Bakire olduğumu nasıl anlarım?

her bakire olan kizin korkusu bu devirde binlerce hikaye duyuyoruz yok düsmüs bozulmus yok iliskiYe hic girmediyi halde kan gelmemis ee nasil oluyor böyle bisey anlamadimki ? olabilir mi insan düsüpte falan ya da bilmeden bekaretini kaybetmis olabilirmi ?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bak ben sana anlatayım, düşmekle, bisiklet kullanmakla, yüksekten atlamakla, mastürbasyon yapmakla (parmağını içeri sokup abanmadıkca) kızlık zarının bozulması mümkün değildir.

Kızlık zarını görebilmen için, çıplak olarak alçak bir sandalyeye oturup, aynayı alttan tutup bacaklarını olabildiğine açman gerekmekte, ancak bunu anlaman yine de zor, internet üzerinden birkaç resmine bakıp fikir sahibi olduktan sonra kendini incelemen daha faydalı olacaktır.

Devir de eski devir değil, biz erkekler anlayışlı hale geldik, ilk gece kan akmadığında hemen "biriyle yatmışsın!1!" diyip aforoz etmiyoruz, bazen kızlık zarınıne snek olabileceğini, o gece yırtılmayabileceğini biliyoruz, doktora gidip bunun ispatını yaptırmak basit ve kolay bir iş.

0|0
    0|0
    • ya orasi öyle nebilim :D iste sorma geregi duydum yinede bicok kisiden biseler duyunca

• Elbette, merak etmen güzel, mensturasyon döngüsünün ne işe yaradığını bilmeyen bayanlar var :)

Erkekler Ne Diyor 12

• kızlık dediğimiz olay öyle düşmeyle kalkmayla yan yattı çamura batmayla bozulmaz helede kızlığı bozulan bir bayan illaki bozulduğunu anlar

0|0
    0|0
  • oluyorkı duyuyosun ama olsadı bılırdın kesınlıkle ;)

0|0
    0|0
    • yani söyle bise var kücükken hepimiz düsdük :D düsmekle yirtilsaydi ozaman kimse bakire kalmazdi :D ben bu yasda bile gecen meldivenlerden asaga uctum :D hem kücükken öyle bise olsa insan kendi bilmese anne bilirki ozaman söylerdi yokdur öyle bise

• ya sole bı durumda var asırı sert bı yere carparsa cinsel organın oldugu kısmını kız sallıorum zarın % bellı bır kısmı zarar gormus olabılıo bazılarında .%100 patladıgı da goruluo bılmıorum.

Ama dedıgn gıbı ole bı sey olsa kesın bılır ınsan cocuk bılemese anne bılır essek deılse tabi ;)

• sen kendınden emınsen bakıresındır. ha bıde bekaret zardan ıbaret degıl.

sn her yolla ılıskıye gır sonra vay efendım ben bakıreyım dıye dolas. surtunme , oral, anal, on sevısme yap ben kendımı evlenecegım kısıye saklıyorum dıye gururlan yok ole. evlenecegın kısıye bı zar kalmıs zaten . soledıklerım senın ıcın degıl soz meclısten dısarı alınması gerekenler bılıyor

0|0
    0|0
    • ya ben kendimden eminim ama biz kizarkadasim banyoda düsmüs teee kücükken yok öyle olmus ötekiside depresyonda simdi söyle bir durumda var annem dioki kizlik zarina namus gözüyle bakanlar cok kandirilmaya müsayit olur cünki eskilerde ne haksiz yere insanlar neler yasamis bekareti oldugu halde kan gelmediyi icin simdide kimbilir kimlerin altina yatip kalkipda sonra diktiriolar falan ben buna katiliyorum.. ama yinede sormak istedim nebilim piskolojim bozuldu:D

• küveti doldur nefesini tut gir içine,baloncuk çıkıyosa gitmişsin demektir:)

0|3
    0|0
  • hemen şimdi bir uzman yazacak

0|1
    0|0
  • hoplamayla zıpmalayla bekaretin gittigini hiç duymadım tabi başka şeylerin üzerinde zıpmadıysa :)

1|0
    0|0
  • Adli tıp incelemesinde vurarak yaralama çıkarsa vurmuşlardır...

1|1
    0|0
  • Onu bilmem de bu durumun tam tersine meryem ana sendromu deniyomus.

0|1
    0|0
  • Onlarin hepsi yalan dolan

0|0
    0|0
  • Herhangi uygun bir şeyi vajinana sok kan gelirse bakireydin gelmezse bakire değilsin

0|0
    0|0
  • Zara güven olmaz bir bakarsın düşeş bir bakarsın yek dü gelir

0|0
    0|0
  • Bende bunları okuyunca kızlara acıdım, kız olmak ne zor diye.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• seni seven olduğun gibi sevsin

zarına sıçayım yeter da kafayı yediniz zar zar diye

1|1
    1|1
    • orasi öyle seven oldugu gibi sevsin bunun aksine bise demedimki zaten

• zarda bozulmak için bahane ariyodu. sen kendinden eminsen neden Korkuyosun ki

0|0
    0|0
  • bir şey yaşamadıysan durduk yere bozulmaz, gerisi bahane

0|0
    0|0
Yükleniyor...