Kızlık zarı diktirmek sağlık açısından zararlı mı?

kızlık zarı diktirilmesi hakkında bilgisi olan arkadaşla var mı acabaa ?

* diktirildikten sonra diktirildiği belli oluyor mu ?

* bu işlem zor mu ?

* sağlık açısından zararlı mı ?

*

Güncellemeler:
gerdek sonrası anlaşılır mı peki diktirildiği yani doktor vs anlar mı ?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• pis :D diktirmesene sonra bizi kandırcan di mi :)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• anlaşılıyor herşey merak etme sen şunu da unutma allah zina yapana zina yapmış eş nasip edermiş onun için rahat ol tabi öyle birşey yaptıysan yapmadıysan günahıı almayalım

0|0
    1|0
  • neden buna ihtiyaç duyuyosun

1|1
    1|0
    • güncellemene istinaden ilk günden eşimi kandırmak istiyorum diyosun bidaha düşün

• Allah bizi sizin gibi kızlardan korusun. arkadan verip bakireyim diye gezenler var bide sizin gibi herşeyi yaşayıp diktirenler

0|0
    0|0
  • vicdanını nasıl diktireceksin

0|2
    2|1
  • Doktor kesin anlar ama gerdekte erkekde anlarsa halin yaman olur.

0|0
    0|0
  • Bence gereksiz bir şey olsada abarttığın kadar zor değil merak etme..

0|0
    0|0
  • yıl olmuş 2013 hala bu konu konuşuluyor ya seven insan her türlü sever bir zar için ben sevgilimi bırakmam sen de anlaşılan bundan korkuyorsun merak etme benim gibi düşünen birisi bulursun

1|0
    0|0
  • hayırdır canım ne oldu yanlışlıkla yırtın mı:)

0|0
    1|1
  • evet doktor anlamayacaksa kim anllayacak tebiki anlayacak

0|0
    0|0
  • Ben dikiyorum ilgilenirsen yardımcı olabilirim.

0|1
    0|0
  • sağlık acısından bı zararı yok, belli olmaz, yarım saatten fazla surcegını sanmıyorum. eğer diktirceksen gerdek gecesınden 1 hafta 10 gun once dıktırırsen daha ıyı sonuc alırsın

0|0
    0|0
  • bildiğim kadarıyla her doktor yapmıyor, yapanların çoğu da ölme riskin varsa yapıyor. dikildiğini doktor anlıyormuş sadece. bence hiç uğraşma.

0|0
    1|0
  • ilişkiye grmeden birkac gün önce yapılması gereken işlemdir yka bir faydasını goremessin.

0|0
    0|0
  • Belli olmaz ama 2 hafta sonra tekrar patlar evlilikten önce yapmayi dene

0|0
    0|0
  • diktirmek dediğin şey aslında bir kandırmaca. belli kılcal damar dokularının rastgele çapraz bağlarla dikilmesi üzerine kurulu bir işlemdir. ve asla ama asla garantili doğal olanı gibi olmayacaktır olmuyorda. aslolan şu ki kendi isteğin ile bekaretini verdi isen seninle evlenecek kişiye haksızlık etmeyerek bu şekilde yaşamayı öğrenmelisin.

0|0
    0|0
  • ancak başkasını kandırmaktan ve kendini kandırmaktan başka bişeye yaramaz tıp için artık zor diye bişey yoktur cünkü damarı bile birleştiriyorlar teknoloji o kadar gelişmiş..

psikoloji bir problem yaratır cünkü : birbaşkası bilmez ama sen bildiğin için iğçinde hep sıkıntı olur.

0|1
    0|0
  • kocanı kandırıyorsun yazık değilmi

doğruyu söyle

bazı erkekler azda olsa

bekarete dikkat etmiyor

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• vicdan açısından zararı olmayacaksa sana başka da bişey olmaz !

1|0
    0|0
  • Ne saçma işler.

1|1
    1|0
  • sadece doktor anlar , fiyatı 700 800 kadar düşmüştü , 3 5 gün önceden yapılabiliyor , gerisi biraz da vicdan...

0|0
    0|0
  • arkadaşım kızlık zarı cinsel ilişkiden 3 gün önce dikilirse kanama olur doktorlar tabiki dikilip dikilmediğinianlar

0|0
    0|0
  • Bana kalırsa yapma derim ama sorularına cevap vereyim yinede.İşlem zor bir işlem değil sağlık açısından zararlı da değil.Diktirildiği belli olmasın istiyorsan cinsel ilişkiye girmeden bir hafta önce doktora kontrole gideceksin.

0|0
    0|0
    • hem yapma diyosun hemde yapmış gibi anlatmışın ilginç

• Yapmadım ama nasıl yaptırıldığını biliyorum nesi ilginç

Yükleniyor...