Bakire olmayan bir kız ile ciddi düşünüyorum

iyi geceler öncelikle kafamda beliren bazı sorular var o yüzden burada sizin fikirlerinizi almak istiyorum.. yaklaşık 2 aylık bir ilişkim var iyi gidiyor şimdilik sorun şu ki sevgilim bakire değil ben bu yasıma kadar cinsel ilişkiye girmedim yani bakirim.. sevgilim daha önceki ilişkisinde bekaretini kaybetmiş daha sonra ayrılmışlar.. çok seviyorum ama daha önce birinin ona dokunmuş olması canımı sıkmıyor değil belki bakir olmamdan belki başka nedenden dolayı ama evlilik öncesi bunu yapmış olmasını normal göremedim bunun dışında sohbet görüşme vs sıkıntılı değil..bana anlattığında 3-4 gün görüşmedik ama daha sonra dayanamadım sevgim ağır bastı.. hala da seviyorum.. ama aklıma geldikçe ona belli etmesemde rahatsız oluyorum.. bu olaydan dolayı 2 ay geçtiği halde elini bile tutamadım malum bazıları bakire olmadığını öğrenince birazda ben nemalanayım diye ayrılmayabiliyorlar aklına böyle birsey gelmesin diye hep geri çektim kendimi görüşmelerimizde en küçük bir temas dokunma bile olmuyor karşılıklı oturuyoruz saatlerce sohbet ediyoruz ve sonra ayrılıyoruz bana yetiyor mu mecburen yetiyor aklına kötü birseyler gelsin istemiyorum sorum şu bana gösterdiği ilgi durumundan dolayı mıdır yoksa gerçekten sevmiş midir? zor bir soru ama hani bazı durumlarda fazla tercih yapamayabiliyorsunuz işim var gelirim var ilgi gösteriyorum yani zaten bu durumda ciddi olarak kimse benle ilgilenmezdi deyip benimle mantık ilişkisi mi düşünüyordur yoksa gerçekten seviyor mudur? ben çok seviyorum ama onu bilemiyorum şimdiden yorumlarınız için teşekkürler...

0|1
12|22

En İyi Kız Görüşü

• arkadaşım artık bekaret diye birşey maalesef ki kalmadı. bakire diye namuslu gözüyle baktıklarınızın çoğu da başka türlü işini görüyor. yani bu kavun değil, koklayıp alamassın. kız sana durumunu açık açık anlatmış, bence dürüst davranması çok güzel. hayat bu kimin basına ne geleceği belli olmaz. madem seviyorsun ilişkine yazık etme. yarın öbür gün bakire ama sevmediğin biriyle evlenirsen daha cok mutlu olmayacaksın. he bir de onun da senin kıymetini bilmesi lazım, bu kadar ince düşündüğün için gerçekten takdir ettim. Allah herkesin karsısına senin gibi helal süt emmiş birilerini çıkarsın. Bol şans

5|3
    1|2
    • fikirlerin için tsk ederim.. dediğin gibi kıymet bilmek evlendikten sonra değişir hedefime ulaştım korkusu var değişmezse sorun değil bilmiyorum

• O zaman konusmalısın onunla. Eğer evlilik düşünüyorsan, (o aşamaya geldiğinizde konusmalısın, yani teklif etmedden önce) hoşlandıgın ve hoslanmadıgın, ilerde karşılaşmak istemediğin durumları açık açık söyleyip bir durus sergilemen gerekir. Pasif kalma. kadınlar pasif erkek sevmez. Bastan bir şeyleri dile dökersen ilerde haklı oldugun konumda "bunları konusmustuk" diyebilirsin . İyi geceler

Kızlar Ne Diyor 11

• simdi, $öyle bisey var

bazilar icin problem degil bazilari icin problem.

bakireligi genellestiremeyiz.

lakin senin eger bukadar rahatsiz ediyorsa kendine iskence yapiyorsun bence. Rahatsiz etmeseydi hadi eyvallah derdim. zira zevkler ve renkler tartisilmaz!

bi gün kiz eninde sonunda öpülmek isteyecek, elinden tutmak, sarilmak vs.

sen bunlari yapinca aklina kizin bakire olmadgni getirecek olursan herdefa kiza da kendinede yazik edersin.

