Kizlar bir bakar mısınız

Tüylenme sorunum var arkadaşlar vücudumun genelinde yüzümde bile ve tek tük sivilcelerim var. yaşım 18. Doğum kontrol haplarının bu tür hormon tedavilerinde verildiğini duydum. Acaba eczane ye gidip alip kullansammı? Çünkü annemle gittiğimde doktordan dogum kontrol hapı yazmasıni isteyemem. Hormon tedavisi için kullanan var mı aranizda? Varsa ne kadar süre kullandı ve yan etkisi var mı bu ilaçların? Sonuclarını yazarsanız sevinirim yanlış bisey yapmak istemiyorum. Ayrica doğum kontrolü icin kullananlar doktor kontrolünde mi kullaniyosunuz?

Güncellemeler:
Arkadaşlar söylemeyi unutmuşum benim yumurtalık kistm var hormon bozukluğuda bu yüzden muhtemelen. Peki bunun için tedaviye gitsem doktor açıp kontrol mü edicek ? Yoksa ultrasonla görüntüsü yeter mi? Kizicaksibiz ama doktora gostermek istemiyorum

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• kendi kafana göre gidip ilaç alma ve kullanma

doktora git o sana uygun olan ilacı verir

utanacağın bir şey yok ki

1|0
    0|0
    • Doktorada annemle gitmek zorunda kaliyorum onun yanida isteyemiyorum

• ultrasona bakarlar sadece

açıp bakmazlar

rahat ol

• O zaman gidebilrim doktora böylece kist tedavisi için o mecbur verir. zaten kist gidince hormonlarda düzelir rahatladim gerçekten :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 5

• OKS haplari tüylenmeyi artırır arkadaşım bilgin olsun

1|0
    0|0
    • Hormonlarim bozuk oldugu icin cikiyo tüyler seviye dengelendiginde tüyler azaliyormuş dogal olarak . Cok arastirdim cesaret edemiyorum ama

• Ultrason yeter kist varsa bu şekilde tanı konuluyor

• Bekar olduğun için vajinal muayene etmeyecek doktor ultrasonla muayene edecek stres yapma sen ve mutlaka doktora git kistin de varmış kafana göre ilaç kullanma tekrar söylüyorum.

1|0
    0|0
  • Doktora gittiğinde sen talep etmezsin zaten doğum kontrol hapı yazmasını o ne yazacağını bilir merak etme.Kafana göre bişey kullanma git doktora uygun ilacı yazacaktır zaten.

1|0
    0|0
    • Kendim kullansam bir sorun olurmuki? Hamile kalmamak icin kullananlarda kafasina gore gidip kullananlari gördüm hatta çok çok azı doktora gidiyo

• Ama doktorun sana vereceği hap başka türlü olabilir kendi aralarında birsürü farklılıkları var onların.Doktora gitmelisin kendi kafana göre aldığın hap tüylenmeni arttırabilir.

• arkadasım öyle kafana göre ilaç falan kullanma doktora sorununu anlat ona göre bir tedavi uygular kıs olayına gelince genelde ultrasonla kontrol ediliyor şunuda belirteyim doktordan hiç bir zaman çekinilip utanılmaz

1|0
    0|0
  • kist için soğan suyu kürü uygula nete yaz çıkar .prof.ibrahim saraçoğlunun kürü

0|0
    0|0
Yükleniyor...