Engelli Erkek/Kadın cinsel yaşantıları hakkında...

Allah kimsenin başına vermesin çok kötü allah yardımcıları olsun ama çok merak ediyorum benim gibi merak edenler var mı ?

Uvzu olmayan erkek/kadın seks ıhtiyaçlarını nasıl karşılıyordur ? Sonuçta bu bir ihtiyaç engel tanımaz

çok sevdiğiniz erkek arkadaşınız evlenene kadar sapasağlam bir kaza geçiriyor ve çok önemli uzuvlarını kaybediyor sonuçta belli zaman sonra acılar bitiyor cinsellik düşünmeye başlıyor o güne kadar yanında olduğunuz eşinizin bu isteğini yerine getirirmisiniz veya bu adam nasıl seks yapar ona yardım edermisiniz ?

Allah kimseye bu derdi vermesin halimize tekrar şükürler ilşün çok hassas bir konu ciddi cevaplar verirseniz çok sevinirim

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Hani mesela kollarini bacaklarini kaybederse felan.. Uzuvdan kastin demi?

Eger dogru anladiysam, seviorsam o kisiyi dune kadar aramizda herhangi sorun yoksa kazadan ve sakatligindan sonrada Allahin izniyle hic bi degisiklik olmaz. Boyle seylerde buyuk konusmamak gerek ama yuregimden gecenler bunlar. Yarin bi gun benimde basima gelebilir onunda hic kimse bilemez bi kolu veya bi bacagi yok diye ondan vazmi gececem. Onunla birlikte olmaktan vaz mi gececem. Aksine daha cok cabalarim daha fazla degisiklikler yaparim. Eger es olmak bi hayati paylasmak demekse et tirnak gibi olmak demekse, imtihanida beraber gormek demektir. Imtihan bu sadece onun degil benimde imtihanim olur. Bosuna hastalikta saglikta dedirtmiolar...

0|1
    0|0
    • evet kol ve bacak yanı cınsellıgı etkıleyecek olan uzuvlar

Kızlar Ne Diyor 2

• eger gercekten sevıyorsa zaten fızıksel engele bakbaz partnerının fızıksel engelı o cıfte herhangı bı engel olmaz Allah vermesın buyukte konusmak ıstemem ama Allah korusun bole bısı basıma gelırse gayet dogal karsılarım onu kıracak bısı yapmam

0|1
    0|0
  • Hay Allah ya

0|0
    2|4

Erkekler Ne Diyor 4

• Sonuçta bizde birer engelli adayıyız ne olacak ki zaten seviyorsam ben kolay kolay evlenmeden cinsellik yaşamam evleniriz problem mi ? ben sürekli yanında olurum ama eğer ben sakat kalırsam bi nedenden dolayı onun gitmesini isterim hayatını engellemek istemem vede gururuma dokunur bana bakması.

1|1
    0|0
  • benimde aklıma geldi bu konu erkek bayan farketmez evliyken biri kaza geçiriyor elini bacağını kaybediyor aradaki sevgi kuvvetliyse ilşki idare etme yoluna gidiliyor insanın ayağı elini kaybettiğinde travma yaşıyor uzun süre atlatamayabiliyor ereksiyon sorunu meydana çıkıyor eşi destek olursa hallolmayacak bişey yok ama insanların düşünceleri hareketleri zamanla değişebiliyor allah kimsenin başına vermesin hepimiz engelli adayıyız ...

0|1
    0|0
    • amın kardesım cıddı cevabından dolayı teseekur ederım

• been antalyada tatildeyken kazak bir kız vardı bzm otelde sağ kolunun dirsek kısmından sonrası yoktu yani kız bana sex yapmayı teklif etmişti bi gece ben kabul etmedim edememde zaten engelli biriyle insan nasıl birlikte olur saçmalğıa bak o da kendi gibi birini bulsun ya,bize düşe düşe anca öleleri düşüo dmeek xS

0|0
    0|0
  • çok seviyorsam ve o kötü olay allah korusun başına gelirse ...

ben ölene kadar her ihitiyacını karşılarım...

sonuçta onu hayata bağlayan benim sevgim olacaktır ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...