Neden prezervatif kullanmaktan kaçınıyorsunuz?

Sorum erkeklere..Beyler neden prezervatif kullanmaktan kaçınıyorsunuz?

• Alerjim var.
    9% (1)3% (1)4% (2)Oy Ver
  • Sevmiyorum(Lütfen neden sevmediğinizi belirtin.).
    18% (2)62% (23)52% (25)Oy Ver
  • Eşimin doğum kontrol hapı kullanması daha işime geliyor.
    36% (4)16% (6)21% (10)Oy Ver
  • Nasıl kullanılacağını bilmiyorum ve merak etmiyorum.
    9% (1)5% (2)6% (3)Oy Ver
  • Bana bir şey olmaz.
    28% (3)14% (5)17% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|45

En İyi Erkek Görüşü

• kaçınanlar ahmaktır muhtemelen. hele de te eşli dğeilseler. kaldı ki öyle bile olsa karşındakinin geçmişini yaşadığını ne biliyosun ki? her tür hastalıktan koruyor işte kasmanın ne anlamı var.

hatta uzun birlikteliklerde bile bir kadnı doğum kontrol hapı kullanmaya zorlamak kadar bencilce bir şey olamaz. çok zararlı çünkü o haplar.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 44

• Ben ilişkiye girsem kullanırdım.Herşeyi kadınlardan beklememek lazım.Onlar hap ya da başka yöntem kullanmak zorunda değiller ki.

1|0
    1|0
  • çok sıkıyor bir sey anlamıyorum ve en büyük neden ; duş alırken sen neden yağmurluk giymiyorsun? ... ;))

1|1
    3|0
  • farklı bir yanıt vericem, ilişkimde ihtiyacım yok. tek eşli evli ve eşimin sorunlarından dolayı (çocuğumuz olmuyor) kullanmıyorum.

1|0
    0|0
  • kullanmıyorlar sonra prezervatif artığı insan benzerleriyle uğraşıyoruz

1|0
    1|0
  • et ete değecek suyu da partnerinize kar kalacak yoksa tadı olmaz hacı.

0|0
    1|0
  • zevki düşüyor. hemde çok. et ete değicek hacı

0|0
    1|0
  • et ete değmeli.

1|1
    1|0
  • bana da hep kullanmak istemiyen bayablar denk geldi benim ısrarım üzerine kullandık

0|0
    0|0
  • yok ben önlemimi her zaman alırım hatta cüzdanda 2 tane taşırım ne olur ne olmaz yırtık prezervatiften cocugum olmasını istemem :D

0|0
    1|0
  • bir kere şemsiyeyle banyo yapmayı dene anlarsın

3|1
    2|0
  • yoo ben güvenli sexten yanayım

cüzdanımda daima 1 adet bulunur :D

0|1
    1|0
  • Erkeklerin cinsellikten zevk almaları, ve sonuç olarak da boşalması sürtünme üzerinedir. Sürtünme olmadan boşalamazlar. Doğal olarak penisin dışına naylon kaplandığı zaman sürtünmeyi az hissediyorsun ve çok daha az zevk alıyorsun. Sebep budur.

0|0
    0|0
  • :) benim sorum biraz etkili oldu sanırım.

Şimdi cok esli ilişki yaşayanların ve tek gecelik ilişkilerde kesinlikle kullanılması gerekiyor. Bilemezsin karşındakinin ne oldugunu. Ama tek eşli olanlar için daha başka korunma yöntemleri mevcut. Artık komdom üreme engeli değil saglıktır benim gözümde.

Kullanmama sebebi ise standart türk mantıgı kusura bakma ama et ete deymeli diye düşünenler.

Ama işte sorun burada başlıyor :)

0|0
    2|1
    • Herkes aynı zihniyette olunca böyle oluyor maalesef.Birbirini taklit etmeye bu kadar alışkın olan bir milleti de değiştirmek mümkün değil.Sorun daha derinlerde yatıyor.Kökte bir yanlış var yani..

• Gaz maskesi ile gül koklanmaz. Sevmiyorum çünkü onu takınca zaten halihazırda bir yere girmiş gibi hissediyorum.

