Evleniceğiniz insanın bakire olmadığını ögrenseniz vazgecer misiniz?

söz yaptınız ve yakında evlenceginiz kişinin bakire olmadığını ögreniyosunuz kendisi söylüyo ondan vazgecermisiniz yoksa sevdim yapcak bsey yok mu dersiniz

0|0
4|37

En İyi Erkek Görüşü

• Vay arkadaş ne bekaretmiş. Namus da namus. Namus bu mudur ya? Kadının vajinal ilişkiye girip girmemesi ya da o zarın olup olmaması mıdır? Bakire olup oral, anal yapanlar, hatta belki yatmadığı kalmayanlar namusludur ama vajinal seviştiyse namussuzdur yani size göre. Vay arkadaş ya... Bakire olmayan birini onlarca, yüzlerce kişiyle yatmış gibi görmek ne büyük bir sorundur ayrıca. Biriyle yattı diye evlenecek kadar yaklaştığınız kadından vazgeçebiliyorsanız, daha önce herhangi biriyle çıktıysa (flört), daha da önemlisi sevdiyse de vazgeçin. Gözlerinin de, kalbinin de bekareti kalmamış demektir. Ki bu sizin düşüncenizdeki bekaretten çok daha önemli bir bekaret. Anlayın artık. Bakire kadın, her önüne gelenle yatmış demek değildir. + Bir erkeğin bakire bir eş isteyebilmesinin tek şartı bana göre bakir olmasıdır. Eğer erkek bakir değilse, bakire eş isteme hakkı da bence yoktur. He benim düşünceme gelirsek. Evlenecek ya da söz kesecek raddeye gelmişsem biriyle, zaten çoktan bir şeyler yaşamış olurdum. Çünkü ciddi bir ilişki sadece duygusal değildir. Cinsellik de, güven de, saygı da, sevgi de, uyum da bu ilişkinin AYRILMAZ parçalarıdır. Benim bu raddeye gelecek bir ilişkimde bu parçalardan herhangi birinin yokluğu olmamalı. He durum anlattığınız gibiyse, vazgeçebilirim. Sebebi de şu olur. YALAN, GİZLEME. He ilişkinin başında söylenmeyebilir. Güven oturmamıştır vb. Ama güven de oluştuktan sonra bunu karşımdaki kişi gizlediyse ya da yalan söylediyse, bu benim için aldatmakla eş değerdir ve vazgeçmemin tek nedeni bu olur. Bakire olmaması değil, yalan söyleyebilmesi. Bu yalan sadece bekaret için değil, herhangi bir yalan için de geçerli...

Uzun oldu, umarım okursunuz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• 3 durum var 1. sı basta yalansız guvenılır bır ılıskı yasıosak ve benden saklamıssa tabıkı vazgecerım.

2. si bunu zaten bılıosam bana durust olup solemısse karsılıklı sevgi vs.. de varsa vazgecmezdım veya vazgecerdım kararsız kaldım

3. su gerçekten aşıksam, onu, kelimelerle ifade edebılecegım herseyden daha cok sevıosam isterse o* olsun evlenırdım benden oncesını sıler sorgulamz yuzune vurmaz ve iyi bir eş olmaya calısırdım sanırım ;)

Heralde yasamayan bılemez yaa evlılık konusu benı yoruyo pek konusmam ;)

0|0
    0|0
  • namus ya da bekaret iki bacagin arasinda degil diye düsünüyorum ayrica hangi erkek bakir olarak kalabilir bu zamanda oda tartisilir.

2|0
    0|0
  • bakire olup olmaması önemli değil önemli olan gözü dışarda mı değil mi evlendiğim zaman sadece bana mı sadık olucak yoksa başkalarınladamı takılacak

3|0
    0|0
  • önemli en başından söylemesi gerek zaten en başından söylese biraz sindirilir ama evlenmemize yakın söylüyor resmen garantiye alma bağladım bırakmaz hesabı en başından söylenmeli gerçi en başından söylese bile benim için bakire olması önemli kıskanç biriyim çünkü kaldırabilir miyim bilmiyorum .

0|0
    0|0
  • evlilik kriterlerim daha değişik

2|0
    1|0
  • Ne yani Dünyanın sonu mu bu?

1|0
    0|0
  • Günüzmüde bakire olup yemediği halt kalmayan ve bir zarla namusluyum demesini bilen kızlar ve o kızlara kanan, biraz beyin özürlü insanlar hala var namus kalp ve beyinde olur.

