Bunu okumanız lazım.Benim yasadıgım bir gerçek. Halada yasıyorum.

Bir kıza asık oldum ama onun geçmisini bilmiyordum. geçmisinde iliskiye bile girmis ama hala bakire. cok fazla kisiyle cok fazla sey yasamıs. Ailevi durumları biraz karısık maddi anlamda degl manevi anlamda. Ama ben hala seviyorm ve birlikteyiz ona güveniyorum degismesi için bir sans verdm ve cevremdeki yakın arkadaslarım bu sefdadan vaz geçmemi istiyor. ama ben bunu yapmak istemiyorum. geçmisini umursamıyorm. gerçekte böyle birisi asla degldim. bırakın bunları yasamıs birisiyle birlikte olmak. birisiyle öpüsmüs birisiyle bile yapamazdım. Erkeklere sesleniyorum lütfen seviyeli yorum yapın yapacaksanız cunku kıza deli gibi asıgım.

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Aslında kriterleri sana uymuyor ama seviyorsun :/ aynı durumu bende yaşadım hemde üç yıl sevdim ama sonra farkettimki sadece kendimi kandırmışım aşk malesef insanın gözünü kör ediyor resmen. kalbinle değil mantığınla hareket etmen lazım bence. Kendine biraz zaman ver bence unutmaya çalış eğer devam edersen ilerletirsen ileride daha çok üzlrsün ve derin izler bırakabilir. Ben yaşadım şuan kimseye güvenemiyorum .İnsanları değiştirmek yerine olduğunu gibi kabul edebileceğin insanlarla birlikte ol. Çünkü kimse değişmez değişse bile öyle gözükür aynı tas aynı hamam. Çok uzun oldu galiba yaralıyım bende içimi döktüm galiba :D :D :D dediklerimi dikkate al

1|0
    0|0
    • Dikkate alınacak kadar yazmıssın zaten ama ben degişe bilme ihtimalini seviyorum onun :D Belki degisir diyorum onu o boktan tamamen temizlemek istiyorum. Bazı arkadaslarım oruspuyu adam etmek sanamı kalmıs desede ben onların laflarına cok fazla aldırıs etmiyorum. her insan hata yapar oda yapmıs ve geçmiste kalmıs. Onun için fazla üstüne düsmüyorum geçmisin. Ben eskiden böyle birisi degldim. Çok asırı kıskanctım ama simdi böyle bir insanı bile kabüllenebiliyorum.

• Ona onu söyledim bir hata yaparsan seninle asla isim olmaz. mesaj bile atmam su sebepten bitti diye dedm.

• Doğru olanı yapmışsın sadece bekle artık

Kızlar Ne Diyor 5

• sen doğrusunu yapmışsın. kızın yaşadıkları doğru şeylr olmayabilir. ama ailevi problemleri yüzünden başka yerlere sapmış olabilir. Sen kızla elinden geldiğince mutlu olmaya bak. ve kızın bir daha o yönlere sapmamasını sağla

0|0
    0|0
  • Yüreğinin götürdüğü yere git..

0|0
    0|0
    • Yüregim bir git diyor bir gitme diyor :D Onu cok seviyorum ama ya degismezse diyede arada bir düsünüyorum :(

• ihtimaller seni engellemesin..Bugün denemek, yarın '' keşke'' demekten iyidir...

• Haklısın allah keske dedirtmesn. zamanı geriye almanın hiç bir yolu yok cünkü. Hem belki degisecekti derim derim kafayı yerim ben. :D

• Hakkaten başlık ibretlik hikaye tarzı olmuş. Kaç yaşındasın ona göre yorum yapıyım?

0|0
    0|0
    • Hayatını değiştirmek istiyorsan yargılama, tavsiye verme ve yönlendirmeye çalışma bence. Madem iyi biriyle karşılaşmadığı için mutsuz bir hayat sürdürdüğünü ve yanlış kararlar aldığını düşünüyorsun sadece iyi biri ol. Birgün ayrılsanız bile, hayatında nasıl insanlar barındırması gerektiğini, kendisine değer veren bir insanın nasıl davranması gerektiğini bilsin.

