Evlilikte bakirelik önemli midir önemsiz midir ?

Evlilikte bakirelik önemlimidir önemsizmidir ? Bence önemsizdir.Sizce ? Bana göre ben o insanın hayatında değilken benden başka kişilerle ilişki yaşamış olabilir.Ama eğer benimle beraberken başkalarıyla birlikte olursa işte o zaman aldatıldım derim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hayat garip kardeşim bir fiske vurur hayat ne olduğunu anlayamaz insan..bir bakarsın hayat kadınına aşık olmussun..dobradır delikanlıdır onun için ölürsün senin için ölür...evlenmissin..bir bakarsın ev kizi almışsın..sütten çıkmış ak kaşık zannedersin...evlenirsn...tilkiden kurnaz çakal oldugunu bilmez kandirir aklınca ama balık beyinliler işte...hayatının duzeni bozulur... O sebep le allah hayırlısını versin ister hayat kadını olsun ister evkızı dürüst olmadiktan sonra cacık olmaz...

Orjinal gizli

• artı 1

Kızlar Ne Diyor 9

• kalça ölçüsü daha önemli bence

• Önemlidir hemde cokk

• önemlidir önemsiz diyenlerde kıvırıyo iş ciddiyete gelince bana özel olsun dıye tuttururlar

• iki bacak arası değil de beyni bakire olsun yetr

• bence kızlarda önemli, kadının anne özelliğinden dolayı, çoğu kız bu görüşü yadırgayacak ama doğrularla yapmak istediklerini karıştırıyolar, ben bakire değilim canımın istediği gibi de yaşıyorum ama öbür türlüsü daha saf ve temiz olurdu

• alkışşşş...+1

• işte bak bakire olmayanlar bunu söyleyemiyor senin gibi dürüstçe. kadın da doğuracağı bebek kadar saf olursa mükemmel olur. +1

• Seni banlamalarina ramak kaldı :-)

• önemli derse diktiririz sorun yok

• sana da

• yalandan mutluluklar sana ozaman.

• ben hep yalanlarla yaşıyorum. günlerim çok güzel

• Öncekileri Göster
  • Çok önem teşkil ettiğini düşünmüyorum ALLAH ve kul arasında o gerisi kimseyi ilgilendirmez ha şu var ki her adamın altında kendini buluyorsan namussuzun önde gidenisindir.

• önemsiz, zarzavat akıllılar şimdi küplere binsede bi önemi yok.

• Namus iki bacak arasinda degildir...

Bi kiz olarak bu dediginin onemli oldugunu dusunuyorum ve ilklerimi evlenecegim insanla yasamayi tercih ederim...

Erkekler Ne Diyor 14

• Ya birde namus iki bacak arası demezlermi öldürüyorlar beni

hem gideceksin elin adamının altına yatacaksın odan sonrada namus iki bacak arası değildir diye avrupai devşirme kelimelere inanıcaksın

• Benim için önemlidir bende bakirim .. Seversem sorun yok diyenler ilerde çocuğunuz olunca nasıl suratına bakacaksınız düşünsenize annenizin evlenmeden 5-10 erkekle yattığını ?

Bunlar sadece benim düşüncem

• önemlidir benim için kesinlikle

• eğer bayan bunu sorun etmiyorsa önemli değildir

sen ne kadar önemsemesen de karşındaki bayan bunu bir eksiklik olarak görürse ileride hep problem oluşuyor...

ayrıca fikrini normalce söylemek varken yok üstünden herkes geçmiş falan diye konuşanların yazdıklarını hiç dikkate alma, kızlık zarı diktirme, regl günü birlikte olma, esnek kızlık zarım var, tecavüze uğradım,bakireyim arkadan yapalım vs gibi yalanlardan birini seçip evlenecek kafa işte bu kafadır zaten...

• senınle aynı fıkırdeyım dostum bızım kadar onlarında cinsellıgı yaşama hakları var mümkünse bakire olmasın soncta bende bakir değilim ;))

sigara için birinin sigarayı içme demesı kadar saçma olurdu ...;)))

• Çok önemli !kaşar kızlar,yarma güller önemsiz der tabi iki, gençlere bakıyorum da ne Allah korkusu var ne bişey zina eden edene. sonra gelirler özgürlük,yok önemsiz derler, öbür dünyada kabir azabında görürler özgürlüğü..

• sendede allah korkusu yok baksana iftira karalama her türlü günah sende mevcu...bir zina yapmamışsın hayret.

• Sizin gibi düzgün topluma örnek olan kızlardan da Allah razı olsun..

• işte budur .. Rabbim razı olsun.

• Bakirelik önemlidir.2,el bi bayanla evlenmeyi ne kadar sevsemde kbul edemem . ilerde yatağa girdiğimde hep aklıma gelir aceba onunladamı böyle yatıyordu ve seks yaparken onun altındadamı böyle inliyordu diye hep aklıma soru işaretleri gelir o yüzden 2,el bi bayanla hayat sürdüremem

• senden önce tüm mahalle geçse üstünden bişi demicen yana kızın yattıgı adamlarla karşılaştıgında merhaba diyebiliceksin midem kaldırmaz üstadım ama dünya görüşün saygılıyım ben

• peki sen hassas davranarak bakire bir kızla birlikte olmadıysan...bakire kızla evlenmeyi haketmezmisin..önem başka bişey..önemi önemsizi kişiye göre degişir...bakire kızla evlenip ilki olmanın heyecanını hissetmezmisin.

• önemli çünkü eşler kaşısındakinin her yönden ilki olmak ister.ama iki taraflı durum bu içinde aynı.kız bakire olacak erkek ne halt yerse yesin yanlış.eşinin bakire olmasını isteyen kedide bakir olmak zorundadır.

• evet önemli ama nerde dokunlmamış kız gencin biri askerden gelir annesi derki oğlum seni evlendirelim artık oğluda anesine şöyle cevap verir anne mümkünse az ellenmiş olsun der ...:D yaşanmış olaydır zaman öyle olduki eli değmemiş sevgili yerine artık az ellenmiş sevgili olarak yerini aldı bune kardeşim cinselik bölmüne baktıkca evlnmekten korkuyorum benim için önemli bakir biri olarak gerçektende şu zamanda dokunulmamış kız bulmamız zor olucak gibi...

• teşekkür edrim inşallah temiz bir insan çıkar karşıma

• Allah gönlüne göre versin .. çok doğru söylüyorsun

• bence önemli olan sevmek sevilmek ve beraber uzun yillar gecirmekdir gersi fasa fiso

• bende onemsız ama bırlıkte olduğm kızların erkek aradasları tarafından önemlıyse ben yandım..

• önemsizdir. düşüncende haklısın. keşke gizli sormasaydın bunu

Yükleniyor...