0|1
    2|0
  • prezervatifli ilşki gereken hazzı vermiyor

0|0
    1|0
  • kendımı dlzgınlıyebılıyorum erken bosalma sorunum olmadıgı için prezarvatıf bana fazlalık gıbı gelıyor

et ete degecek kardaş :)

0|0
    1|0
    • Sorun sadece hamile kalmakla ilgili değil ki.Öyle bir şey olursa, aldırırsın, olur biter.Ben mesela prezervatif kullanmadan asla ilişkiye girmem.Çünkü erkekler kadından kadına hastalık taşıyorlar.Özellikle rahim ağzı kanseri.Onun dışında sen de eşin de AIDS, Hepatit B-C vb. bir çok hastalığa yakalanabilirsin.Mesela eşin sadece seninle birlikte olduğunu söylüyor, ama aslında öyle olmayabilir.Bu durumda başka bir erkekten sana hastalık bulaştırabilir.Güvenmemek lazım.

• resmın altında ok ısaretı varya o out olmus :)

• Hmm.Neyse :D

• Zevkin 3te 2sini heba ediyor..

0|0
    0|0
  • üzerimde kışlık elbiselerimle sevişiyormuş gibi hissediyorum.

0|1
    0|0
  • Kendine fazla güvenden olsa gerek Sex hastalıklarına yakalaninca anlarlar degerini

1|0
    1|0
  • et ete değecek aga

0|0
    1|0
  • zevk alınmıyor oyle. bizim zaten 3-4 sn sürüyor onunda 1-2 saniyesini prezervatif alıyor. durex elite fena değil ama hiç olmasa daha iyi.

0|0
    1|0
    • sadece boşalma anı da değil, yaparken de hissetmiyorsun. çok fark ediyor.

• sıkıyor =)

0|0
    0|0
  • sevmiyorum zevki yarı yarıya düşürüyor

0|1
    1|0
  • ten,sıcaklık,o kan dolaşımının hissi,çıkardığı ses bizleri daha çok mutlu ediyor o yüzden

0|0
    2|0
  • sevmiyorum :)

1|0
    1|0
  • arada engel olmamalı :)

0|1
    1|0
  • hissetmek ve hissettirmek gerek...

1|0
    2|0
  • Hissetmek güzeldir. O olmadan zevk X 5=bulutlarınüstünde gibi geliyor.

0|0
    1|0
  • Bence de. Arada engel olmadan hissederek yaşanmalı her şey.

0|1
    2|0
  • Lazım olmadığı için

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 6

• şıklara benle sevişiyo olma ihtimalini de ekle. asla kullandırmam. yağmurlukla duş almak gibi. ne o öle. biliyorum büyük risk falan filan ama hayattan da zevk almak gerek.

adam akıllı partner seçimi riski bence prezervatiften daha çok azaltır.

0|1
    2|0
    • Orası öyle.Ama erkekler kadından kadına hastalık taşıyabiliyorlar.Önceki eşiyle beraber olmasının üzerinden aylar geçse de bu, riski azaltmıyor.Eşin eğer seninle prezervatif kullanmıyorsa, muhtemelen önceki eşiyle de kullanmamıştır.O kadından sana hastalık taşınma riski var demektir yani.Olan sana olacak anlayacağın..

• O da ayrı mesele :) Bir çok sebepten ruh sağlığı da bozulabilir..

• öyle güvenilir bir seçim mümkünse kimse kullanmak istemez elbette.

• Prezervatif ile zevk alınıyor mu ?

0|0
    1|0
  • ben kullandırtırım arkadaş beni ilgilendirmez de o condomun böyle kremli gibi oluşu beni deli ediyor hiç elleyemiyorum

0|1
    0|1
  • Et ete değicek ! :(

0|2
    0|1
  • uygun bedeni bulamıyorlardır

1|0
    0|1
    • evet küçük geliyor, çok dar oluyor kan akışını engelliyor. biz sizi anlıcaz diye 1500 takla atıyoruz siz de bizi anlamaya çalışın biraz. veriyorum bide onu mu düşüncem mantığıyla hareket etmeyin, sürekli sperm uretiyoruz yapmak zorundayız diye.

• evet dar geliyor ve sıktığından kan akışını engelleyıp tam erekte olmayı engelliyor.arabada emnıyet kemeri ilşkıde kondom nefret ederim.sıkıyor abi:)

• Biz de her ay yumurta üretiyoruz.Her ay her ay... Sizden de hastalık kapmak istemiyoruz anlayacağınız.

• cinsellikte et ete değmeli ne o öyle poşet gibi sevmiyorum, ben tek eşli olduğum için söylüyorum.

cinselliği bir den fazla kişi ile yaşayacaksan güvenli sexs yoksa o at çok arpadan ölür...

0|0
    2|0
Yükleniyor...