Acaba boşalmış mıdır? :( kendimi kötü hissediyorum

Arkadaşlar benim 4 yıllık bir ilişkim var, birbirimizin ilkiyiz. yaşım 19, onun işe 20. Ama bu son 1 yıldır, en fazla el ele tutuşuyoruz, bide bazen oturduğumuz zaman, kolunu omzuma atar, sarılır, bende kafamı kalbine koyarım.

Az önce buluştuk, yeni geldim eve. Yine işte sarıldı bana, ama böyle çok masumca, ceketimiz vardı üstümüzde, yani tenime dokunmadı hiç. Ben yine kafamı omzuna koydum, sonra bu ilk defa kolumu hafifçe sıktı, çok hafif ama, bide sanki titriyodu, hani soğuk olur üşürsün, ama çok hafif, nefesg alışverişlerini duyuyodum titreme var dı. Kaldık bir süre öyle. Sonra bide saçlarımı kokladı, içine çekti.

Kendimisu anbi garip hissediyorum, o anda o boşalma dedikleri şey mi oldu acaba. Ona sarılmak çok güzel, masumca sarılmak. Ama o boşaldıysa eğer, beni önemsemiyomudur, sevmiyomudur, yoksa elinde olan bişey değil mi? Ben evlenene kadar öyle bişey olmasını istemiyodum, hep masumca sarılmak istiyodum.

Lütfen dalga geçmeyin, bu konuda çok bilgim yok.. boşalması beni sevmediği anlama gelmiyo değil mi? Siz erkekler gerçekten sevdiğiniz, evlenmeyi düşünügünüz kıza, sarılırken ister istemez oluyomu yani?

0|0
318

En İyi Erkek Görüşü

• Neden bu kadar salak olmaya çalışıyorsun Prensip meselesimi yoksa gerçekten böylemisin Yani özel bir çaba sarfediyormusun böyle aptal olmak için

1|1
    0|0
    • Ya cunku yeni yeni sariliyoruz birbirimize, bilgim yok bu konuda. Ne dusunuyo bilmek istiyorum

• 4 yıldır yaptığı bütün eylemleri görmezden gelmişsin demektir Buna kafayı takıyorsan 4 yıl hiçmi anlamadın sevip sevmediğini Bir olaydan dolayı karar vereceksin

• amk adam 4 yıl sadece sarılmış, bu hala neyin hesabını yapıyor... katılıyorum kardeşim sana, 4 yılı hiç hesaba katmaz mı insan, tut ki boşaldı gerçekten ne var bunda, amk sevmese 4 sene sadece sarılmayla yetinir mi? erkek bu da sonuçta seviyorsa arzuluyordur adam seni, tutamamıştır kendini...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• Ben boşaldığını sanmıyorum ama, senin de hissedeceğin boyutta etkilenmiş bu temastan.

Mutlu olmuş, bu durum sizi de mutlu etmeli, eşler arasındaki etkileşimin çok yönlü olması gerekir, duygusal ve psikolojik uyum yanısıra, cinsel uyum da çok önemli, sizin bunu yaşadığınızı düşünüyorum...

1|0
    0|0
  • Öncelikle 4 yıldır sadece el ele tutuşuyorsanız ve bu erkek hâla seninle beraberse sana aşık demektir zaten :D Ayrıca sarılmayla kolay kolay boşalınmaz belki üşümüştür :D

1|0
    0|0
  • boşalmış olması muhtemel değil, bir anda bir ürperti gelmiştir, ya da duygu patlaması yaşamıştır, 4 senedir sadece elini tutuyosa ve hala seninle birlikteyse bence sevgisinden süphe etmemelisin..

0|0
    0|0
  • Belki biraz üşümüş titremiştir. Boşalmışsa da sevemediği anlamına gelmez kesinlikle.

0|0
    0|0
  • 4 yıldır senin kararına saygı duyup harekete geçmemesi zaten seni sevdiğini gösterir seni sevmese çoktan amacına ulaşmak için çabalardı

0|1
    0|0
  • karşı cinse sarılıp etkilenmeyen erkekte sıkıntı vardır... neden sevmesin sevmese simdiye kadar yapacagını yapıp yarı yolda bırakmıstı seni...

0|0
    0|0
  • hayır öyle bişey olmaz, muhtemelen bir an duygu patlaması yaşamıştır ama cinsellikle alakalı birşey yok.

0|0
    0|0
  • sevgilin seninle seks için birlikte olmuyor olsa çokta iş bitmişti ama sonuçta seni arzuluyor bence

1|0
    0|0
  • hayır boşalmamışitır erkek okşamadan boşalamaz

0|0
    0|0
  • yok ya ne boşalması ondanda boşalırsa

0|0
    0|0
  • Seni sevdiği kesin. Boşalması da son derece normal.

0|0
    0|0
  • BİR ŞEY OLMAZ BOŞALSADA:)

0|0
    0|0
  • Seni gayet iyi anlıyorum.Sen de benim gibi masumca sevmek aşık olmak istiyorsun.Boşa kuruntu yapıp yanında mutlu olduğun insanı yargılama :) Sarılmakla o dediğin olmaz.Sevdiğim kızla sarıldığımı düşündüm de belki de öpmek istemiş kendini tutmuştur.titreme de heyecandandır :) Şunu da unutma birbirinizi arzulamanız da olağan birşey.Hatta olmaması anormal

0|0
    0|0
  • bu kadar küçük yaşta çocuk denecek yaşta kişilerin bu gibi konuların ulu orta sorulup konuşulduğu kontrolsüz bir yerde olması ne kadar yanlış bişi. dilerim burada kirlenmezsin.

0|0
    0|0
  • çok seviyorsa sadece senin yanında olarak bile heyecandan olabilir, özellikle ilk seferde çok çok erken patlamalar olabiliyor. Silahı kınından çıkarırken patlamışlığı vardır.

kötüye yorma erken boşalma sanma,zamanla birbirinizin ritmini bulursunuz.

0|0
    0|0
  • sarılınca ya da o tarz bir durumda boşalma olmaz boşalmak o kadarda basit değil onu söyleyeyim ama tahrik olması muhtemel

0|0
    0|0
  • bilemicem ama bendede bazen böyle oluyo ama hiç boşalmadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ay abı bu kadar salak birşey olabılır mı boşaldıysa sevmıyor mudur nedemk ya. eviler boşaldıgı zaman sevmıyor mu . o sevgisinden tıtremış . seni çok seviyor. sana sarılınca titremiş harbıden sevıyor.

benim ilişkim 3 senelik seks yapmadan öncede de sarılırken titrerdi seks yaptıkan yani BOŞALDIKTAN sonrada titriyıo... sana deger vermemesı boşlan kısıyle alakalı. bu adam seni seviyor.

2|2
    0|0
  • bu yargıları böyle nasıl çıkardın ki

0|0
    0|0
  • ya güzel kardeşim canım bu tür düşünceleri kafanızdan silin seven insan sevdiği kişiyi ister arzular bu güzel bişeydir orada muhtemelen boşalma olmamıştır ama boşalsa ne var bunda 4 yıl diyorsun bu süre zarfında sevmeyen insan zaten ilişkiyi buralara getirmezdi sen illa git seviş demiyorum ama sevgilinde sonuçta erkek ve seni arzulaması normal bunları nolur kafanıza takmayın ya mutluluklar size...

2|0
    0|1
Yükleniyor...