Hoşlandığım çocuk galiba gay... Ne demek istedi?

eski sevgilim bana "herkes bir şeyler hisseder ama benimkiler farklı" dedi. bu ne demek şimdi ya? gay mi oldu bu çocuk benden sonra? anlamadım ki? aşkım kafa mı yaptı acaba arkadaşlar? lütfen yardım edin? gay demi bu çocuk? eğer gay değilse bu söz ne demek? acil yardım :((((:((((:(:((:

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• bence cocuk gay değildir. ama bellimi olur hayat bu olabilirde;)

sana karsı hisleri ya hic yoktur ilgisi alakası baskasına tutulmustur.

yada senı cok sevıodur ama senın onun sevgısını hak etmeyecegını dusundugu bır seylerını gormustur ya da yasamıstır bu yuzden gururu askından agır gelip senden uzaklasmayı secmıs olabılır.

3 ihtimalli bir muhabbet yane ama her ıhtımalınde sen yoksun o hayatta sansına küs derim ;)

0|0
    0|0
  • var bir ip nelik burada.

2|0
    0|0
  • aktif karekterli pasif hesap olabilir

1|0
    0|0
  • bambaşkayım demiş çocuk,gayim dememiş ki.

0|0
    0|0
    • başkayım demiyo farklı şeyler hissederim diyo ama

• akşam hetero yatılıp sabah gay kalkılmaz.en fazla biseks olursun:) o durumda da seni sevebilir.hatta ergenliğin gayliği gerçek aşkı tanımadıklarındandır

• ne alakası var ki belki çocuk ömrünü bir amaca adadı ve aşka yer yok hayatında. bunu demiş olabilir :) ama eski sevgilin olması şaşırtıcı belki imana gelmiştir senden sonra :D

0|0
    0|0
  • çocuğa neler yaşattın da bu duruma geldi

0|0
    0|0
    • ya bir şey yaşatmadım ki ben onu sevdim önce karşılıksız sonra bayaa sevdim çok sonra çıktık sonra bunu dedi işte...?

• seninki oğlancı olmuş, şansına küs

• Umarim gaydir cok guzel gaylik telefin numarasini versene ben bir konusim askinla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...