Insan parasız kaldığı için travesti olur mu sizce?

travestilerin eşcinsel eğilimleri olduğunu biliyoruz ancak sırf parası tatlı diye bu işi yapan varmıdır acep

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• travesti bir meslek adı değil. ama hiç travesti öğretmen görmedim. bankacı görmedim. kasiyer veya temizlikçi bile görmedim. bu insanlar para kazanmak ZORUNDALAR. hissettikleri gibi yaşayarak hem de. öyle doğmuş bu insan zaten. daha para nedir bilmeden önce de öyleydi. dolayısıyla vücutlarını satıyorlar. bu hayatı kabulleniyorlar.

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• eğer varsa aklından zoru vardır diye düşünürüm :D

0|1
    0|0
    • :))) Allah iyiliğini versin. merak edip sordum sadece öyle bir planım yok. zaten ben insanları hor görmek istemem ancak travestileri komik bulurum hep .kim bu söylediğime kızarsa kızsın..

• vardır

0|0
    0|0
  • ne oldum demeyeceksin ne olacağım diyeceksin zaten...

0|0
    0|0
  • zaten para için yapıyorlar

0|0
    0|2
    • ama durum biraz farklı. onlara kimse iş vermediği için fuhuş yapıyoruz diyorlar. fuhuş için travesti olmamışlar. ben aralarında sırf fuhuş yapmak için travesti olan var mıdır acaba diye merak ettm.

• bence para için

• para için cinsiyet değişdirmeye kalkanalr iğrençler

0|0
    1|0
  • para için sanmam, hormonları zaten böyle çalışanlar işin ticaretini yapıyor. sağlıklı adam para için i..ne olur mu

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Zannetmiyorum.

1|0
    0|0
  • jigolo olurum daha iyi...

0|1
    0|0
  • adam olan adam yapmaz diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Transseksüellerin bir çoğu toplumdan dışlandıkları için bu işleri yapmak zorunda kalıyorlar. Aile tarafından başlatılan dışlama iş alanlarını da sarınca mecbur kalıyorlar. Kimse sırf parası var diye seks işçisi olmaz.

0|0
    0|0
  • paranın oynamayacağı insan azdır herkez parayı kullanamaz bazılarını para kullanır

0|0
    0|0
  • hotmonlarla ilgili bence

0|0
    0|0
  • hiç öyle şey olur mu ya onların içinde var o duygu :))

0|0
    0|0
  • ruhunda i*nelik varsa olur

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • açlıktan sürünsem yapmam bu ne mantık

0|0
    0|0
  • sanmam yani yoktur

0|0