Ayrılık, siz ne yapardınız?

Merhaba,Bu sitedeki ve başka sitelerdeki birçok yerdeki bakirelik ile ilgili konuları okuyorum ve sizden yaşadıklarıma yorum yapmanızı istiyorum..Şu ana kadar 2 defa ciddi olarak ilişki yaşadım biri 3 sene sürdü ve o ilişkimde gerçekten birbirimizi çok seviyorduk ve çok sık anlamda beraber uyuduğumuz geceler oluyordu birbirimize eş olarak bakıyorduk ve çok rahat tık yani istesem ilişkiye girebilirdik fakat ben özel olmasını istedim evleneceğimiz güne bırakmak istedim yapmadık pişmanda değilim daha sonra araya askerlik falan girdi dönünce uyuşamadık ve ayrıldık..en son sevgilim ise 6 ay oldu ayrılalı onunlada 1 sene sürdü ve tamamen kendi isteğiyle 2 ay sonra ilişkiye girdik zaten bakire değildi sordum neden olduğunu eski sevgilisiyle olduğunu ama olmadı ayrıldık dedi..tamam dedim kabul ilşkiye devam ettim 8-9 ay sonra evlilik teklif ettim şehir olarak biraz uzaktı sık görüşmüyorduk ve çok sosyal di ..fakat bende baskı oluşmaya başladı ve ona evlenelim bir an önce dedim uzun sürmemeli çünkü faceten falan fake erk.hesapları onla alakalı mesajlar göndermeye başladı..neyse ondan sonra bu sıkıştırmama dayanamadı ve ayrıdık..benden 2 ay sonra öğrendimki başka bir eski sevgilisiyle ilişkiye başlamış..Siz olsaydınız ne yapardınız..?bu baskı normal değilmi?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir kiz kaç kişi ile beraber olmuşsa ,onları sürekli düşünür.kime ait olduğunu bilemez.bundan dolayi bakire olmayan kız tercih edilmez.doğrusuda bu .sorunsuz bir ilişki için bakirelik sart.

1|0
    0|0
    • bencede bazılara zar a falanmı takılıyorsun gibilerden konuşur ama başına gelmeyince işte anlarsın. Evlenip boşanması ayrı bişey ama evlenmeden herkes kendi kararına göre davranır...

• kardeşim sen normal olanı yapmışsın ama eski sevgilinin normal olduğunu söyleyemem...benden sana tavsiye bu nalamda duygusal olarak yıpranmış insnalaral ilişkişye başlama çünkü eskiye takılma ihtimali düşüktür..

0|0
    0|0
Yükleniyor...