• Yorumuna bayıldım. Ben de onu yapmak için elimden gelen her şeyi yapmak istiyorum.

• Öyle bir yazmışsın ki başlığı... Töbeee...

Sen yapamazsın bence bu kızla, yorma kendini.

1|0
    0|0
    • Ne alaka ? Asıgım diyorum. nasıl yapamıyorum. sadece kendimi onun yanında mutlu hissediyorum. kız acayip güzel degl ama güzel. bir birimizede yakısıyoruz. yeterki o degissin. ben karım olarak bile görürürüm.

• Aynen öyle işte... Bravoo sana Türk olupta bu kadar sahip çıkan nadir erkeklerdensin...

• Teşekkür ederim. Bunu duymak güzel en azından :)

• çok sorun etme dışarı kulaklarını tıka ve o da seni seviyorsa devam et

0|0
    0|0
    • Bizim yasadıgımız ilce biraz kücük onun için durmadan duymak zorunda kalıyorum :( ama umursamıyorum yeterki o tamamen degissin.

• inş öyle olur Allah herşeyi affederken kula yakışırmı afftmemek hakkınızda hayırlısı olsun

• İşte bende bunu düsündügüm için ısrarcıyım.

Erkekler Ne Diyor 5

• Sen ne kadar ısrar etsen de, ileride evlendiğinizi düşünelim.. O zaman senin de usurların ortaya çıkacak ve ilk fırsatta bişeyler yaşadığı insanlarla seni kıyaslamaya başlayacak.. Bunu dile getirmese de hep düşünecek bundan emin ol. Hem mutsuz hem de hasta olacaksın... Bi yere not et bence.. O yüzden vazgeç bu sevdadan.. Her şey dengi dengine...

0|0
    0|0
    • Şimdi sana her şey farklı gelebilir.. Değiştireceğini düşünürsün.. Ama evlendiğinde göreceksin ki hiç bir şeyi değiştirememişsin.. Hemen sen bunları biliyordun ve böyle kabul ettin tepkisiyla karşılacaksın..

• Rabbim hayırlısını versin hakkında.. Bu sadece bir görüştü.. Elbette ki sen istediğini yapacaksın.. Ama hayatta işim gereği binlerce insan tanımışken, karakterin kolay değişeceğine asla inanmıyorum..Geçmiş hep karakteri oluşturur.. Yine de sen ince eleyip sık doku...

• Eyw kardes eyw. Bunlar aklımda bulunsun. En azından bırakmayı denedigim zaman düsünürüm. Kendimi rahatlatırım.

• olm deli gibi aşıksan ne desek boş

bildiğini yap

0|0
    0|0
  • Henuz yasin cok genc. Bu da kararlarini duygularinj cok derinden etkileyecektir.

0|0
    0|0
  • manyak mısınız lan asıl cok kişiyle olmus bir kadın seni mutlu eder. Düşünsene diğer erkekleri sallayıp su anda seninle birlikte, seni seviyor.

Eger öyle olmasaydı gözü hep dısarıda olacaktı. Ulan daha iyisini bulabılır mıyım, diğer erkekler nasıl ki acaba diye düsünüp dururdu.

Bosver bakire kızla evlenilmez bu devirde.

0|0
    0|0
    • Kız bakire zaten kardes. ama sadece biraz fazla kisiyle öpüsmüs. ve anal seks yapmıs oda 2 kere. bana anlattı. Bende degisirsen benm olursun degismezsende yol orda dedm. o degisecegini söyledi.

• ziktiret sana uyan bir yapı değil çok kişiyle birlikte olmuş bir kız sana bişey veremez dostum acı ama gerçek

0|0
    0|0
    • Kardesim ilerde karsına gelirse görürsün.

• Kardes tamam sensin. iLerde bir kızın kullanılıp kullanılmadıgıın bile bilmeyeceksin. Ben en azından biliyorum.

• kardeş ateş olmayan yerden duman çıkmaz

Yükleniyor...