20 yaşındayım ve bakirim, sizce bu anormal bir durum mu?

arkadaşlar 20 yaşıma girdim ve bakirim.sizce bu kötü bir şey mi?

kızlara seks açısından bakamıyorum sanki bu onlara karşı yapacağım bir terbiyesizlik gibi geliyor.

acaba gay mıyım?

siz ilk ilişkinizi kaç yaşında yaşadınız cinsel anlamda?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• normalsin ne güzel işte bravo

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• normalsin. olması gerekensin. evlenene kadar devam et.

0|1
    0|0
  • hayr hiçbirşey degılsın. herkesın oldugu sey olmayınca birşey olmuyorsun:) illa bir gruba gırmen gerekmıor daha narın bır yapın var ıncıtcegını dusunuorsun:)

0|1
    0|0
  • Super bence insallah karsina hayirlisiyla guzel bir kiz cikar evlen ondan sonra yap bence

1|1
    0|0
  • ya ne güzel böyle erkeklerın olması bende çoğu bozulmuş diye düşünüyordum

1|0
    0|0
    • bende hemcinslerim hakkında bu şekilde düşünüyorum.

• bilinçaltı. bir de izlediğin p*rnolar sana bu düşünceyi aşılamıştır. o p*rnolarda kadınlar çok aşağılanıyor. normalde sevdiğin insana öyle davranamazsın zaten

0|0
    0|0
    • ne alakası var kadınlar niye aşağılanıyormuş nasıl anlamsız bir düşünce...

• Şu an işteyim zaten :)

• aman tanrım -.-

Erkekler Ne Diyor 9

• geçiceksin bu olayları arkadasım. sana açık ve net söylim. tecrüben yoksa evlendigin zamn kızın senden sogumasına aldatmasına kadar olayların buyume ihtimali var. utangaçsan sıkıntı benden sotylemesi. normalmi diyosun bana normal degil oalrak geliyor.

0|0
    1|0
  • aynen bende öyle yaş 20

0|0
    0|0
  • 20 yalında bizde bakirdir neresi anormal 25 e doğru ilerle bakalım

1|0
    0|0
  • Bakir erkek çoğu kadının gözünde birer cevherdir. :) O erkeğin ilk kadını olma fantazileri yaşayanlar bile var. Kendimden bilirim. Yaş olmuş 22 ve hala bakirim. "Bakirler" kulübüne hoşgeldin. :)

1|0
    0|0
  • ben de 19 bence anormal.d bendensn yani

1|0
    0|0
    • :D niye anormal olduğunu düşünüyorsun ki

• her gördüğü kıza av gözüle bakmaya başlıosun bence buna katlanmak normal değil.d

• ben av gözüyle bakmıyorum.

• hayatımda sevdiğim biri olduğunda bende senin gibi düşünüyorum,ama uzun zamandır yok ihtiyaçlarım gereği ya fırsatım olursa sevişiyorum olmazsa masturbasyon,senin durumun pek normal gelmedi bana

0|0
    1|0
  • sende başlarsın bu yaşta yiyen

0|0
    0|0
  • sıkıntı yok evladım ama çokta geç kalma bence :)

0|0
    0|0
  • arkadaşım normal değil çoktan ilk deneyimini yaşamış olman lazımdı

0|0
    1|0
Yükleniyor...