Kızlar neden efendi erkekleri tercih etmezler?

Bizim kızlar neden ağır veya beyefendi erkekleri değil de yırtık, fırlama erkekleri tercih eder? Batılı hemcinsleri gibi doğal olamamanın yarattığı bir kompleksten midir? Oysa özellikle rus, ukraynalı kızların, erkekte kültür, karakter ve efendilik unsurları aradıklarını gözlemledim.

Benim bu konudaki görüşüm, bizimkilerin özellikle bekaret v.s. konularda kendilerine güvenmemesi, efendi erkeğe yalan söylememek için karakter yönü zayıf erkekleri tercih etmesidir. Siz ne diyorsunuz?

Güncellemeler:
Beyler! siz siz olun, sakın ola bir kızın sizi kibar veya beyefendi gibi nitelendirmesine kanmayın. Pür yalandır. Bu sıfatların anlamı tipini beğenmedim demektir.

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Beyefendi erkeği tercih ederim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Efendi taraf bayan olmalı erkekten ziyade.

En azından dışarıdaki hal ve hareketleri o yönde olmalı.

Erkek, kadına nazaran biraz daha lakayt kalabilir.

Kadınına karşı efendi olması gerekmez. Bu saygısız olması anlamına da gelmez ama efendi erkek günümüzde pek sevilen ve el üstünde tutulan kişi değil.

0|0
    0|0
    • Kadınına karşı efendi olması, bu herkese karşı böyledir düşüncesi yüzünden onu değersiz mi kılar?

• Efendi.

O sıkıcı ya.

0|0
    0|0
  • haklisin.tesadufen bugun esra erol denilen hortlagin programini izledim.bir bey gelmisti durusuyla konusmasiyla iyi birine benziyordu.seviyeyi asmadi ve ozellikleride iyiydi herkadin boyle bir erkek arar dedim kendi kendime.ama kadin aradigi ozelliklerde erkek cikmasina ragmen karsisina.yinede yuzune bile bakmadi.sacakli.herhalde embesil bir herif ciksaydi ne konustugunu bile bilmeyen elenkturuk alicakti galiba.sasiriyorum.

0|0
    0|0
    • Özellikle slav kızları, kendi erkeklerinin it, kopuk olduklarını bildikleri için biraz efendilik arıyor. Bu nedenle Türk erkeklerini tercih ettiklerini gördüm. Bizimkilerde de batılı erkek tipi tercih ediliyor. Kompleksli olmanın yarattığı sonuç galiba.

• O programların ciddiye alınacak bir yanı yok. Ama nadiren eli yüzü düzgün tipler çıkıyor, onlar da gerçek hayatta pek tercih edilmedikleri için orada oluyor zaten.

• haklisiniz

• Bizim kizlarin bir kismi pic erkek seviyi serseri olsun istiyo. Cunku uzulmek aldatilmak istiyo melankoliyi seviyo. Olgun ve bilgili, kulturlu erkegin farkina bile varmiyorlar ustelik

0|0
    0|0
    • Örneğin benim tipim ve durumum uygun olduğu halde içinde bulunduğum sosyal sınıf içindeki kızların dikkatini çekmem, ama bir tatil köyünde mesela, direk turist kızların ilgisini çekerim, ilginç.

• APTALIZ ONDAN..

0|1
    0|0
  • yok ya, efendi var efendi var.

0|0
    0|0
  • ben efendi seçerim

0|1
    0|0
  • çekiyor işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bekar evinde 3 arkadaş kalıyoruz... Tiplerimizde çok şükür bozukluk yok konuşmamız gayet düzgün bakımlıyız para da var.Ancak 1 yıldır yalnızız.Bu yalnızlığın tek sebebi efendiliktir abicim.1 yıl önce artık durulalım efendi iyi insanlar olalım yaş 24 oldu nereye kadar böyle bıdı bıdı dedik serseri arkadaşları şutladık yılda 1-2 defa içki içer olduk bilgi seviyemizi arttırdık ancak yalnızdık aynı zamanda pasifleştik özellikle dişilere karşı...3 aydır arkadaşlara söylüyorum "lan amk biz efendilikten kaybediyoruz" diye yok falan diyorlar ancak gerçek böyle..

Birkaç gün önce cafede otururken farkettim durumu "lan bu kızlar niye piç adamlardan hoşlanıyor niye onlarla çıkıyor ? "

Kendimce olan çözümüm gecikmedi...

"bizler ( yani efendi takılanlar) efendiliğin verdiği pasiflik yüzünden kızların karşısında sıkılıp bunalıyoruz kem küm ediyoruz rengimiz değişiyor...Eskiden böyle değildi en fırlama olduğum zamanlarda kızın karşısına çıkar dilediğim gibi konuşurdum,hayvan muamelesi yaptıklarımdan bazıları benimle birlikte oldular çünkü çenem çok düşüktü ve rahattım.Kadınların beklediği şey belki de bu "rahat olmak "...

karakter yönü zayıf insan kendini düşünmediği gibi başkasını da düşünmez çenesi düşer,ezer,saçmalar hayatta pek başarısı olmasa da kadınlar açısından çok şanslı olurlar.Belki de bu karaktersizlik onları güçlü gösteriyordur ki kadınlar onlarla beraber oluyorlar.

0|0
    0|0
    • Bence kızlardaki güven eksikliği de önemli bir faktör. Bakire olduğundan kuşku duyduğum bir kız, bana burcumu, şansa inanıp inanmadığımı sorup aldığı cevap karşısında beni reddetmişti mesela :) Arkasından teneke çalmıştım :)

• Baydirmadan okuttun.

Bu arada cenen dusukmus gercekten.

• aklı beş karış kızlarla da senin işin olmasın kardeşim.bırak canlarını yaksınlar burada dert dinliyoruz sonra ::D:D:D

0|0
    0|0
    • Ben zaten slav bir kızla evlenmeyi düşünüyorum, zaten bunun için ayrı başlık açmıştım.

• valla isabet olur.inanır mısın kimse evlendiyse mutlu çevremde :))

• Salaklarda ondan illa içki içsin gezip tozsun sıçsın kadınlara baksın kötü davransın falan filan..

0|1
    0|0
  • efendi olmak kızlarla iletişimi kesmek değil.biraz konuşsan ve ortama girsen efendiği olduğun halde prim yaparsın.senin tarif ettiğin fırlamaları ergen kızlar istiyor.

0|0
    0|0
    • Yok ya, üniversite mezunu hatta kaşar kızlarda da var aynı yaklaşım...

• ne bileyim pek efendi değilim gidin azıcık onları tercih edin

0|0
    0|0
Yükleniyor...