Bir çok kişiyle birlikte olan kadınlar ya da erkekler ?

Bir çok kadınlarla ya da erkeklerle birlikte olup birşeyler yaşayan ya da evlenmeden cinsellik yaşayanlar ilerde eşlerinin çocuklarının yüzüne nasıl bakacaklar bir kız tanıyorum babası annesi hacı ama yapmadığı şey yok bir erkek de annesi babası hacı dedesi şıh ama yemediği şey yok hiç düşünmüyorlar mı bu kadar basit ve bedeninizi bu kadar kolay nasıl kirletiyorsunuz ?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Neden bakamayım gözlerine?

Müslüman değilim dini bir bağlayıcılığım yok,kendi düşüncelerim de cinselliği yasak olarak tüü kaka olarak görmüyorum.

Bedenim o kadar değerli ki onu birleştirdiği insanları özenle seçiyorum,bir iki kişiyle birlikte olanlar her önüne gelenle oluyor sanılmasın.

3|2
    1|1
    • Düşüncen çok ilgi çekici geldi demek istediğin bedenini birleştirdiğin kişilerin kaliteli olması gerekiyor yani peki bununla kaliteli insanlarla olduğunda eline geçen şey ve kazanımın nedir ?

• maşallah, maşallah, maşallah.

• Sorana da cevaplayana da tebrikler.

Cevap hakikaten güzel. Çok iyi ifade etmiş arkadaş kendini. Soran arkadaş da belli ki hayli tutucu bir insan olmasına rağmen arkadaşın yanıtını anlamaya çalışmış, hak da vermiş ve en iyi cevap seçmiş. Her iki tarafa da tebrikler. ve +

Kızlar Ne Diyor 4

• ben de merak ediyrum açıkçası , nasıl bakacaklar

0|0
    0|1
  • en iyi cevap ve sen çelişiyorsunuz

0|0
    0|0
  • Cinsellik yaşamış olmak aşağılayıcı lekeleyici bir şey değildir.Sevdiğim insanla özel bir şeyler paylaştım diye çocuklarımın karşısında utanacak değilim tabii ki.

0|1
    0|0
  • gözlerimizle bakacağız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• En iyi cevap seçtiğin kızın düşünceleri sana göre çok ters ne oldu döndün hemen

1|1
    0|0
  • sen burada bu okurken veya yazarken sıkıntı yok. sanane kardeşim ahlak zabıtasısımısın? kim ne yaşarsa yaşasın.

0|0
    0|1
  • Ne nasıl bakacaklar ? Ayıp mı cinsellik, yasak mı ?

Cinsellik beden kirletmek mi ? Namusu bacak arasında arayan yobaz ve şakirt arkadasım he cevap ver

1|0
    0|1
Yükleniyor...