Bekaret ne kadar zamanda bozulur?

arkadaşlar kızlık zarı ne kadar sürede bozulur.. ?

Güncellemeler:
konuyu bir kere ciddiye alsanız şaşıracağım.

0|0
8|28

En İyi Kız Görüşü

• esnektir senin zarın. benim ilk seferde bozuldu. kaç defa seks yaptınız ki?

askerdeymiş. Allah kavuştursun :) ne kadar zamandır birliktesiniz?

2|0
    0|0
    • 8 senedir :)

• maaşallah :) Allah ayırmasın, mutluluğunuzu daim etsin.

vajinal seks yaptınız, yine de bozulmadı mı? esnektir işte. dert edecek bir şey yok.

ve kullanıcı adının ilk iki harfi ke mi? ke... mısın? :)

Erkekler Ne Diyor 28

• Gıda değil ki bu son kullanma tarihi olup da bozulsun. Ne zaman verirsen o zaman bozulur.

2|1
    0|0
  • ne kadar süresi yoktur, birlikte olursanız bozulur, kızlık zarı kanaldan 3 cm içeride bir et parçasıdır, birleşmede veya mastta hassas noktadadır hemen bozulabilir. ama hissetmeniz zaruri değildir.

1|0
    0|0
  • belki önceden bozuktu.Esnek olduğu gibi bazen kazaylada bozulabilecek kadar hassa olabiliyorlar mesela ince seleli bisiklete binmek.

2|0
    0|0
    • hayır ilk onunla ilişkiye grdm.

• diğer türlüde bişey olmamıştı

• o zaman doktora git emin ol.başka türlü bilemezsin.yada ilişkide biraz zorlayın belki kan getirir bozarsınız

• Kısık ateşte 30 dakikada.

1|1
    2|0
  • Soğan zarı bozmuştum o da olurmu?

0|1
    2|0
  • pembeleşinceye kadar.

cut.

1|1
    0|0
  • KIZLIK YOGUT GİBİDİR GÜNLÜK TKETİLMELİDİR

2|0
    0|0
  • bozacağım kişi eşim olacak

4|0
    0|1
  • bir süresi yok şans işi vajinan 1-2 santim içindeki bir zar esnek olmadımı ilk seferde yırtılır

1|0
    0|0
  • çok kötü laflar sokarsan anında bozulur, o da canlı

0|0
    3|0
  • zarın yırtılmamıs ne guzel sımdı bakıresın yanı. ?

1|0
    0|0
    • evet

• sen benı nerden tanıyorsun sen daha 13 yasındayken ben senın yasındayken. teenegar. sana tavsıyelerde bulunuyorum bı buyugun olarak ıster alıssın ıster halı altına supururusun. 13 yasında ask nedır bılmeyecek kafada olan bırının ask mesk . hep sız bılıyonuz. telvızyon ve ı net aklınızı aldı sızın jenerasyonun... ben sana abı tavsıyesı verıyorum... erkeklere fazla guvenme... oturup domuz gıb aglayan cok kız gordum aksım askım dıyordu hepsı salak bıgı her cumlelerınde

• Madem ona aşk değilsem onda hissettiklerimi neden başkalarını görünce hissetmiyorum. Neden onsz olmak bana acı veriyor ben onun yanında çok ama çok mutluyum. Bazı yanlışların içinde doğrular gözükmeyebilir. Bende şimdi ki neslin aşkından bişey anlamıyorum. Hepsi çıkar ya da ilişki peşinde. Ben çok olay yaşadım ama yine de pes etmedim daima sahip çıktım yaşadığım ilişkiye.

• bi kereden erkek girip cıksın salih mort :D hassas bisey o zarı bozmak için matkapa ihtiyaz duymassın :D

1|0
    0|0
  • dolaba koyman lazım streç yapıp

0|2
    2|0
  • Son kullanma tarihi geçmişse kendiliğinden bozulur.