Soruna gelicek olursak mantık evliligi yapmayı düşünmüyorum

Bişiler hissetmem lazım eğer sevdigim kızdada böle bir problem varsa ki problem olmamalı böle şeyler

Vazgeçmem Olmadı regl döneminde gerdege gireriz ;)

2|0
    0|0
  • evleneceğim insanla önceden ilişkiye girme durumum kesin gibi olduğu için zaten bunu biliyor olurum diye düşünüyorum.Evlilik bu,karşılıklı anlaşma kadar bedenlerin anlaşması da önemli dimi :)

2|0
    0|0
  • O kan akacak!111!1!1!1!111!

1|0
    0|0
  • Hayır, vazgeçmezdim..

2|0
    0|0
  • Vazgeçerim en baştan söyleseydi ve onu halde kabul etmiş olsaydım neyse ama son dakika böyle bişey dicek yüzüne bile bakmam

1|1
    1|0
  • Kesinlikle onemli derim. Yani cagimizda insanlar rahat ancak ben karsimdaki insanin ilki olmak isterim. Cunku gecmiste olsa bile hayal edemem onu baskalariyla.

0|0
    0|0
  • beni çok seviyorsa hiç bir sorun yok demektir.

1|0
    0|0
  • yok be kardeşim öyle bir dünya yok o kdar midesi geniş insan var ki herseyi kabul ednde var hertürlüsünü yasayıp yok illa bakire olacak die tuutturan namus bekcileride

0|0
    0|0
  • çekerim*i yalanla başlayan bir hayat olmaz

0|1
    1|0
  • büyük konuşmayayım ama kendi açımdan kabul etmem.

1|1
    0|0
  • Tabiki vazgeçerim

0|0
    0|0
  • Bunu soruyorsan ,bir sey olmus ,sunu bilmek isterim oncelikle ,bu kisi neden bu olaya giristi belki kisi kandirildi evlecegim diye ,sonucta. Kizlar duygusal ve siginacak bir liman ariyor ,ve erkeklerde ac kurt saldiracak suru

0|0
    0|0
  • böyle birşeyi o saate kadar saklamadıkça sorun yok... o saatte söylemesi güvensizlik oluşturur bende.. sevdiğim kadını geçmişinden dolayı yargılamam ama birşeyler saklanmamalı eğer ilişkide dürüstlük olcaksa..

0|0
    0|0
  • keşke söz yapmadan önce söleseydin gülüm :(

0|0
    1|0
  • Vazgeçmem sanırım. Ben bakir değilsem vazgeçerim ama.

0|0
    0|0
  • Herkezin bir kusuru vardir.

1|0
    0|0
  • tabi ki vazgeçerim başkasına çatır çatır veriyo ondan sonra seni seviyorum oldu ... s..ktiri basarım

0|1
    2|1
  • Evleneceğim kişinin hayatında benden gizli saklı bir şeyi olmaması lazım.

0|0
    0|0
  • ordan kova gibi mi görünüyorum tabi ki vazgeçerim.

0|0
    0|1
  • kimin altindan kalktiysa ona gitsin

0|1
    2|0
  • baştan söyleseydi bırakırdım veya bırakmazdım ama sonradan söylüyo iş işten geçti sallarım gider

0|0
    0|0
  • gözümde değeri düşer o kesin. ancak ayrılırmıyım yoksa devam mı derim ona olan sevgime bağlı

0|0
    0|0
  • son ana kadar saklarsa vazgeçerim tabi, ama baştan söylerse pekte umrumda olmaz ben sevdikten sonra

0|0
    0|0
  • EĞLENMENE DEVAM

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu bekaret milleti ne kadar alakadar ediyor inanamıyorum yahu! Ben kendimi sakınıyorsam kendim için, Allah'tan korktuğum için v.s. Bunu birinin kabul edip etmeyecek olmasıyla muhattab olmam bile ya.

1|1
    0|0
  • Kanimdan o pis gozunuzu ceker misiniz lutven?

1|3
    1|3
  • adamda bakirlik arama gibi bir derdim yok...

Allah tan korktuğum ve aileme saygım ve sorumluluğum olduğu için kendimi koruyorum...

0|2
    0|0
  • Evleneceğim erkek bakir olmasında.

0|0
    0|0
Yükleniyor...