Bakireliğe önem veriyor musunuz. ve bunu ne kadar önemli görüyosunuz. kızlar bakire olmayıpta...

bakireliğe önem veriyor musunuz. ve bunu ne kadar önemli görüyosunuz. kızlar bakire olmayıpta bakireyim diye birine yalan söyledinizmi ve ya da bakire değilim ama diyip hangi yalanı uydurdunuz...

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Gercekten ciddi düşündüğüm birisine bu konuda yalan söylemem. not:bakireyim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• toplumsal algı olarak bakirelik önemini desteklemiyorum ama bireysel tercihlere gelince, önemsiyorum. toplumumuza aykırı diye değil, gelecekteki kocama karşı kendimi iyi hissetmek istediğim, ve hayatımdaki bir ilki 'sevgilimle' değil 'kocamla' yaşamak istediğim için, bunu önemsiyorum. tabi ki bakirelikten benim kastım, kanama durumu değil, dürüst olarak kendime duydugum saygı ve gelecekteki kocama duydugum saygı. aksi halde tıbben bir gerçek var, her kanama olmayan kıza bakire değil denmez zar yapısı farklı olabiliyor ve her kanama olana da bakiredir denmez, doktorlar dikebiliyor. o yüzden dürüst olunması gerektiğini düşünüyorum.

0|0
    1|1
  • Bakireyken önemli oluyor.ama sonra bir önemi kalmadı benim için çünkü sevdiğim adam için bakireliğimi kaybetmiştim.sonra ayrıldık.arkadaşlarım ilerdeki hayatım için çok endişeliydi ama ben değildim.sonra başka birine aşık oldum.ilişkiye başladığımız gün bakire olmadığımı itiraf ettim.zamanında söylediğim için teşekkür etti ve geçmiş geçmişte kalmıştır dedi.1 yıl oldu ve eski konuları hiç açmıyor yüzüme vurmuyor.yani kısacası bakireliğin benim için hiç bir önemi yok,erkek arkadaşım için de

0|2
    0|0
    • sağol dikkate alıcam dediklerini.haha

• ben senin zihniyetinde birini asla yanımda gezdirmem ondan geleceğim hakkında endişelenmedim.ama sana cevap veresim de gelmemişti dikkate alacağım falan yok ben de daşşak geçtim aslında

• okay

• Bakire olmadığımı söylerim. Fakat bu seninle ilişkiye gireceğim anlamına gelmez dediklerim oldu. Bir hataydı yaptım ama tekrarlandımı hayır.

0|1
    0|1
    • Tamamda senin bakire olman ya da olmaman karşı tarafı ne ilgilendirir ki sonuçta sana değer verecekse sen olduğun için değer vermeli zarına değil ... bundan dolayı bakire olmadığını belirtmen bile anlamsız bence.

• günaydın hasannnn :))) adınla hitap edemem zaten adını bilmiyorum çünkü malum nickin uzun geldi okuyamadım bile hasan diyiverdim yaşını merak ediyorum. sana şöyle söyliyeyim benim kim olduğumu şuanda gizli olduğum için kimse bilemiyor ee ne diye namuslu ayakları yapıcam ki. Canım ya ben seni anladım kuyruk acın var seninn yaran büyük sanırım ki herkese sallıyosun yorumlarını falan okudum yapma be bunu. senin için pis için... kalp temizliğini kimse göstermemiş e haliyle insanın kalbi pis olunca..

• evet senin kalbin için pis olduğu için başkalarınıda çok çabuk kötüleyebiliyosun, ben burda kendimi namuslu göstercem ne olur göstermesem ne olur :D ay ne insanlar var ya merak etme yarın öbürgün defedilebilirsin. kimsenin yalan söyleyip söylemediği ya da namuslu olup olmadığı seni ilgilendirmiyo kendine bak önce anam zihniyetsiz cahil seni.

Erkekler Ne Diyor 2

• Benim için bakire ve ya olmamasının önemi yok, ben kadını cinsel obje gibi görmüyorum, bakire olmamasını benden gizlemesine kızarım

3|0
    0|0
  • Önem veriyorum tabi olmazsa olmaz kaptan

0|0
    1|0
Yükleniyor...