Ben ne yapıyorum ya böyle ?

Arkadaslar escinsel falan degilim aama gay icerikli film izliyorum surekli.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• endişe etme zamanla kendine yakıştırmayacaksın ,benimsemediğin için çekiciliği ve sana zevk veren bir tarafı olmadığığını anlarsın

senin penisin gay filmlerindeki erkeklerdeki gibi büyük olmadığı için erkek penisi sana çekici gelebilir .ama anlamsız olduğunu bir gün anlarsın

kızlardan uzuk kalmak bazı fantezilerini yaşama isteğin aklını karıştırabilir .bir erkeğin yaşadığı sexte nasıl zevke geldiğini merak edebilirsin .aklında zamanla çözeceğin saçma ve sana anlamı olmayan düşünceleri çözeceksin .

saçma ve sana uygun olmadığı için bu anlamsızlığı çözersin kafanda .

bende bu saçma düşünceyi yaşadığım için ne gibi etkileri olabileceğini bilerek sana anlatmaya çalışıtım .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• eşcinsel olmadığı halde lez filmler izleyen kızlar gördüm. ama eşcinsel olmadığı halde gay filmler izleyen bir seni duydum. ya alanında ilksin ya da hafif kıpırdanmalar başlamış. :)

0|1
    0|0
  • ben de lez değilim lez p*rnosu izliyorum, sorun edilecek bir şey değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• sen bıraz ılıksın alış bu duruma

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Benim bir arkadasda boyle basladi sonra bana sulanmaya basladi simdi travestilik yapiyo

0|0
    0|0
  • no problem bence merak ya

0|0
    0|0
  • Biseksüelsin. Gidişin gidiş değil.

0|0
    0|0
  • bende gaylerle travestilerden nefret ediyorum ama lezleri görünce fena azıyorum :D hatta kabul etseler 2 lezle evlenirim o derece :D

0|0
    0|0
  • Ben de bir ara shemale olayına takılmıstım. Çok detaylara inmeden izle. Birşey olmaz :D Kendini bildigin surece sorun yok. Haaa gay olsan cok mu sorun. bence degil tercih meselesi...

0|0
    0|0
Yükleniyor...