0|1
    2|0
  • özele gel bu saatte en güvenilir insan benim

0|0
    1|1
  • bozmadım ama bozanlarada kızıyorum eğer kzıı yarı yolda bırakıyorsa.

1|0
    0|0
  • Son kullanma tarihi geçmediyse bozulmaz ;)

0|0
    4|0
  • 40 gün 40 gece sürdü benimki

1|0
    0|0
  • Saniyeler içerisinde bozulur.

1|0
    0|0
  • Buz dolabına koyman lazım bide sıcakta bırakma:)

0|1
    2|0
  • bir cisim içeri girmediği sürece kızlık zarı yırtılmaz bu penis,kalem ya da o boyutlarda bir cisimin içeri girmesiyle oluşabilir...

0|0
    0|0
  • BİR SANİYEDE:)

0|0
    0|0
  • ben bozdum zaman olarak uzun bir ön sevişmeydi ve yavaş yavaş girdiğimde onun gözlerindeki acıyla karışık zevk vemutluluğu gördüm

1|0
    0|0
  • eşimle ilk ilişkilerimizde kanama olmadı çünkü eşimin kızlık zarı biraz esnekmiş daha sonra eşimle farklı pozisyonlar denedik ve biraz sert seviştik bir ara zar yırtıldı ve kanama oldu.seks yaparken penis vajinaya biraz sert girip çıkarsa zar yırtılıyor deneyin göreceksiniz

1|0
    0|0
    • sanırım benimkide fazla esnek. :/

• penis vajinana biraz hızlı girer çıkarsa yırtılır.bi de kendini fazla gevşek bırakma az kasılırsan zarın yırtılacaktır bu gece dene göreceksin

• yanımda olsada denesem ;)Baskerde

• kızlık zarının bozulması öyle zaman alan birşey değildir,1 haftada bir ayda falan. ilk ilişkide bozulur sende kanama olmamışsa esnek olabilir kızlık zarın

1|0
    0|0
    • kanama olmadı hemde hiç .

• normaldir,olabiliyor bazen. herkesde kanama olacak diye birşey yok.sıkmayın canınızı

• hm anladım teşekkürler..

• yavaş yavaş yapın ve mutlaka vajina yalasın partnerin sonra sakin sakin yapın sonra birden köklesin olay biter

1|0
    0|0
    • biz haftada bir kez ilişkiye giriyoruz ama hala bozulmadı kanda gelmedi o kadar köklemesine rağmen neden ?

• kızlık zarın esnektir o zaman

• bende bozucaktım ama bozukluk yoktu kız arkadaşım da dedi ufff fakir

4|1
    0|0
  • 1 hafta surer.

0|2
    1|1
    • hiç komik değil.

• "Nisanli adayinin beline kuvvet" diyerek yazimi yumusatiyorum.

Bak bu slogani kullanmayali 1 seneden fazla oldu : Sevisin gencler!

• hahah saolasınnn

Kızlar Ne Diyor 7

• bi hafta 10 gün :p bir son kullanma tarihine bak :D

0|0
    2|0
  • Yarına artık .

1|0
    1|1
  • difrize at baya gider

0|1
    4|0
  • valla benim üç gün her ilişkide az az kan gelmişti

1|0
    0|0
  • bozuluyor erinde gecinde çok takmamak lazım

1|0
    0|1
  • 3 gün buzdolabına koyma bozulur hatta kokar ;)

1|1
    3|1
  • Ben bozmadım ama benimki bozuldu. Kaçıp durduğum için uzadı biraz ama kollarımdan tutup bir bastırdı, olay bitti.

1|0
    1|0
    • ya biz çok yaptık ama hala bozulmadı.

• teşekkürler tatlım..

• berkaret zardan ıbaret degıldır. sen herseyı yasa anal oral surunme sonra bekaretım bozulmadı pardon...

Yükleniyor...