bi düüsn, evlendiniz diyelim, cocgunuz oldu vs... allah göstermesin ama büyük bir kavga oldu. kavga esnasinda cocuguna ya da kendisine annen, sen zaten bakire degildin ben aldgmda""

diyeceksen,

Birak onu derim..

insanlar kendilerini kimde ve nasil rahat hissediyorlarsa onu tercih etmelidirler.

hayat zaten kolay degil. günlük hayatinda seni beni bizi cok problemler bekliyor.

bu yüzden problemlerini herzaman minimal tutman lazim.

hosuna giden, sana hergün ayni düsünce izdirap vermeyeni tercih etmen, Senin ve Saglign icin daha iyi olur ...

0|2
    0|1
  • öncelikle seni çok takdir ettim gerçekten ayakta alkışlancak adamsın şu yazıyı okurken böyle adamlar varmıymış diye geçirdim içimden..

seninle mantık ilişkisi kurduğunu düşünmüyorum çünkü biz bayanlar mantık kurarak ilişki yürütemeyiz en akıllımız bile bir süre sonra duygularına yenik düşer. O da senin beslediğin duyguları besliyordur ama korkuyordur acaba beni kullanır mı acaba benimle öylesine birlikte mi gibisinden yani onun kafasında da dünya kadar soru vardır.

Ve ilerisi için çok iyi düşünmen lazım daha 2 aylık bir ilişki duygularınız karşılıklı olarak yoğunlaştığında belkide onunla da yakınlaştığınızda onun yaşadıkları aklına gelip ne hissetceksin, hala şu düşündüklerini düşüncekmisin, bence hem kendine hem de ona biraz zaman tanı. umarım hakkında hayırlısı ne ise o olur :)

0|0
    0|0
  • walla hayretliklerr içerisinde okudum, ne yalan söliyim, bence elini bile tutmamayı daha fazla abartma, o duyguyu yaşamış bir kız için bu artık bir noktadan sonra sıkıcı olabilir ve taktik oldugu da kabak gıbı belli olur.Hissettiğin duyguyu anlıyorum ama bile isteye kendin dönmüşsün ona geri

0|0
    0|0
  • Oyle biri yakismaz bence sana.

0|0
    1|0
  • senden onceki hayatina bakma bence simdi seninle ve seni seviyosa simdiyi dusun bos seylere takilma ;)

0|0
    0|0
  • Bnu en iyi sen bilirsin ki kızı sen tanıyorsun gözlerine baktığında aşık olduğunu hissedebiliyorsan problem yok

1|0
    0|0
    • teşekkürler yorumunuz için

• Fikir veremeyeceğim ama var mı be senin gibileri çok takdir ettim.

0|0
    0|0
  • okumadım ama bu devi.rde dediğin kalmadı öyle düşünmez bye

2|0
    0|1
    • okuyabilirseniz sevinirim biraz uzun ama içimdekileri yazdım tesekkürler

• Nolmuş yani bir zarı gitti diye bütün insanlığını kaybetmiş değilya...

0|0
    1|6
    • mesele bir kizlik zari degil evlenmedn once sevgilisinin koynuna girmeyen yani kendini koruyan hatta bunu iliskisinin bitmesi pahasina koruyan kisi enayimiydi herseyin bir bedeli var gun gelir odenir bu cocuk bakir kalabiliyosa karsisinda ki kizdan da bunu isticek

• insanlık ölmesin

• Kimse benimle ilgilenezdi demez bak sen bakir olduğun halde sevmişsin. Bakire olmaması bozukluk değil fakat senin bakış açın bu yönde olmadığından ilişkinizde sorun olabilir. Gün gelip en küçük sıkıntıda kıza bunu söyleyeceksen vazgeç derim. Yok eğer geçmişiyle, anıyla ve geleceğiyle sahiplenip zar yırtılmasını, elin kesilip kanaması kadar normal görebileceksen devam et.

