İlk gece kan gelmemesinden korkuyorum

ya biliyorum saçma ama bazen düşünüyorum evlendmde ilk gecemizde ya kan gelmesse bana inanırmı yinede çünkü ben aynada baktım bir çok kez ama kızlık zarı falan göremiyorum :/

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• 1- Kadınların %30 unda ilk cinsel ilişkide kanama olmazmış.

2- Zarınızı o şekilde görmeye çalışmayın. Çok değer verdiğiniz zarınıza zarar verebilirsiniz.

3- Zarınıza ve bekarete bu kadar takıntı yapmayın diyeceğim ama fayda etmeyeceğini biliyorum.

4- Sizi kan gelmedi diye suçlayıp size inanmayacak adamla evlenmek, suçlanmak dan daha fazla korkutmalı sizi. Yani siz de sizi siz olduğunuz için seven ve size güvenen bir insanı eş olarak seçin.

4|1
    0|0
  • sen göremiyorsan yok anlamına gelmez ki. arkadaşım sen zarı ayırt edememişsin. zar denince siz soğan zarı gibi bir şey mi arıyorsunuz. o bir iç deri dokusu. yani deri. vajina içarisindeki deri gibi bir deri. farketmek için dikkatli bakman gerek. belki de tam açamadın ondan göremedin. korkmana gerek yok. esnek olup kanamazsa eşin eşek değil ya anlayacaktır. doktor diye bir şey var

0|0
    0|0
  • o an kan gelmesede adet olunca gelir gösterirsin o zaman şimdi geldi diye .

0|0
    2|0
  • Kızlık zarını aynanın karşısında falan göremezsin boşuna uğraşma. Bir de böyle abuk bir korkuyla kendini boşuna yiyip durma. Kan gelmiyorsa gelmesin bunu bile sorun yapacak bir adamsa vur tekmeyi gitsin p**evenk.

0|0
    0|0
  • aynada mı baktın ilginç

0|0
    0|0
  • Şüphen var heralde , şüpeleniyorsan kendin değil bir doktora gideceksin

0|0
    0|0
    • doktora asla gitmem evdekiler şüpelenir sonra yanlış anlaşılır

• evet kimseyle bişey yapmadıım halde ya başka yollarlada bozuluyomuş benmde bozulmuşsa diyorum

• Bu şüpheye düşmek durup dururken olmaz Tabiki kazadır. bir cisim. bazen bisiklete binmek var diyorlar ama çok zayıf

• yapına bağlı esnekse gelmez

0|0
    0|0
  • yetişmezse protez kullansın

bir şekilde o bulur

0|0
    0|0
  • Psikolojin bozulmuş, kurcalamadıysan veya kurcalatmadıysan endişe etmene gerek yok.

0|0
    0|0
    • kurcaladım biraz :/

• ama bide şu var bir arkadaşım bakire ve tampon kullanıyor o bile bozulmaz diyo doğrumudur sizce

• Arkadaşının kızlık zarı elastikse ancak olabilir yoksa tampon bakireler için uygun değil.

• Gelmezse yandın

0|0
    0|1
  • Benim esimin gelmemeisti. Ben ona guveniyordum hicbir sıkıntıda olmadı... 3 denememizde falan geldi kan. Ama gelmese de bir sıkıntı olmazdı benim icin. Kultur sseviyesi meselesi esin sana gvenmeli. Esnek zar diye birsey var... Rahat ol. Secimini ve tercihini guzel yap...

0|0
    0|0
    • boyle olması normalmi bir arkadaşmnda ikinci seferde gelmiş kan ama hiç gelmesede belli olur dmi bakire olduğu kızın

• Ya aslında esnek olmasıyla hic olmaması aynı gibi. Pek birsey hissetmiyorsun. Yasın kac bilmiyorum ama gerçekten cok kafaya takma bence... Bir sıkıntı olmaz... Kızlık zarını sogan zarı gibi birsey dusunme. Kızlık zarı boyle kalın bayaa et gibi birsey. O yuzden aradıgını goremedigin icin goremedim sanmıssındır. Ama emin ol orada... Simdiden bu kadar kafaya takarsan ileride cok ama cok sorunlar yasarsın rahat ol.

Kızlar Ne Diyor 4

• o öyle senin göreceğinbirşey değil ama eğer herhangi bir kuşkun varsa doktora git kesin cevap alabilirsin

0|1
    0|0
    • ama bir videoda gördüm çok belli oluyodu bende öyle bişey yok

• bakınca görebiliceğin bir yerddee değil ki o..gelmeyebilir bu çok normal anatomik olarak çok farklı zarlar var çünkü...başına böyle bişey gelirse evleneceğin adama kalmış ama çoğu artık bilinçli ve böyle bişey olabileceğini biliyor..

0|0
    0|0
  • takılma bole seylere zaten senın bakıre olup olmadıgını öpüşmenden bıle anlar bı erkek

1|0
    0|0
  • Magdem korkuyorsun doktordan git rapor al bende henüz yeni evlendimm bendede hemen kan gelmedi 4cü denemede geldi eşimde problem yapmadi güveniiyordu bana zaten sonadan geldi bazilerinde hic gelmiyor esnek oldugu icin :D

1|1
    0|0
    • raporu neden aliim kimseyle birlikte olmadımki

Yükleniyor...