Gerdek gecesi kan gelmiş gibi olur mu?

bakire degilim ama düğünüm olucak yarın. pazar günü mağlum gerdeğe giricem.şu an adetim. pazar gunu hafıf kalmış olur adetim. temizlesem de o soktugnda kan gelms gbi olsa olur mu yardımcı olunnnnnnnn :(

Güncellemeler:
sizden yardm istedm ben..

0|0
9|17

En İyi Kız Görüşü

• yapacak bişey yok.iyi plan :P

0|1
    0|2
    • demi. tek duzgn cevap veren sensn tsklr :(

• Nesi akıllıca anasını satiim nesi?! neyi kimden saklıyorsun?! yazık değil mi adama? ulan siz kadınlar yok mu, nefret ettiriyorsunuz işte böyle kendinizden, yarın bir gün öğrendiğinde ya sana çek git derse daha mı iyi olur? çıkar kokusu gülüm demedi deme...

• Arabesk Necmi :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• Hah işte senin gibiler beni.kızlardan nefret ettirdi ! Yapma bunu söyle gerçek seviyorsa kabul eder bence

4|2
    0|0
  • ah alma meselesı . vıcdanına nasıl yedırıyorsun bunu bılmıyorum . ınsanlık bı zardan ıbaret degıl... kocanın cocuklarının gunahı ne . baskasıyla bırlıkte oldun evlenecegın adamla bırlıkte olmadın . kendını evlenecegın kısıye saklamamıssın cok erdemlıce . bastan barı anlatsaydın yalanlar uzerıne kurulu bı evlılık ne kadar saglam olur.. evelenecegın kısı bıraz safmıs anlattıgına gore. bu gece hersey bellı olur kapı dısarı edılınce anlarsın gerceklerı. bıde reklam olursun saga sola.. ne derdın vardı bu kadar onelıydı de 2 kere verırken aklın nerdeydı. madem seks hayatında onemlı yerı var ne ısın var o adamnın gunahna gırıyorsun .garıbın gunahı ne yaptıgın cok ahlaksızca

0|0
    0|0
  • Neye bel bağlamışsın yazık, bence tutmaz.

1|1
    0|0
  • Söyleyecek hiçbir söz yok...

Çok riske atmışsın kendini, en baştan anlatmalıydın durum bu noktaya gelmeden, umarım evliliğini etkilemez...

1|0
    0|0
  • yer numarayı kerizim

0|1
    0|0
  • nekadar basit insanları kandırmak dimi sen git başkasına ver şimdi dolap çevir adama,evlilik kutsaldır dürüstlük önemlidir namus iki bacak arasında degildir.yaşadıklarını anlat bu yüzden ayrılcaksa yol ver gitsin nasıl bizihniyettir bu yaaa sahtekarlık resmen ...yerde para ile çalışanlar emin olun sizden daha dürüst daha namusludur ...

0|0
    0|0
  • Ulen adet zamanı gelen kan leş gibi kokuyor. Eskiden erkeğin annesi gerdek gecesinin çarşafını alıp balkona mı ne asarmış (Tam bilmiyorum böyle şeyler diyene çok rastladım). Bakireyim diye kendini satmaya çalışıyorsan ortaya çıktığında (elbet çıkacaktır bir şekilde) sarı sayfalara haber bile olabilirsin. Sana güvenip evlenmeyi kabul eden birisi yalanla karşılaştığında güveni ne kadarsa o kadar hiddet gösterecektir.

0|0
    0|0
  • yalana bak yalana

0|1
    0|0
  • olur millet enayiydi kandırırsın

0|1
    0|0
  • Gizleme git syle

0|1
    0|0
  • buda senı kutsasın

1|0
    0|0
  • ayıp

ayıp

0|1
    0|0
  • olmazda bu ne cesaret ya

0|1
    0|0
  • peki kendini nasıl kandıracaksın senikim bozdu

0|0
    0|0
  • siki yerken merakla saldırırken hiç bişi düşünmeden iyiydi. ama şimdi senin yaptıklarını bu çocuğa yüklemek olmuyor mu bu düşüncen.

maalesef sen evlendikten sonrada ilerde de bazı şeyler yaparsın gibi düşündürüyor bu tutumun.

0|0
    0|0
  • Hah işte ben de buna tutuluyorum. Ben sürekli ne diyorum kız bakire olmasa bile onu alırım ama bana baştan söylemesi gerekir beni keriz yerine koymaması gerekir yoksa benim için sorun olmaz . Senin şuan yaptığın resmen karaktersizlik adam gibi baştan söylesene çocuğa bilsin öyle evlensin . Kusura bakma gerçekler acıdır sen şuan kendini bir yere itelemeye çalışıyorsun yarın öbür gün çocukların olacak peki onların yüzüne nasıl bakacaksın? Zaten sen o adamla sevdiğinden evlenmiyorsun bu belli zira soruyu sorarken düğünüm olacak diyorsun onu çok seviyorum öğrenirse kaybetmekten korkuyorum demen gerekirdi. Kendini kandırıyorsun ama umarım mutlu bir evliliğin olur ve O, senin bakire olmadığını anlamaz . Mutluluklar!

1|0
    0|0
  • Adam evlenene kadar bir kere bile seni yatağa sokamadıysa herşeyi yer o merak etme

1|0
    0|1
    • soktu da oyle anlayacagı tarzda bişeyler olmadı

• o kabul etmezdi beni :( oysaki ilişkmz cok guzel cok seviyorz birbirimizi. anlamasın nolur dua ett :( bana akıl verrr anlamaması ıcn daha napmalıyım

• hemcinsimi düşünerekden sana akıl vermeyi doğru bulmuyorum umarım anlarda ona bunu nasıl yaptığını yüzüne vurur. O zaman işte o anı hiç bir zaman unutamazsın bir ömür boyu onun kadını olmuş gibi onu kandıramazsın bu kadar kansız olmayın.

Kızlar Ne Diyor 8

• Hayatını yalan üzerinemi kuracaksın o adamı görünce vicdanın sızlamayacakmı. Dürüst ol.

2|9
    0|1
  • neden basta anlatmadin seni kiz diye alcak adam oysa dul kadinda farkin yok

anlar tabi essek degil insanlar

2|3
    0|1
  • aptal değilse anlar adet kanıyla kızlık zarı yırtılırken akan kan aynı tonda değildir çünkü

0|0
    0|0
  • sen çok tehlikeli, iğrenilesi bir insansın.

1|2
    0|0
  • işe yarayabilir aslında ama vicdan meselesi geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • yalnız adetin sonlarına doğru kan kahverengimsi olur. kızlık zarı bozulunca ise pembemsi bir kan gelir. anlar yani çok riskli kendini kapıda bulursun diyeyim.

0|0
    0|0
  • tipik ergenus sorusu hee deyin geçin !

1|2
    2|0
  • Daha neler ya saf buldun galiba

1|2
    0|0
Yükleniyor...