1|0
    0|2
  • Senden gızlememesı ve ılıskınızın basında senı bılgılendırmesı guzel bırseyy..Hakkınızda hayırlısı olsuun...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• valla kardesim hani obur arkadaslar bekaret onemli degil sen garanti verebilir misin senden

once bir kisiyle birlikte olduguna hem sen bu dusuncelerle devam edebilecekmisin baksana kizdan sogumussun senin ki aliskanlik kiza hem ailen ne diyecek ya da cevren inan bana insanlarin bakisi degisiyo dul kalmak baska swy bu baska bunlari dedim diye bana kizmayin ama degerler cok onemli git kiza oro. muamelesi yap demiyorum ama sikintilar bitmez bole bir iliskide kiz sana cok bagli olacaktir git desen gitmez niye dersen durumu boleyken kimse iyi gozle bakipta almaz ya da ciddi dusunmez diye korkup baglanir baya

0|1
    0|0
  • seviyorsan artık bekaret kısmını düşünme.kişiliğe odaklan.sen onu bu haliyle kabul ettin diye sana fazla iyi davranıyor olabilir bir nevi minnet duyabilir ki bu sağlıksız bir düşüncedir bana göre.senin ona dokunmamanda sağlıksız.aklına takılıyor ise de ilerde daha da kötü düşüncelere kuruntulara kapılmamak için ayrıl kafan rahat olsun kızı da üzmezsin.dikkat etmen gereken bir nokta da sevgini sana karşı kullanıp sağlam kafayla almayacağın kararları aldırmasına izin verme.

0|0
    0|0
  • adam bakireliği sorun etmiyor arkadaşlar,adamın sorusu bu; ...sorum şu bana gösterdiği ilgi durumundan dolayı mıdır yoksa gerçekten sevmiş midir? zor bir soru ama hani bazı durumlarda fazla tercih yapamayabiliyorsunuz işim var gelirim var ilgi gösteriyorum yani zaten bu durumda ciddi olarak kimse benle ilgilenmezdi deyip benimle mantık ilişkisi mi düşünüyordur yoksa gerçekten seviyor mudur? ben çok seviyorum ama onu bilemiyorum şimdiden yorumlarınız için teşekkürler. kız herşeyini dökmüş sana. sevmediğin insana sen anlatır mısın her şeyini. sen kızdan korkma kendi içinde halletmen gereken sorunu halletmeye bak.

0|0
    0|0
  • bunu öğrendiysen o ilişkiden daha hayır gelmez aklında hep o olacaktır ve ilişkiyi ileride mahvedecektir bence

1|3
    0|0
  • Önemli olan beyinlerin bakire olması, kafanız uyuyorsa ona güveniyor ve onu seviyorsan. sil at geçmişini herkes hata yapabilir. Senin durumun biraz sıkıntılı ama ben o hataya düşmedim diyebiliyorsun. Seviyorsan, huyu huyuna suyu suyunaysa vazgecme panpa.

3|0
    0|2
  • bakirelik takıntılıktır ustam kafana takma doğru yoldasın her erkek senin gibi delikanlı olsa sevdiğinin peşinden koş bacak arası namus değildir. Sıkma canını kıza hakkettiği değeri ver

3|1
    0|3
  • dostum bir bakirelik olayı senin kafanı bu kadar çok karıştırmamalı. Eğer ciddi düşünüyosan böyle yapma. Evet bekaretliğini kaybetti ama sevgisini saygısını onurunu da mı kaybetti. Bekaretini kaybetti diye seni sevmediğini mi düşünüyosun? arasıra onu sevdiğini hissettir ha ne dersin? bence yap :)

0|0
    0|0
  • herkes artık bakirelik yok falan diyerek toplumun* koyuyo , bence bakirelik çok önemli almayın patlak lastikleri kardeşim evde kalsınlarda görsünler her önüne gelene vurdurmak neymiş senden önce kaç kişiyle yattı kimbilir s**tiret gitsin bence

1|3
    2|0
  • derhal ayrıl. eğer bunu sorun etmiyorsan evlenmeden bir gün önce kız arkadaşını yolla bir de biz takılalım. madem sorun etmiyorsun ?

neyse yanlış anlama ama bu kabul edilebilir bir şey değil hele ki sen bakirken. düşünsene çocuklarının annesi olacak kişinin başka bir erkek altında inlediğini...

delikanlı adam işi değil bu ve görüyorum ki sen delikanlı adamsın. henüz ilişki yeniyken ayrıl ki kendini çabuk toparla.

