30 yaşındaki bir adamın 19 yaşındaki kızdan cinsel yönden ne gibi beklentileri olur ?

Bakireyim ve bu zamana kadar hiç cinsellik yaşamadım.Şu an sevgili olma aşamasında olduğum biri var kendisi 30 yaşında.Ben evlenmeden önce cinsel ilişkiye pek sıcak bakmıyorum ancak o yaşlarda birinin de benimle aynı mantıkta olup olmadığını kestiremiyorum.Sorum beylere eğer bu yaşlardaki bir kızla ciddi düşünüyorsanız onun bu kararına saygı duyar mıydınız yoksa bırakır mıydınız?

Güncellemeler:
Olmayacağı fikrine vardım.Teşekkürler +1

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bu o adama bağlı...

-İletişim tarzınızda ki

-Düşünce görüş

-Saygı sevgi

-Beklenti istek

Yönünden bir uyum söz konusuysa ikiniz arasında saygı duyacağını düşünüyorum...

Ama bu uyum yoksa bunun farkında oldugunu düşünürüm... Ve ben cinsellik beklentisinin hat safhada oldugunu düşünürüm...

Çünkü bu yaşta ki bir adam genelde olgun birisini ister, yaş olarak değil düşünce ve hayat tecrübesi yönünden...

Tabisi sen daha iyi bilirsin, ama iyi bilmelisin...

Ciddi düşündüğünü anlamak için bu konuda tek kelime taviz verme.

3|0
    0|1
    • Umarım,yorumun için teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 16

• Kişiden kişiye değişir elbette ama yine de fazla birşey bekleme derim..

Cinsellik anlamında beklentilerinin senden farklı olması büyük bir ihtimal.

2|0
    0|0
    • Bende böyle düşünmüştüm.

• arkadaşım bu kişiden kişiye göre değişir onu bakış acısı nedir bilinmez oda eclendikten sonra düşüne bilir bakire bı kızla birlikte olmak sonu evlilik olabilir bunu böylede değerlendirmek lazım belkide seninle evlemek yerine bakireliğini bozmadan sevişmek ister bencede evlemeden ilişkiye girme derim kendini kocana sakla

2|0
    0|0
  • kesinlikle saygı duyarım cinsellik yüzünden hayalimdeki (o adsız) kadını kaybetmek mümkün değil

cinsellik yoksa seni terk edecekse zaten sana layık değildir beklemiyorsa*sin gitsin

2|0
    0|0
  • 19 yaşındaki bir çocukla sevgili olabileceğimi düşünmem. Çok çok düşük olasılıktır, hadi diyelim ki olundu, 19-20-25-30 yaşı neyse artık, cinsel ilişkiye girmek tek tarafın vereceği bir karar değil

Sevgilin cinselliğe yanaşmıyor diye onu terketmek, o kişiye sevgiliden ziyade bir seks partneri gözüyle bakmaktır. Değersizliğin yansımasıdır bence

Ha bazı hemcinslerim "Sevgilimle cinsellik yaşamayıp ne yapacağım?" diye mantık yürütüp zeytinyağlığı yapıyor. Cinsellik erkeğin efendi, kadının köle olduğu bir şey değil. İstemiyorsa saygı duymalısın. "Yeme içme gibi ihtiyaçtır" deniyor, ihtiyaçtır doğru ama her zaman her yerde her koşulda yeyip içemediğin gibi cinsellik de yaşayamazsın. Bu kadar basit

Hastalıklı kafalar değişmiyor bir türlü. Biz de suya yazıyoruz...

3|0
    0|0
  • Adamından adamına değişir, tanımadan bir şey denemez.

2|0
    0|0
  • Saygı duyulabilir ama fazla bir zaman beklemem o yaştaki bir kız okuyacaktır büyük ihtimalle en azından 4 senesi var bu kadar süre sadece ergenler gibi el ele tutuşup gezmem muhakkak bir şeyler yaşamam gerekli

2|0
    0|0
    • Bir şeylerden kastın ?

• Mantıklı olanı yapmışsın

• Umarım öyle olanı yapmışımdır.

• Benim için yaşı değil, O nu sevmem ve ciddi manada evlenmeyi düşünüyor olmam önmeli, ben zaten evlenmeden yapılan ve sonu hüsranlar getiren cinsel eylemlerin karşısındayım!.

2|0
    0|0
  • Bu adam senin bekaretini alır.Orası kesin.

2|1
    0|0
    • Neden öyle dedin ?

• İnşallah o da böyle düşünmüyordur.

