Yarın sevgilimle tanştığmızın ikinci yılı olacak. Sevgilim en güzel hediye vereceğim dedi yani benim olucakmış..:)

yanlız tanıştık tanışalı şimdiye kadar cinsi yakınlaşmamız olmadı o bakire bende bakir bir erkeğim heycandan ne yapcam bilemiyorum.. bana yardımcı olurmusunuz ciddi cevaplar bekliyorum özellikle ilk ilşkiyi yaşamış bayan arkdaşlar ne yapmalıyım yardımcı olurmsunuz bende istiyorum oda beni brilkte olucaz yanlış bir şey yapmamak adına nasıl bir yol izmeliyim hiç bir insala olmadım ve bekaretni bozmadım ne rahatlatır onu o kıvama gelincey kadar teşekkür edrim ...

Güncellemeler:
arkdaşlar bana teslim olucak bende ona bir bütün olucaz eşim namusum olucak ciddi düşünüyoruz diyorum tabkide evleneceğiz bu bizim için birazda garanti bi durum olucak yoksa başka bir insana verilecek ona göre cevaplayınız.. teşekkür edrim

0|0
1310

En İyi Kız Görüşü

• ahlak zabıtalarını boşver.

ikinizde istiyorsanız birlikte olun. burda namusu bacak arasına indirgeyen insanları hiç takma. seks güzel ve gerekli bir şeydir. sadece uygun yaşta ve doğru insanla yaşamak şart.

kız arkadaşına nazik davran, iyice ıslandığından emin ol ve ondan sonra ilişkiye gir. böylece canı yanmaz. ilk seferlerde boşalamayabilir, çünkü vajinal orgazm biraz egzersiz gerektirir. ayrıca kız arkadaşının kızlık zarı esnek olabilir hiç kan gelmezse sakın aptal aptal laflar edip kızın hayatının en önemli anını mahfetme.

ama en önemlisi ona hissettirdiklerin. ona onu sevdiğini hissettir. ilişki bitince çok özel bir an yaşıyor olacak. sıkı sıkı sarıl ve tüm sevginle gözlerinin içine bak. dünyadaki tek ve en önemli kişiymiş gibi hissetsin kendini.

umarım evlenirsiniz. ama ilişkin boyunca ona sevgi dolu davranıp dürüst olursan kendini düşündüğün kadar onu da düşünürsen hayat seni başka tercihlere yönlendirirse evlenmezsen bile vicdan azabı çekmene gerek yok.

5|1
    9|4
    • seks uzmanı...

kızın ailesi onaylamıyormuş sen ne diyorsun ya...

• Şuna bak yaw ne ahlak kalmış insanlarda ne edep evlenmeden yapılırmı. senin gibiler iblisin ta kendsi yazık değil mi o kızın anası babasına abisine. p**evenkmisin sen!

• teşkkür ederim tek bir halden anlayan siz çıktnız yani haytta benim sevglide benim istedğim cevap buydu ben ciddiyim söylediklerinizi uygulacağım içime su serptniz hamile kalıpta bi kızım olur ise ismini sudesu koyacağım...:))

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• bence onu bozmamalısın ciddi düşünüyormusunuz bilmiyorum ama kız arkadaşını düşünüyorsan

ona bunun yanlış olduğunu pişman olmasını istemediğini söyle hem gözünde de yükselirsin.

3|3
    0|0
    • +1 katılıyorum

• Peki o evlendiği kişi demeyecek mi kimle yaşadın sen ilişki diye olan kıza olmuyor mu her halukarda he sen bunu kimle yaşadıysan ona git diyecekse bi işe yaramış olur belki< ama ortada ailebaskısı varken her türlü kıza yazık olur.

• Bunu kullanarak beraber olmanız ne kadar mumkün , tekrar düşünmelisin

• Ben evlilik öncesi seksi doğru bulmuyorum ama bu sizi ilgilendirir. Sakin ve sıcak olmaya çalış, nazik davran ama tutkunu belli et. Devamı gelir.

1|1
    0|0
  • Aynen.Senin ona vereileceğin en güzel hediye namusuna dokunmamak.

4|3
    0|0
    • peki başkasının dokunmasınımı izlemek iyi diyorsun ...:(

• herkezin sütü bozuk değilidir sana erkek vasfı taşımaynlar denk geldiyse ondan bu fikre sahip olmşsundur karar bizim sevglim benim olabilmeyi bile göze alcak kadar seviyor hakeza bende onu 2 sene az geleblir ama ben ömürü göze alcak kadar seviyorum kelimeyle sözle değil benim sevgim ayrıca...

