Fake hesap açanları ne yapmalı ?

An itibariyle az önce 2 kere fake hesabım açıldı biri benim fotomu kullanıp 2 kere fake gay hesabı açtı lütfen yanlış anlamayın şerefsizin biri amacı ne bilmiyorum ama başlıktata dedigim gibi fake hesap açanları ne yapmalı ?

Güncellemeler:
Kimseyle polemige girmicem yanlış anlaşılmasın yeter
Neyise bu kadar adamı bilgilendirdigime göre soruyu gizliyoyum hadi eyw :D

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• bana mesaj atıp duran bir johnnybravo vardı güya beni başkasıyla karıştırıyodu salak :D o senmisin değilmisin dfasgffds

1|0
    0|0
  • Kızlarsoruyora şikayet edeceksin olacak bitecek.. ayrıca sende 1 levelsin demekki sende fakesin safsdaf

1|0
    0|0
  • Şikayet edersiniz gereken yapılır... Yok ileri gidiliyorsa Savcılığa kadar yolu var...

0|0
    0|0
  • Koyma sende profile resmini ...

1|0
    0|0
    • Ben nerden biliyim böle i*nelikler olucagını

• seni yakaldımmmmmmmmmmmmmmmmm sesimi duyalı beni unuttn hbfvjhdjh :P bunun altnda korku mu yatıo acaba hdfbjd

• o gün yürüdüğüm için sana hakim olamadm bdfhbgjd çünküm adres arıoduk ama başardk buldk :D bian tereddüt ettm muzlu kekim mbfdfh :P

• şimdi bana ısırım diyen sen msn başkası mı sadece onu söle gitcm..

1|0
    0|0
  • 16 tane fake hesabım varmış nickimin sonuna ne kadar 'r' eklersen o kadar hesap çıkıyor.. ilginçler anlamadım gitti saçma insan çok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• fake hesap açılır. soru sormak için diye girecektim ki. başkasının ismiyle almak ya da başka bir cinsiyet ile almak hatta ve hatta birini işletmek için almak. şerefsizlikten başka bir şey değil. hayır o değil küfür edicektim edemiyorum ban yiyorum diye. bu nasıl sosyal ortam mk. küfür nasıl serbest olmaz. sanki burada ki her hangi nickli bir şahısa sövüyorum. öyle olsa anlarım normal küfürü yasaklayan kafa yapısına saygılarımı sunuyorum. senin sorunuda cevapladım işte mk

0|0
    0|0
    • Eyw kardeş et küfürünü* koyıyıım hepsinin

• Rahatsızsan dava acabilirsin resimlerini kulanıyolarsa

0|1
    0|0
    • Kullandı o* cocugunun biri sabah sabah ne oldugunuda anlamadım :D

• Açıcam analarını sikicem valla eyw reis teşşekkür yorumun için

Yükleniyor...