Hemcinslerimden hoşlanıyorum galiba ?

Şu yaşıma kadar hiç bir erkeğe ilgi duyamadım.Erkeklere yanaştıkça kendimi tuhaf hissediyorum.Kadınlara hem ruhsal hem de fiziksel olarak ilgi duyuyorum.Annem durumun farkında ve psikoloğa gitmemi öneriyor.Utanıyorum ama yakın zamanda gideceğim.Tam olarak lezbiyen olup olmadığı nasıl anlayabilirim ve de ne yapmalıyım ?

0|0
516

En İyi Erkek Görüşü

• 3 durum söz konusu olabilir.

1- psikolojik problemlerin vardır veya ergenliğini pek sağlıklı geçirememişsin

2- hormonal bozuklukların vardır. ki bazen sakal çıkması bile görülebilir bu durumda ama hepsinde görülecek diye birşey yok

3- doğan gereği böylesindir bunuda değiştirmek biraz zor. ama bu 3 seçenekten hangisi olursan ol hiç bir zaman utanma toplumumuzun büyük bölümü butür şeyleri yadırgar ama sende bas bas bağırıp heyo ben bir kadınım ve kadınlardan hoşlanıyorum duymayan kalmasın demen gerekmez.

0|0
    0|0
    • 1.Ekstrem bir şey yaşamadım ama bilemiyorum.

2.Reglden dolayı hormon testleri yaptırmışlığım var normalim.

Bilmiyorum çok tuhaf hissediyorum.

• en iyisi profesyonel yardım alman. gerçekten bir rahatsızlığın varsa düzeltirler ama doğan gereği böyleysen birşey yapamazlar ama bunun hangisi olduğunu ancak uzmanlar anlar.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• lez gibi görünüyorsun ama gerçekten arzulayabileceğin bir erkekle ilişki yaşarsan biseks de olabilirsin ..

0|0
    0|0
  • Doktora gitmeyi ihmal etme. Belki psikolojik bir durum yaşıyor olabilirsin. Kendini iyi tanı, kararlarını öyle ver.

0|0
    0|0
  • yukarıda söylediklerinden eminsen %100 lezbiyensin... ama şu da var eğer bunlara ek olarak bir erkek bedeni taşımak istiyorsan kendini erkek gibi hissediyorsan transeksüelsin demektir ama böyle bişey yoksa yukarıda dediğim gibi lezbiyensin o zaman...

0|0
    0|0
  • Git tabi. Bunda utanılacak bir şey yok. Allah kadının erkeğe , erkeğin de kadına bir şeyler hissetmesini emretti.

0|0
    0|0
  • onlara kım ılgı duymuyorkı hele birde vucut hatları mukemmel ıse

0|0
    0|0
    • Bende böyle düşünüyorum.

• en ıyısını yaparsın bul kafana gore bir tane tadınıo çıkarın hamıle kalma korkusu olmadan +4

• kısaca lezsin geçmiş olsun test et bir erkeği dudaktan öp anlarsın diye düşünüyorum hiç bişiy hissetmezsen

0|0
    0|0
    • Öpemem ya iğrenç geliyor.

• o zaman lezbiyensin çok da yapabileceğin bir şey yok ama yine de bir doktora git derim

• erkeklere ilgi duymuyosan erkeklik hormanların daha yüksektir oyüzden kızlara ilgin daha çoktur çoğu kız pilastik cerraha penis bile taktırıyo kızlarla ilşkiye girmek için yani erkek oluyo

0|0
    0|0
  • fiziksel nerelerinden etkileniyorsun

0|0
    0|0
    • Göğüs bacak bel boyun

• her genç kızın rüyasıdır bir psikoloğa görün bence

• video falan izlediğinde ne hissedersin

• Bnce lezbiyensin kronik vaka :)

0|0
    0|0
  • sana vahsi bir erkek lazim yoksa lez olma yolundasin

0|0
    0|0
  • bişey yapma eve kapan

0|0
    0|0
    • ne ?

• denedim ama kötü oluyorum yapamıyorum

• ilginçsin peki annen ne diyor bu işe ve nasıl ögrendi ayrıntılıkonuşmak isterim sapık sanma beni özelden konuşalım bence sonra yine silersin

• Benimde adım buse erkeksi lezbiyenim:)

0|0
    0|0
  • olabilir hayat senin

0|0
    1|0
  • Güzel, favoriler listeme girdin. Boşver gitme psikoloğa falan. Ama karşılıksız aşklar serivenin başlamıştır

0|0
    0|0
    • Öyle gözüküyor.

• Boşver takma kafana. Ben de lezbiyen gördüm mü aşık oluyorum, bir lezbiyen istese onun için ölürüm bile o derece yani

• benimle sevişmeyi deneyebilirsin eğer sevişebiliyorsak sorun yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İlgincccccccc

0|0
    0|0
  • Bir nil Erkoçlar vakası daha ...

0|0
    0|0
    • O kendini erkek olarak hissediyormuş bende öyle bir durum yok.Kadın olarak kaıdnlardan hoşlanıyorum.

• utanıcak bir şey yok ben bir kadınla sevgili oldum olmadı

0|0
    0|0
    • Nasıl fark ettiniz kadınlardan hoşlandığınızı?

• İçten içe evet.

• lezbiyensin benim elimde değil elde olmadan bakıyorum

• tedavi ol derim size ...

0|0
    0|0
  • valla erkeklerden hoşlanmıyorsan , bariz belli hemcins sevdiğiniz

0|0
    0|0
Yükleniyor...