Aslan kadını libidosu

Ya burçlara inanmayayım diyorum ama ergenliğe girdiğim günden beri libido hep maksimum seviyede.. regl döneminde siz düşünün. Bir iki kadın forumlarında aslan kadınlarına bu soruyu sordum: "aslan kadınlarının libidosu yüksek midir?" hepsi evet dedi. bakire olup olmamakla alakası yok. mesela bir arkadaşım da aslan burcu. o da itiraf etti yüzü kızararak..Ağustos ayından dolayı mıdır nedir artık.. Yani galiba böyle bir durum mevcut genel olarak aslan kadınlarında. uçuk fantezileri ve ne kadar düzenli cinsel yaşantıları olursa olsun daima yüksek libidoları var. yanlış mıyım?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Enerjini harcayacak bir alan bulmazsan libidon hep tavan yapar.

1|0
    0|0
    • lisanslı voleybolcuyum ortaokuldan beri. iki haftada bir de yüzemeye giderim. sporla içli dışlıyım.

• Spor yaparak bünyeni daha dayanıklı hale getiriyorsun, dolayısıyla ilişkilerinde de zor doyarsın. Bir erkekle zor yetinirsin gibi geliyor bana. Benim karşılaştıklarım hep havalı ama çabuk sönen tarzdandı. Senin gibi libidosu yüksek kadın adamdan kan getirtir her halde.

Erkekler Ne Diyor 8

• o zaman bana bir aslan kadını şartmış ahaha :)) akrep kadını da öyle diyolar ama burçlarla alakasız bence ya.

1|0
    0|0
  • Aslan kadınlarından nefret ederim aşırı egolu ve gururlular. Libidosu falan yok.

0|0
    1|0
    • gurur iyidir. çok az insanda vardır. değerli bir özellk bence.

• söyle sizinkilere o söz külliyen yanlış.

• Aslan kadını bu gururuyla ancak insanları kendinden soğutur başka bir halta yaramaz.

• saldır sen saldır yakaladığını affetme anca keser :)

0|0
    1|0
  • aslan burcu bir kızarkadaşım vardı. ben böyle libido görmedim :)

0|0
    0|0
  • olabilir malisef konu hakkında cahiliz sanırım uç fanteziler derken merak ettmi

0|0
    0|0
  • aslan kadını için bu geçerli evet. ve 3 burç daha var onların kadınlarında da çok yüksektir. Ama libido yüksekliği herkeste aynı sonuçları doğurmaz.

0|0
    0|0
  • Sevgilim aslan ama bugüne kadar mast. bile yapmadığını söylüyor. Çok fazla ileri gitmedim ama zaman zaman yakınkaşmamız olduğunda hiç beklediğim performansı göremedim... Bu nasıl aslanlık bu nasıl libido?

0|0
    0|0
  • doğru doğru, benim kız arkadaşımda aslan vermediği adam kalmamış billahi : ) evlisi genci yaşlısı :)))

0|0
    0|0
    • ben bakireyim. ama günlük mast yapmadığımda ufuuu.. rüyalar çok uçta oluyor..

• burda açıklamak istemiyorum :)

• gizlisin, bende öyle... :) sadece merak ediyorum hepsi bu..

Kızlar Ne Diyor 2

• high performence ...

0|0
    0|0
  • ben koçum ve aynen dediğin gibiyimm

1|1
    0|0
    • koç ve aslan ruh ikizi gibi bişi zaten. :)

• pek ilgim yok ama sen deyince hatırladım yükselenim aslandı galiba:))

• elinize kuvvet o zaman kızlar :))

Yükleniyor...