Güzel penislerden tahrik oluyorum, gay miyim?

böyle güzel bir penis gördüğümde çok tahrik oluyorum içime lalmak istiyorum ben gay mıyım yoksa bu bir fantezi midir

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 4

• penis alakası yok bence.sadece görsel olarak etkiliyor seni

• Himmmn ama icimede almak istiyorum

• gerçeketen öyle midir

• Evet içine lalmak istıyorsan gaysındır başka açıklması yokdur lalmak bu sonuçda boru değil yanı.

• Istemekle yapmak ayni degil ki

• Öncekileri Göster
    • Oha

neyse ben kaçtım :D

• İçine lalmamak lazım.

• gaylikle alakası yok bunun.eşimdede var aynı hisler sanırım,nette sürekli iri penislere bakıyor,penis iri değilse p*rno izlemez,sürekli zenci p*rnoları izler bazen banana da sorar nasıl hoşuna gidermiydi diye.herşeyden önemlisi bana aldığı iri vibratörü sevişirken bazen ağzına aldığını gördüğüm olmuştur..ha belki eşin gay diyeceksiniz ama parmağım bile zor giriyor arkasına

• Yuh sana nasi soruyor hosuna gider miydi diye ya bide adamin arkasina niye sokuyon parmagini sen :)

• Öncekileri Göster
    • Bence kocan yakinda verir :)

• erkeklerde var böle şeyler ya

• ozaman ameliyat la kadın ol rahat rahat penis leri içine al

• Sen kendininkini 1 gunlugune bana ver yarin geri veririm

Erkekler Ne Diyor 7

• erkeklerden hoşlanıyorsan gaysindir tabiki...içine almak istiyorsun sonuçta! hangi hetero adam bir penisi içine almak ister.hele fantazi amaçlı..böyle saçmalık olurmuha kızlardan da ayriyeten hoşlanıyorsan da bisexsindir...dene ve yaşa ne diyelim.)))

• Buna karar verecek olan sensin. Yani cinsel tercihlerin ya da cinsel kimliğini sen bilecek ve seçeceksin.Eğer bocalıyorsan bir psikolog yardımı almanı öneririm.

• İçine lalmak istiyorsan ya heteroseksüelsin ya da eşcinselsin.

• Üstad, heteroseksüel karşı cinse ilgi duyandır. Sanırım ya biseksüel ya da homoseksüelsin demek istedin.

• evvet!

• gaysın arkadaşım malesef

• vajina görünce o seni tahrik etmiyorsa gaysindir.

• oluyor bazılarımızda böyle şeyler ama gaylık degil bence

• gay değilsin .sadece fantezi olmalı .bayanlarla seks yapmaktan uzak durunca farklı zevk alınacak şeyler akla gelebiliyor .büyük penis güzel his veriyor gerçekten ya da bizde bu kadar çekici olmadığı için bir istek olabiliyor .aslında kendimizde olsa daha çekici hissederiz ve kendimizde bile hoş his verebilir .bazen istemiyda değiliz .sadece zevkini yaşamak için .

Yükleniyor...