• Tamam canım bisi demedik kızmaa :) Karar sana kalmış dedim ya.. :)

• ne saçma ya birbirimizi seviyoruz da yok ciddiyiz de ne bu ya bu hayatta neyin güvencesi var ki bunun olsun!

siz hayatı böyle tozpembe sanıyorsunuz çok yanılıyorsunuz zaten biz ne desek boş siz kararınızı vermişsiniz sen bilirsin kardeşim senin hatanı da ben düşünemem ya valla ne yaparsanız yapın herkesin hatası kendine

0|2
    0|0
    • ozaman sanane be kardeşim hatada benim hayatta benim benim sanane ben sormuşum sen bana ne yazıyorsun

• sende madem doğru yaptığını düşünüyorsun o zaman niye en ufak tepkiye laf yetiştiriyorsun doğru yaptığına inanan çekişmeye girmez ne olduğunu bu kadar belli etme!

• diğer kız arkadaşlara katılıyorum madem güzel bir birlikteliğiniz var sen de de ki benim hediyemde bu yüzük tarzı bir şeyle ilişkinizi bir üst seviyeye getirebilirsin aile ile tanışma da olabilir... bu kızın gönlünü feteder ve evet evleneceğim adam bu der:...

0|0
    0|0
    • olayın tam olarak boyutunu bilmiyorsunuz istemeye gidecektim babası istemedi akrabalarına verceklermiş kızı...:((( yuzuk diyip duryorsnuz biz son seviye ve evliliğe ilk adım atmak istiyoruz senin böle bir durmun olsa vermezmiydin kendini erkek arkadaşına..

• bugüne kadar böyle bir şey yapmadım ve evlenmeden önce böyle bir şeyi yapmayı düşünmüyorum...! siz böyle bir şeyi yapmayı kafaya koymuşsunuz.. ne deyim hayırlı olsun :) dikkat et de kız hamile kalmasın sonra daha çok başınız derde girer..

• evet kafya koyduk ayrıca kalsın kalmakta istiyor kendi zaten başım derde değil dünyanın en mutlu insanı olacağım onunla evlenceğim

• hiç bir şey garanti değildir yarın başınıza ne geleceği belli değil sevgin bitti ayrıldınız yarın hayatatta olacağımız bile belli değil ailesi karşı çıktı ikna olmadılar heleki akrabasıyla kızın ailesi sıkıysa başı derde girer madem ikinizde ciddisiniz riske atmayın ve herkesin huzurunda onay aldıktan sonra evlendikten sonra birlikte olun emin olun o zaman çok daha mutlu olacaksınız senin için değil ama kız için sıkıntılar olacaktır herşey yerinde güzel acele etmeseniz daha iyi olur

0|1
    0|0
    • başka çaremiz yok eğer bu brlikteli olmaz ise kızı başkasına verecekler biz bu işi yaptıktan sonra ailerle görüşülüp evleneceğiz hayatı ben onsuz yaşayamam eğerki böle bir aşk yaşadıysan ancak anlyablirsin beni

• anlayabiliyorum ama bu şekilde kız verecek birileri ise emin ol o kız çokçok zor durumda kalacaktır madem öyle o zaman yaptık deyin ama yapmayın onlar öyle bilsin anlıyorum sizi birbirinizi arzuluyorsunuz ama sabrederseniz daha mutlu olursunuz eğer seviyorsan zarar vermek istemezsin

• Senin ona verebileceğin en güzel hediye ne olur biliyormusun ? Onun namusuna dokunmamak ama nerde azmış kudurmuşsun birde burda soruyorsun.

1|1
    1|0
    • ama ciddi düşünüyoruz ..:(

• saçmalıyorsun neyse hayat senin

• sen olsan ne yapardın birini çok seviyorken başkasınınmı olurdun...?

• ilerde anlaşamazsan o kızı almak zorundasın bu da bi tarafında bulunsun..

1|1
    0|0
    • neden zorunda?

• kusura bakmayın da 2 sene hiç bir şey bir ilişki de...

şimdi böyle diyorsun ileri de belki de sizin elinizde olmayan bir engel çıkacak bunun garantisini verebilir misin? ya da sevgin körelicek nereden biliyorsun yani..neye güveniyorsunuz hala anlamış değilim.