0|1
    3|0
  • Ağzı poposu bakire mi sence*bakire olanın kardesim ruhu bakire olsun opte basina koy takilma sorgulama yoksa kafayi yersin zaten uni mezunuysa o bar senin o ev benim dun suna vurdurdum 2 bira alip geliyimmi diyen adama veren mi dersin 2 kere disari cikaranami yoksa sirf dilinde civiyle dolasma cesareti var diye verirde verir bunlar ondan ya annen bulacak kiz oglan kiz ya da buldugunu sorgulamiycan

0|0
    0|1
  • adamsın.Sevmekten vazgecme hata yapmış olabilir ama tek bir şans verebilirsn fakat en küçük yanlışını sakın affetme hemen bitir.Bide kendini bu kadar soyutlama yani en azından bir elini tut ama ileri gitme ki hata yaptıgını anlayıp adam neymiş görsün.İnşallah hakkettigin mutlulugu bulursun kardeşim

1|0
    0|0
  • 30 35 yaş aralığındasın muhtemelen karşındakide 25 26 tahmin ediyorum hayatta birçok şey olabilir bu bahsettiğin olayında o yaşlarda olması muhtemel bişey zaten, sevdiğin bir kadının başkaları tarafından dokunulması,öpülmesi fikri çok kötü bir fikir ona katılıyorum ama pek bunlara takılmamanı tavsiye ediyorum çünkü belli bir yaşa gelmiş insanların bunu yapması normal karşılanabilmesi lazım dışardan

0|0
    0|1
  • Olay kızlık zarı değil, hiç dokunulmamış istiyorum ben mesela. Çünkü benim hiç sevgilim olmadı.

1|2
    0|0
  • Nedense sadece bayan arkadaşların yorumuna gerekli gereksiz yorum yapmışsin? Ne iş? Adamlar onca şey yazmış fikir beyan etmiş ama sen teşekkürü de yorumu da sadece bayanlara yapmışsin? Çakal...

0|0
    0|0
  • bence sen zaten kafanda secmissin o kızı sadece sectigin kararın dogru oldugu söylenmesini istiyorsun...ilerde kavga ettiginizde kesin bunu vurgulicaksın...1 söylemezsin 2 söylemezsin 3 cüde söylersin...sen bilirsin yine (:

0|0
    0|0
  • o ciddi düşünüyor mu bakalım ahaha

0|0
    0|0
  • alnındaki yazıyı okumuş olabilir kardeşim :D

0|0
    0|0
  • bu konulara girmeyelim bro zamana bırak :)

0|0
    0|0
  • sana şöyle bir anımı anlatayım..

bir kız ile ilişkiye gireceğim sırada kızın kreme yöneldiğini gördüm kız anal istiyordu bakirelğini kaybetmek istemiyormuş tabi ben hemen giyinip s*ktrettim evden ama diğeceğim o ki o kadar bakire var namuslu gibi takılıp o*ospuluk yapan..canını sıkma inan bakire bulanmaz hint kumaşına döndü şu dönemde..

0|0
    1|1
  • kendini sana yamıyor gibi geldi.acabalarla yaşayacaksan ve içinde bir ukte olmayacaksa devam

0|1
    0|0
  • Bekarete önem vermek zara önem vermek değildir. Sevdiği kişiye başkasının dokunmasını kabullenememektir aslında. Bunu anlamayanlar zar kafalilar diyorlar bize. Oysa kıskanıyoruz başkasının dokunmuş olması rahatsız ediyor. Bir başkası ile yatması bir başkası zevk yaratması bunları düşününce insan istemiyor bekareti gitmiş birini. Ben de kabul edemem bunu. Hani çok sevsem kabul etsem bile içimde hep o düşünce ( başka erkek yaptı bunu, ona zevk yaşattı gibi vs. ) kalır. Unutulacak kafaya takılmayacak bir durum değil. Büyük konuşmak istemem ama başkasının sttiği kızı ben almam. Yalan söyleyerek gelirse de beni kaybetmemek için hakkımı helal etmem. Herkes hakettiğini alsın ne diyelim. Karar senin. Itiraf etmesi güzel aslında ama yine de kafadan gitmez o düşünce sürekli kemirir.

1|6
    0|0
  • gerdek gecesi öncesi didiktirsin.madem çok sevion evlen

0|0
    1|1
Yükleniyor...