Kız arkadaş edinmek istiyorum..

Tipsiz bir erkek olarak kız arkadaş edinmem için ne yapmam lazım...Yaşım 26 ve yaşıma göre agır başlı mı olayım yoksa espirilimi olayım çözemedim...Marka elbise alıp saçlarımı jöleyemi basayım bilemedim :) kızların dikkatini çekmem için napıyım bea..:(Mahalleden arkadaşlar benim gay oldugumu sanmaya başladılar artık bu neiştir yahu...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• HAYATA NASIL GELDİYSEN ÖYLE GİDER DOSTUM KADERİNDE GÜZEL ŞEYLERDE VARDIRBUGÜN BUNLARI YAŞAYACAKSIN Kİ YARIN YAŞLI KURT OLASIN YAŞLI KURTLAR YENİ YETİŞEN KUZULARI KAPARLAR SEN DAHA KURT OLAMAMIŞSSIN BÖYLE YAŞAYA YAŞAYA OLACAKSINN BUGÜN AĞLARSIN YARIN AĞLATIRSIN OLAY BU

Kızlar Ne Diyor 7

• edin.

• Olgun ol,kendin ol.. Şöyle beğenirler böyle beğenirler diye şekilden şekile girme, muhabbetin iyi olsun illa ki beğenen olur.

• Her kız aynı karaktere sahip erkeklerden hoşlanmaz.Kendin ol yeter. Kızlar beğensin diye kendini değiştirme

• yardimsever ol, sulu hareketler yapma, mert ol, özgüvenin cok olsun, kiza onu koruyabilecegini hissettir, olur olmaz seylere siritma, ve en önemlisi benim kiz arkadasim yok diye de aglama daha cok itici olursun =))

• özgüven hariç birde ağlamak hariç gerisi var yorum için teşekkürler.

• oncelikle bir kizdan hoslansan hemen gidip arkadaslrina deme bu kiz beni seviyor bunula bakisiyoruz diye kendin ol oz guvenin cok olsun tipinde cok abartil olmasin saclarini jolele parfum cok ama cok onemli kizlar icin parfum 1. numarada geliyor her Zaman bakimli sik ol ;) yan farkli ol

• Teşekkürler :)

• Rica ederim :) bol sans

• kendin ol kardeşim elbet böyle begenen biri çıkar

• kendin ol elbet senide fark eden birisi cikar yapmacik olursan eninde sonunda patlaklik verir

Erkekler Ne Diyor 9

• bu ısler tıple olmuyobırader ne tıpsızlerın yanında ne kızlar var artık devır p.c devrı olmus paran olcak p..c olcaksın oyle kız bulursun cuzdan kalınsa tamam

• Her şeyin başı paramı aga ya..:)

• öyle moruk parasız olmıyo

• abi yemin ederim cinsiyetimi değiştirip arkadaşlık isteği gönderim geldi.

• bırak hacı yaa..:D

• kızlar kenddini güldüren erkeklere sadece gülerlerhem esprili olcan hem ağır başlı agaaaaazın laf yapcak

• 26 yasina gelmis karakter olarak ne olayim diye internet sitelerinde karakter soruyorsan ,hic kasma haci yedigin ekmege sukret

• Sadece fikir alış verişi var karakter yapılandırma yok...

• en basiti gunes gozlugu karizma yapmaz adami hele kapali alanda

• Senden hoşlanan vardır etrafta iyi bak çevrene.

• markayı sil kafandan ağır başlılık faydalı olur ama kendini biraz havalı gösterirsen hava lı sanarlar ulaşılmaz olursun tipsiz ol kendini beğenme ama özgüvenin olsun yeter...

• edepsiz bu kız milleti hiç duyarlı değiller bir tanesi bile ben boşum gel çıkalım demiyor

• :) bırak aynen yaa..:)

• onun için yabancı kızlar daima GÖZDEM olmuştur 1 rus kızı 1000 türk kızına bedeldir diye boşuna söylenmiyor bu laf

• ya paran olacak ya zenci olacan.paranın satın alamayacağı şeylerde var :D şaka maka zencilere meraklı olmaya basladı bizim kızlar

• cümleye başlayış şeklin neden kız arkadaşın olmadığını gösteriyor. biraz kendine güven başkalarına göre dünyanın en tipsizi de olsan kendine göre en yakışıklısı olmalısın

Yükleniyor...