Kızlık zarı paranoyama çare var mı?

kızlık zarı korkum yüzündendaha önce bir kere doktora gitmiştim %100 kızsın demesine rağmen dün yine doktora gittim hemde 2 farklı doktora ikiside aynı şeyi söyledi %100 kız olduğumu ve en ufak bir çizik bile olmadığını söyledi biliyorum kız olduğumu ama yere biraz sert otursam kesin bozuldu bişey oldu diye paranoyaya başlıyorum ve artık her ay 100 lira doktora veriyorum bana bir yardım edin ya

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Sonra bana diyorlar ki; " İnsanlara neden beyinsiz diyorsun ?" Derim tabi, eğer beyinsizler ise.

0|0
    0|0
    • beyinsizlikle alakası yok düzgün konuş sen hiç duymadın mı okb diye bişey

• çok teşekkür ederim epey bilimsel bir yaklaşım oldu

• Fazlasıyla.

Erkekler Ne Diyor 11

• İlişkiye girmedikten sonra sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • :) heheh buda değişik bir psikoloji olsa gerek

0|0
    0|0
  • 100 lira psikolğa ver senin doktorun o :) zar sorunun yok kaygıların var, unut gitsin, sanki sadece evlenince yırtılıyoruz gibi düşün kendine mantıklı olanı telkin et mesela.. Evham yapıyorsun

0|0
    0|0
  • Evlenirsen doğal olarak bozulacak sende bu dertten kurtulacaksın.

0|0
    0|0
  • bu bir yere oturmayla çarpmayla bozulacak birşey değil, penis vepa parmak felan girmezse bozulmaz

0|0
    0|0
  • Hangi alem hangi kafadasin

0|0
    0|0
  • hemen evlen ve sahibie ver ve kurtul şu korkularından

0|0
    0|0
  • psikologa gitmelisin bence

0|0
    0|0
  • hımm kıyamam ben o zarına aman çok iyi bak narindir o

0|0
    0|0
  • sen gercekmisin ya cok tatlısın ya

0|0
    0|0
  • tursu mu lan bu bozulacak ole salak salak ıslerın pesınden kosmayın buyuyun bıraz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Daha öncede sormuştun bunu neden psikoloğa gitmiyorsun ?

Muhtemelen ailen seni çok baskı altında büyütmüş ona zarar gelmesin diye psikolojini bozmuşsun.Ayrıca ilerde evlendiğinde potansiyel vajinusmus hastası adayısın.

0|0
    0|0
    • ne bileyim ya inan bir yere otururken bile korkuyorum psikolog değil de psikiyatristten randevu aldım çünkü artık dayanamıyorum her an her dakika insanın aklında olur mu ya

• Zar kafa :D

0|0
    0|0
  • Yüzde yüz kız mıymışsın. Aferin büyük başarı. Böyle devam et.

0|1
    0|3
    • Buradaki ironiyi görebiliyorsunuz di mi, söylememe gerek yok?

• bir an önce evlen de kurtul şundan...

işte hep kukunu yakarım dedikleri için oluyor bunlar:)

0|0
    0|0
  • neden bukadaar korkuyorsun bir ilişki yaşamıyorsan ve kendini tatmın etmede birşey kullanmıyorsan korkmanı gerektirecek bir durum yok

0|0
    0|0
  • içine bişey girmedikten sonra bişey olmaz millet okadar mastürbasyon yapıyor parmakla felan hiç bişey olmaz korkma ya

0|0
    0|0
  • bi arkadaş 100 tlyi psikologa ver demiş, katılıyorum. abartmissin yani her ay nedir

0|0
    0|0
Yükleniyor...