokularda kalan atiklari temizler ve iyi bir doktor mudahalesi ile anlasilmaz daha bir kac ayrinitisi var tabi

0|0
    0|0
  • ilişkiden sonra yatagın üstünde ya da peniste kadının zarı olur.

1|0
    4|2
    • :S ciddimisin, sadece kan olarak biliyordum bunu

• Neyin kafasını yaşıyorsun sen yaa hahahaha:))

• Cahillik ablası ögretmek ister misin?

Kızlar Ne Diyor 6

• Doktor imza atmazsa anlaşılmaz :)

2|0
    0|2
  • ben bakire olsam ve evlenecek olsam, evleneceğim adama yine de bakire değilim derdim.

beni sırf bu yüzden kabul etmeyecek adamla asla işim olmaz.

hatta düşündüm de evlenene kadar bi kaç sene geçecek. o sürede bana dokunmayan adamla da işim olmaz. ne o öyle kardeş gibi.

gerçi soruyla da alakasız bir cevap oldu özür dilerim ama nedense hiddetlendim ve bekaret konusuyla ilgili fikrimi belirttim.

0|0
    0|3
    • haklisin, ben durustlukten yanayim.yaptigin seyin arkasnda durmak zorundasin diye dusunuyorum. egerki sirf bakire degilsen seni kabul etmiyorsa senin dedigin gibi o adamla isin olmaz. seni sen oldugun icin, durustlugunle kabul edicek zaten insanlar var.

• bekaretini diktiren bayanın diktirip diktirmediğini erkek anlayamaz,çünkü oradan gelecek olan bir parça kan sadece psikolojik olarak rahatlatacak erkekleri,acaba gerçek bekaret kanı mı diye düşünecek halleri yok ya.3 damla ya da 5 damla gelmesi değil. Bekaretinin diktirilmesi değilde ,daha önce bi ilişki yaşayıp yaşamadığını gayet rahat anlayabilirler.

0|0
    0|0
  • bakirelik için zara gerek yok tecrübeli erkek hatunun tecrübesini anlar cinsel birliktelikte engel olunamayan tek şey var oda arzular kontro ledilmez.Hiç cinsel ilişkiye girmemiş ile giren hatun arasında dağlar kadar fark var. En azından burdan çakar.Cinsel deneyimi olmayan erkekte nasıl anlar bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • allah aşkına uğraştınız işlere bakın, biraz yabancı sitelere takılın nasıl herkes hayatını yaşıyo :))

0|1
    0|2
  • Niye uğraşılır ki böyle işlerle. Bakireysen bakire değilim de, ne olacak yani?

1|1
    0|0
    • yada kendini garantiye alip madem bircok erkek orumcek kafali onlarada boyle firsat vermemek lazim. yabanci erkekler icin problem degil ama turk erkegi ile evlenmeyi dusunuyorsan yada etrafta seni sen oldugun icin kabul edicek insan varsa problem yok.

• Bu tip erkeklerin zaten kendini hemen belli edeceğini düşünüyorum. O yüzden evet baştan fırsat vermemek lazım. Ben benim gibi düşünen birini bulmak istiyorum kısacası:)

Yükleniyor...