Neden sosyal anlamda bir kız arkadasım yok?

Derdim bir iki kadeh bişey içerken sohbet edecek bir kız arkadaş. Sürekli erkek erkeğe bıktım halbuki bir kadın sesi, kokusu olsa aldığım keyfin tarifi zor olan cinsten olacak. Lakin yok.

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Seninleyim kardeş. İnan son derece samimiyim, ne duygusallık ne de cinsellik, amaç sadece konuşmak, dertleşmek, açılmak. Yani insan ihtiyaç hissediyor, sadece hemcinslerle olmuyor, karşı cinsle de bir sohbet ihtiyacı hissediyor.

0|0
    0|0
    • kesinlikle haklısın bende öyle bi erkek arıyorum ama yok direk işi yatağa götürmeye çalışıyolar içirip içirip kandırmak misali keşke bana karşı o tür şeyler düşünmeden içki içebilecek bi erkek arkadaşım olsa sadece arkadaşım olsa :(

• Haklısın Martomya, maalesef o tür erkeklerde mevcut.. :(

Kızlar Ne Diyor 4

• olur insallah merak etme:)

0|0
    0|0
  • ne bekliyorsun yada neyi

şu yan masadaki fıstıgın gelip hadi birşeyler içelim iki kadeh lafları hem sonra sana yakınlaşırım kokumu falanda al ha nasıl iyi mi demesini mi

onu ben bile yapamam

peki ne yapman mı gerekiyor

hadi kalk dik dur ve kızın yanına git bir içki ısmarla ona

iyi şanslar ;)

0|0
    0|0
    • ben bardan hatun kaldırmaktan bahsetmiyorum. ayık oturup sarhoş kalkacagım bir kız arkadas. ayrıca dedgini de yapıyorum ama malesef ancak dilim dolaşmaya başlamış kadar içmişken:)

• hayatımda hiç reddedilmedim demek için çakılıp kalıyorum heralde oldugum yerde

• istediği kadeh arkadaşlığı ise, konsomatrix olan bir bara gitsin bence. :P Güzel anlar, dinler, hafiften kokusunu da alır, sohbetleşirler.

• nerelisin eğer aynı şehirde yaşıyorsak belki arkadaş olabiliriz seninle :)

0|0
    0|0
  • üzüldm snn adına :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kimin var ki . Cogunun yoktur. sadece grup icerisinde ise konuşurlar. Ama birebir bazen zordur.Kendini şartlaman lazım önce. Karşındaki de şartlamalı.

Normal sohbet etmeyip farklı birşey hissedersen o düşüncey yoketmek de gerekebilir.

Ama vardır eski arkadaşlarından birileri. normal kız arkadaş. Sohnet arkadaşı. Neden olmasın ki bu yaşta hele?

0|0
    0|0
  • Rota sürekli saptığından olmasın.. Hani işin duygusala kayma muhabbetleri. Çook etken var aslında ama senden başlamak istedim.

0|1
    0|0
    • olsa olsa en fazla flört olur o da karsılıklı, aksi taktirde duydusal bişey yok olsa da boka sarar. iki dirhem keyfimden olurum

Yükleniyor...