Ben lezbiyen olabilir miyim?

hiç p*rno izlemiyorum beni bulandırıyor. fakat mast. çekiceğim zaman hep güzel meme resimleri açıyorum. hiç bir şey hissetmiyorum fakat çok garip bir şey oluyor. kızlara ilgim yok fakat bir kadın vücudu görünce bakmaya doyamıyorum. kendi göğüslerimi dakikalarca izlediğimi biiliirim benim gibi olanlar var mı? ben lezbiyen olmasam bile bu yolda mı ilerliyorum ?

erkeklerden hoşlanıyorum ama onlara hiç cinsel açıdan bakamıyorum.kadılara da bakamıyorum sadece meme resmi görünce canım sevişmk istiyor. tabi yine hayal ettiğim kişiler erkek oluyor. niye böyle bu

0|0
3|15

En İyi Kız Görüşü

• yok o ondan deglmş kadın vucud daha estetk ya o yuzden dh azdırıcı :D bende aynıym:D kız aynıyız yen ederım bende meme gorunce ole oluyorum:D

1|0
    0|0
    • ohh be mutlu oldum şuan <33 :D

• Redline07 sana erkekler cekici geliyo galiba? Hayirdir sana?

• Ben de öyle düşünüyorum ama ben heteroseksüel bir erkek olduğum için karşı cinsin daha estetik olduğunu cinsel çekimin etkisiyle düşünüyor olabilirim. Ancak kadınların kendisi için dahi kadın bedeninin karşı cinsin bedeninden daha estetik olduğu düşünülür ve daha çekici bulabiliyorken homoseksüel erkeklerin zevksizliğini anlamak zor.

Nihayetinde hayatta kalma kodlarına bağlı olarak erkek bünyesi savaşmaya yönelik evrimleşirken kadın bünyesi çekiciliğe ve estetikliğe yönelik evrimleşmiştir.

Erkekler Ne Diyor 15

• p*rnonun çok çeşidi var erotik bir aşk sahnesi daha çok etkileyebilir.

bir gün erkeklerle cinsel ilişki kurduğunda duyduğun haz, seni tatmin etmiyorsa kadınlara olan ilgini araştırmak için LGBTİ topluluklarından birine gidip birebir soru cevapla merağını giderebilirsin. Bu arada eşcinsel olmanın yanlış bir tarafı yok. doğada her yerde canlıların çoğunda var. hadi onu geçtim osmanlı saraylı tarihinde bile var :) (hani umurunda olabilir-olmayabilir bilemem)

0|0
    0|0
  • Ufak bir karışıklık var o kesin ama durumun boyutu ve tanısını bizler değil kendin koyacaksin. Lezler candir şahsen severim çok estetik bulurum ama yine de sağlıklı bir cinsel seçim olarak görmem. Kendini erkeklere doğru yönelt. Yani mast yapacağın zaman meme değil de erkek cinsel organı ve normal kadın erkek ilişkisi videolarına bak. Zamanla alışırsin onlar çekici gelmeye başlar.

0|0
    0|0
  • Bence bunun lezbiyenlikle alakası yok normal bir durum sorun yapma.

0|0
    0|0
  • bır fantezı olarak gorunmekte erkek kadın guzel bır meme gordumu derın bır ohhhh çekerler

0|0
    0|0
  • sen hersey olabılırsın belkı ufosundur..belkıde bakterı

2|0
    0|0
  • Meme evrenseldir link

0|0
    0|0
  • uyuz oluyorum şu gizli kullanıcılara her soruyu gizli soruyorlar ya bu ne ya sanki devlet işi yapıyorsun alt tarafı bir soru bu da mı kendini saklayarak soruyorsun

ulan sen fakesin kesin diyorum

0|0
    1|0
    • soru sormamla fake olmam arasındaki bağıntıyı bana açıklar mısın tatlım ?

• eee buunun fake olmakla ne alaksı var ? ben bunun için sordum zaten. yok kafam basmıyor dersen anlarım.

• hadi bıyıklarını temizle yürü bilader işim var

• dene ve gör! ;)

0|0
    0|0
  • sen bir erkrkle ol o zaman bak lezbiyen olmak istiyormusun

0|0
    0|0
  • gerçek bir ilişkide şartlandığın bir çok haz farklı bir boyuta taşınır

0|0
    0|0
  • mast. cekmeyıde ilk defa duydum ospir cekılırde tabıkı kadın vucudu cok tahrık eder her kezı

0|0
    0|0
  • bazı kızların erkeklik hormono daha bir güçlü oluyo

0|0
    0|0
  • Erkeklerden şaşma...

0|0
    0|0
  • yalnız değilsin beni de çok tahrik ediyo

0|0
    1|0
  • olabilir bende penis görünce hoşuma gidiyor :D ama kızlardan hoşlanırım