• @hobarey...zevk almak evet çok güzel olur ama bir şeyleri yapıyorsan sonunu da düşünmeli insan...sonucunda birbirlerinin olacağını garantisini kim verebilir? namusa el uzatmaktır evet..erkeğin demesi lazım "bak canım ilerde ne olacağı belli olmaz zamanı gelince yaparız." bunu düşünebilen erkek o kızı gerçekten seviyo demektir...

• güncellemene itafen...

ya sen bozduktan sonra sevgilin senden soğuyup gönlü başka bir adama kayarsa? ya senden sonra kendini ona teslim ederse? nasılsa engeli kalmıcak..başka türlü nasıl anlayabilirsin ki...bunun da garantisini ver de göreyim.

0|0
    0|0
    • arkdaşım sen nasıl bir dşüncdesin sen olsa bbrini çok seviyorsun ona kenedeni teslim ediyorsun sonra gdip başkasınlamı oluyorsun kusra bakmada böle bir kız bu işi yapmak için brini çok sevmez benm sevglim yanlız beni seviyor bu arda bu iş olduktan sonra ailesine söylecek kimde böle yurek var

• ben onu ölümüne seviyorum merak etme öyle bşi olursa ilk san sölerim öleceğimi

• geber istersen umrumda olmaz...

qetto düşüncelerine gerek yok.

• O zaman iste kızı.

0|0
    0|0
  • Yanlış yoldasınız.

0|0
    0|0
  • yanlış yoldasınız ikinizde.bir kere kız seni bundan dolayı bırakıyorsa daha önce birileriyle bişi yapmıştır (ama bakiredir).umarım anlamışsındır.saf olma.

0|0
    0|0
    • ya sormu güncelmemi iyi oku asl öyle bir drum yok

Erkekler Ne Diyor 10

• arkadaşım evliliğe kalsın bazı şeyler herşey gizemini yitirmesin. yakınlaş ama bozma bence

4|1
    0|0
  • Kızın namusunu bozma ,zina suçu işleyeceğin hiç mi Allah korkun yok !

7|0
    0|0
  • Eğer babasından istedin vermediyse, kız arkadaşında seninle evlenmek istiyorsa yapılacak tek şey vardır o da evlenme kararı alıp uygulamaktır. Nasıl olacak kıza diyeceksin ki bana karşı ve seni başkasına verecek buna ne sen nede ben razıyım hazırlan bize gidiyoruz de... olay bundan ibarettir.

1|0
    0|0
  • 10 dakikalık zevkine bağlı yada kaç dk da bosalirsan.bence sakin böyle bisey yapma bırak kızı bakire kalsın. Sonra sana bisey olmasada kızın başı yanar. Seviyorsan şayet böyle biseye kalkismazsin.

1|1
    0|0
  • ya arkadaşlar boşverin akıl vermeyi ikiside niyeti bozmuş kız bana vermezse başkasına verecek seni seviyosa başkasına niye versin ne alaka nasıl sevgi bu hadi gidin sex yapın...

1|1
    0|0
  • Bi kız eğer evlenmeden bekaretini verecekse bile bence enaz 23 yaş üstü olmalıdır. Bu yaşın altındakiler yıllar sonra bi zaman geliyor ve ciddi bi ilişkiye hazır bekareti önemseyen bi erkeğe aşık oluyolar. Erkek onunla evlenemeyeceğini söylediğinde ise tek diyebilecekleri; "KEŞKE SENİ BEKLESEYDİM" oluyor malesef.. Yazık gerçekten..

0|0
    0|0
  • sana araba çarptı gördün ebeninkini oğlum garantin aynısı benım basıma geldı allahtan şeytana uymadım ayrıldık kız şimdi bana dua ediyodur emin ol onun için herşey olur ama once nıkahına all sonra ha vermiyorlar diyon o kadar erkeksen kaçırrrr az yürekk yeterki kız seni satmasın dönmesın:)

0|0
    0|0
  • usul usul yaklas kız kendini bıraktıktan sonra sende naptıgını anlamıyacaksın zaten kırbacla onu :D

0|0
    1|1
  • başkasına verceğini nerden biliyorsun

0|0
    0|0
  • kardeşim usul usul yap işini. bekaretmiş düşünme, zaten iki gün sonra senin kıçına tekmeyi vuracak olan o olacak yapmazsan. iyi düşün .

0|0
    1|1
Yükleniyor...