Bekaretim bozulmuş mudur?

arkadaşlar ben bekarım ve hiç cinsel birlikteliğimde olmadı fakat 5 veya 6.sınıfa giderkendi galiba bir gece meraktan vajinama parmak soktum tamhatırlamıyorum kan geldimi gelmedimi onuda bilmiyorum 7.sınıfta cinsel eğitimi dersi verildiğinde öğrendim kızlık zarı felan ve okadar üzgünümki ilk gece kanama gelmezse nasıl anlatırım inanmazki okadar korkuyorumki üzülüyorum ölsemde kurtulsam ben hiç birliktelik yaşamadım eşimin gözünde basit biri olmaktansa öleyim ben nasıl açıklarım bunu bilmiyorum evlensem eşim kan gelmezse inanmazda bana off ben neyapıcam :((((((((bide vajinada iç dudaklar biraz büyük bir bende olduğunu zannediyordum ama değilmiş eşim sorun yaparmı bunu kendimden bile soğudum çok üzgünüm ben yanlız eşimle birlikte olmak istedim kimseyle bir birliktelikte yaşamadım hemde hiçbişekilde çünkü evleneceğim kişi sadece önemli olur benim için onla bunla öpüşük falan filan da olmaz çünkü ben evleneceğim kişiye hep saklıyorum kendimi ama ya yanlış anlarsa çok kötüyüm yardım edin...ölmek istiyorum ya

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba arkadaşım, o yaşlarda parmağının küçüklüğünü de düşünürsen çok zor bir ihtimal kızlığının bozulması...

Muhtemelen hiçbir zarar vermemişsindir, bu kadar karamsar olmanı gerektirecek birşey yok ortada...

0|0
    0|0
    • merhaba arkadaşım bilmiyorum inşallah dediğin gibidir teşekkürler yorumun için

• Yani ilk kez giriyorsan 4. level olmadan cinsellik kategorisinde soru soramazsın, sorun kaldırılır birazdan...

• ilkkez girmiyorum buraya ama sadece soru sormak için giriyorum pek bilmiyorum bu siteyi fakat herkeze çok teşekkür ederim cevapları için yok bayadır varım burda ama pek olmuyorum burda soru sorarsam

Erkekler Ne Diyor 9

• sakin önce sakin...

0|0
    0|0
    • TAMAM SAKİNİM

• çok teşekkür ederim dilekleriniz için inşallah öyle olur yoksa yapmadığın bişey için suçlanmak kötüdür buna eminim

• inşallah sizin dediğiniz gibi olur

• sakınan göze çöp batarmış..

0|0
    0|0
    • çöp felan batmaz ama ne olursa olsun allah beni biliyor ama hata çok kötü şeye mal olabiliyor hemde yapmadığın bişeye umarım yanlış anlaşılmam

• sakin olsana kızım dereyi görmeden paçayı sıvıyorsun bakalım bozulmuşmudur .Bizim burdan yardım etme gibi bişeyimiz olamaz önce bir doktora git anlat durumu sonra erkekler iç dudak falan pek görmezler onlar içlerinin olduğuna bakarlar

1|1
    0|0
    • hakısın sakin olmaya çalışıyorum ama işte kötü bir durum neyapayım ben küçükken yaptığım bir hata yüzünden pişmanım yanlış anlaşılmak istemiyorum buzamana kadar kimseyle birliktede olmadım çünkü benim için önemli yanlız eşim olacak kişi

• doktorlar adam yemez kendini yiyeceğine aynı burda anlattığın gibi anlat

• haklısın sende sakin ol :) yemezlerde ben korkuyorum işte

• Delisin sen bir zar uğruna hayatınızı kendinize zindan ediyorsunuz...

0|0
    0|0
    • biliyorum ama nekadar zor bir durum sen hiç kimseyle birlikte olamışken o gözle bakılması bayan olmak inanki zor ben sadece eşime saklıyorum kendimi ama korkumda var işte

• çok emin olma istersen ben kararlı bir insanım ve doğru oan budur iyi akşamalr

• kusura bakma arkadaş ama ayıp ettin hoşçakalll

• fenerbahçe'liyim ama güldüm.)))

0|0
    0|0
  • gel ben alıyım seni kabulumsun fkldjlgdjg

0|0
    0|0
    • dalga geçmeyin gerçekten kötüyüm ya ölsemde kurtuldam diye düşünüyorum eşim yanlış anlamasındansa öleyim beni rabbim biliyor ama açıklayamamki o durumu

• dalga geçmiyorum. ellenmemiş koklanmamış kız bulmuşum daha ne isteyim.

• Yaş 25-29 ama kızlık zarının bozulup bozulmadığını bir web sitesinde tartışıyor. FAKE.

0|0
    0|0
    • aynen öyle canım neyapalım bayan olsaydın anlarında ki beni anlamak imkansız

• farklı akıntılar oldu mu diye.

• hatırlamıyorum

• sıkma canını yavrum .. sen kız oğlan kız'sın :)

0|0
    0|0
    • :( geç dalga bakalım ben ciddiyim üzgünüm

• dalga geçmiyorum .. her şey düşüncede biter .. biz burdan sana ne söylersek söyleyelim .. düşüncen değişmeyecektir eminim .. pc başından kalkınca söylediklerimizin hiç birini hatırlamayacaksın yavrum:)

• kızlık zarın için doktora git vjinan ise süper tahrik edici

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• doktora görün jinekolğa

0|0
    0|0
    • haklısın ama utanıyorum işte neyapmam lazım bilmiyorum

• utanacak bşey yok

• öylemi dersin ne olcak bilmiyorum

Yükleniyor...