Erkekler neden eşcinselleri sevmez?

Türk erkeklerin hemen hemen çoğu eşcinselleri sevmiyor neden yani anlamıyorum eşcinsellik suçmu değil eşcinseller bunu isteyerek seçmiyorki öyle doğmuşlar kızların çoğu seviyor ama erkekler sevmiyor neden?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Çok basit bir sorun.

Bizimkisi geri kalmış toplumlarda seks yani üretkenlik iktidarın simgesidir. Erkeklerin iyi sevişmesi ve başarılı seks yapmaları toplumları da aynı şekilde yöneteceğine ışık tutar. Cinsel olarak yetersiz, zayıf ve beceriksiz insanlar ise eksik olarak görüldükleri için idareci hatta hükmeden olamazlar. Bir erkeğin iktidarının temeli cinsel üretkenliğidir.

Doğaya baktığınız zaman erkek hayvan baskın karakterdir. Hayvan cinsel isteğini ve üretkenliğini kaybettiği anda bütün konumunu kaybeder. Kısırlaştırılan bir hayvan aniden statüsünü kaybeder.

Cinselliğin büyük bir tabu olduğu ülkemizde erkeğin cinsel faaliyetleri övgü olarak kabul edilmesi başka bir ironidir. Erkek yaptığı zaman başarı olarak görülür, kadın ise sanki kötü birşey yapmış, birşey kaybetmiş hatta zarar etmiş gibi görülür.

Yukarıda anlattığım her iki durumu göz önüne aldığımızda bir erkeğin üretkenliğini kaybederek, kadının içinde bulunduğu kötü durumu kabul etmesi aşağılık bir durum olarak kabul edilir.

Erkekler bunun bulaşıcı olduğunu veya kendilerine de sirayet edeceğini düşünerek eşcinsellerden hoşlanmazlar. Kadınlar ise anlam veremedikleri bu duruma karşı her zaman sempati ile yaklaşmazlar. Anaç yapılarının bozulması ve aile içindeki konumlarının tehlikeye düşmesine karşı bu tür insanlar ile görülmek ve yakınlaşmak istemeyebilirler.

Eşcinsellik hepimizin içinde olan bir durumdur. Genetik olarak böyle doğarız. Birçoğumuz baskın olarak heteroseksüel yaşarız. Bazılarımız toplum baskısıyla eşcinselliğimizin farkına bile varmayız.

Okuduğum bazı yorumlar beni hayrete düşürdü. Bilimsellikten uzak ve anlamsız söylemler görüyorum. Bunlar asılsızdır.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• alarcın'a katılıyorum ahlaksızlık olarak görüyor çoğu.

0|1
    0|0
  • Yüzde sekseni sonradan seçim ve bunu ahlaksızlık olarak gördüklerinden sevmiyorlar

1|1
    1|0
  • döt korkusundan :D

2|1
    0|0
  • ben kızım ben de hiç sevmiyorum kızın biri yanaşmıştı reddetmiştim boğazını sıkasım geldi

0|0
    2|1
  • bizim sınftakiler baya seviyor nerden mi anladım hergn bırbırının penislerini avuçluyorlar :X

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bana tecavüz etmedikleri sürece problem yok <3

4|2
    0|0
  • gittiğimiz pavyonda vardı bir tane, görsen sende sevmezdin. onun haricinde beni ilgilendirmez.

kızlar zararsız bulduğu için severler. bende lezbiyenleri severim mesela...

0|1
    0|0
  • - Ne konuşuyorsun ne demek öyle doğmuşlar. Müslüman isen bir Lut Kavmini araştır da öyle gel.

- Sevgi konusunda bir lafım yok. Ama doğuştan geliyor diyemezsin

0|1
    1|1
    • Cahil cahil konuşma öyle doğmuşlar hepsi için demiyorum ama öyle olan var git sen araştır...

• Benim canımı sıkma. AÇ GOOGLE BAK . LUT kavmi ne imiş.

• bu bir hastalık olduğunu düşünüyorum .biz böyle dogduk diye bişe yok haşa allaha iftira atma hakkınız yok allah c.c erkeği erkek kadınını kadın olarak yaratmışdır ikiside birbiriden zevk alacak şekilde yaratılmışdır gerisi doğanın dengesine tersdir yapmayın bunu meşrulaşdırmayın lut kavminden ibret alın kim bu yol üzerine ölürse allah onları cesedini lut kavminin helak olduğu yere gönderecek ve onları onlarla dirilticek allah yardımcınız olsun başka bişe diyemiyorum tövbe edin allah tövbeleri çokça kabul edendir gafur ve rahimdir..

0|0
    0|0
  • ben seviyorum ama sadece bayan eşcinselleri hem ortak yönümüzde var onlarda bende erkeklerle yatmıyoruz yaşasın lezbiler <3

0|0
    1|1
  • Bonuslar neden sevilmiyorsa nedeni de ayni

0|0
    0|0
    • kim demiş bonuslar sevilmiyor ben kıvırcık saçlı insanlar çok sempatik benim 2 3 tane arkadaşım saçları öyle ve çokta seviliyorlar

Yükleniyor...