• Dediğimi yaz kenara.Seni okşamaya başlayınca gelip buradan anlatırsın.

• çok güzel bir kara kararına saygı duyar herşey cinsellik değil sewiyosa saygı duyar cinnsel yönde bakıyorsa zaten bırakır gider yani

2|0
    0|0
  • Kendine sekste güveniyorsan tamam.Yoksa hiç bulaşma.

2|0
    0|0
  • yaşlı eşek taze ot sever desem anlarsın sanırım

2|0
    0|0
  • seviyorsa seni eşi olarak görürse sana cinsel acıdan yaklaşmaması gerek bence evleninceye kadar evlendikten sonra bu duyguyu yaşamalı senle

2|0
    0|0
  • Noldu kararına saygı duymadı mı?

0|0
    0|0
    • Ben öyle hissettim.

• Açık açık söyleseydin keske gercekten seviyorsa beklemesi gerek sonuçta, ben mı cok naifim yoksa?

• öyle sanırım :)

• her türlü beklentisi olur :)

1|1
    0|0
  • Sen 30 yaşına gelince cinsellik isteğin artacak ama o senin isteklerini karşılayamayacak belki de..

3|1
    0|0
  • Ben 30 yasinda olsam, 19 yasindaki bi' kizdan doggy style beklerim.

1|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Daha sevgili bile olmadığı biriyle ciddi düşünmek ne demektir ya? Kullanıp atacak işte, net. hemende sizinle ciddi düşünürler zaten.

2|0
    0|0
    • Ciddi düşünmekten kastım ıyarın nikah masasına gidiyoruz gibi algıladınız sanırım.

• Siz sınırları muhafaza etmekten yana iseniz, o da hayatında onun için özel olan bir insan olmadığında da cinsel yaşamı olan bir insan ise, sizi birkaç sene beklemesi onun için cinsel anlamda gerçekten zorlayıcı bir durum. Gerçekten zorlayıcı. Kendisi de evlilikten sonra olumlu bakıyor olsa idi cinselliğe sorun yoktu, ama sizin aklınızda bir soru işareti olduğuna göre öyle bakmıyor olmalı. Mutlaka bir paylaşıma ihtiyacı olacak, sizin koruduğunuz sınırlar da bu ihtiyacı karşılayacak kadar esnek olmadığından iki olasılık görüyorum:

-Onunla ileri gidersiniz; ama geleceğin netliğini kimse öngöremeyeceği için yarı ihtimal ile üzülürsünüz.

-O sizin seçiminize saygı duyar ama başka insanlar ile beraber olmak zorunda kalır, ki bu konumda ne siz aldatılmayı hak ediyorsunuz ne de o şehevi duygularını bastırmayı hak ediyor. Her ikiniz adına da üzücü.

360 derece değerlendirmelisiniz, umarım mutsuz olmazsınız... Bâzen; kalbiniz kadar mantığınıza da hak vermelisiniz, uzun vâdeli birikiminizi hebâ etme riskiniz var... Yalnızca kalbinizi dinlemek, fâhiş hata yapmanıza neden olabilir... Ben, sizi çoook iyi anlıyorum... Gönlünüze râzı olan hakkınızda hayırlı, hakkınızda hayırlı olan da gönlünüze râzı olur inşallah...

1|1
    0|0
  • aranızda gercekten aşk ve sayğı varsa senin kararına saygı gösterir yoksa zaten onunla olmanın bir anlamı yok

2|0
    0|0
    • Haklısın.

• tabi şuda gerçek ateş barutun yanına nekadar yaklaşırsa tehlike artar ateş olarak barutu patlama noktasına gelesiye kadar ısıtmazsan

• bence sen kendi yaşlarında birini bul.bu adamla geleceğiniz yok.

2|0
    0|0
    • Yaş farkı için mi öyle dedin yoksa başka bir sebeple mi ?

• sadece yaş farkı diil.bu yaş farkından doğan çok şey var.mesela fikirleriniz şimdi aynı düşünsenizde birkaç yıla çok fark olucak.o birçok şeyi görmüş geçirmiş olucak.sen onun yaşına gelene kadar kimbilir daha neler görüceksin.cinsel hayatınızdada uzun vadede sorunlar olabilir.zannetmiyorumki ailen buna izin versin.birde şuan körü körüne sevdiğini sansanda birgün başka birine aşık olabilirsin.küçük ayrıntılar önemsiz görünsede gün gelir gözünde büyür..falan filan işte.

• Anladım teşekkür ederim.

Yükleniyor...