Kızlık zarı dikiminin yasaklanmasını ister miydiniz?

Kızlık zarı dikiminin yasaklanmasını ister miydiniz?

Bence öyle olmalı yani.

0|0
3|25

En İyi Erkek Görüşü

• ağır bir cezası olmalı bence

3|3
    1|1

Erkekler Ne Diyor 24

• Kesinlikle yasaklanmamalı.

Zar meraklılarına kapak olsun diye :D

3|1
    0|1
  • isterım ben sahsen kullanılmısmı kullanılmamısmı bılmem lazım.

+ asıksam vazgecemıosam sevıosam koyayım kızlık zarına

ben insanın yapısına kısılıgıne gulusune asık oluorum asagısına deıl sonucda

0|2
    0|0
  • tamam bu dürüst bir şey değil ama ülkede bir zar yüzünden cinayetler işleniyorsa yasaklanmasını da savunamam.

3|0
    1|1
  • Neden yasaklansın dünyada zarını yanlışlıkla kaybetmiş binlerce kız var.Bunların her biri her gün başka erkekle yatan kişiler değil

2|0
    1|1
    • rapor alıyorlar onlar

• Diktirme ysaklanırs rapor alınsada türk erkekleri buna inanmaz huyumuz kurusun

• çok güzel dikerim <3 diktiklerim bir daha dik bir daha dik diye yalvarıyor bu sebepten ötürü yasaklanmasına karşıyım <3<3

0|0
    2|2
  • istiyorum yapan yapmayan belli olsun

1|1
    0|0
  • Allahın bildiğini kuldan saklamanın anlamı yok.Herkes kendine yakışanı yapar onun bunun altına yatar bir başkasına bir ömür eş olur.Gerçi insanoğlu çok tehlikeli evlenince düşüp kalkanları nasıl bilecekler.

0|2
    0|0
  • yasaklanmalı kimin ne bok oldugu belli olsun diye nefsine kim hakim olabiliyo diye

1|1
    1|0
  • Yasaklansa bü ülkede kimse evlenmez sanırım :P

0|0
    0|2
  • kusura bakmada herkesi aynı kefeye koyamazsın... kandırılan kızları ayrı tut...

0|0
    1|1
  • yıllar önce bir yazarın lafıydı..herşeyi yaşamış önden bir dilim ayırmış..:) olsa ne olur olmasa ne

0|0
    0|0
  • he isteyelimde aç kalak hemi seni kurnaz seni

0|1
    2|1
  • Kessinlikle katılıyorum. Ha bunun nedeni, madem bu boku yemiş, bari saklamasın.

0|1
    0|0
  • evet hemde çokkkkk yazık herkesin yemediği halt kalmıyor sonra git diktir:S

0|0
    0|0
  • isterim tabi,sahtekarlar insanları kandıramaz. ama yasaklansa el altından yaparlar. hemde 2 lirayken 4 liraya

0|1
    0|0
  • aslında bunu en çok bakire kızlar ister biliyomusun :)

0|1
    0|0
  • Evet, böylece erkekler kandırılmamış olurdu. Kendini evliliğe saklamış, masum erkeklerden bahsediyorum tabii ki.

0|1
    0|1
  • nıye ıstıyım abı banane elalemın kukusundan he bı acıdan ısterım boyle namslu ayagına yatanlar ifşa olsun dye

0|0
    0|0
  • Kesinlikle isterdim ama zor daha doğrusu imkansız

0|0
    0|0
  • yapan doktorların lisansını alacaksın ki adam olsunlar.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle neysen osun ya yasamicaksin ya da evlenicen kisiyi bu kafada sececeksin...

0|0
    0|0
  • Kendinizi ziktirmeyin zarınızı diktirmeyin...sosyal sorumluluk projesi sloganı gibi oldu la

1|0
    0|0
  • evet isterdim yalancı kadın çok türkiyede

1|1
    1|1
  • bencde yasaklanmalı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• senin zarla takıntın ne ki.sanki seks yapan kızları kıskanıyosun sanır duyanda :D

0|0
    2|1
    • BÖYLE BİR ŞEYE İHTİYAÇ MI VAR? kıskanmakla alakası yok yani gereksiz bir uygulama

• deli misin sen onca sorun var çözülmesi gereken kızlık zarı mı kaldı

• aynen yaa manyak aynı düşünüyoruzda ne diye yasakçısın onu anlamadık :P

• Evet yasaklanmalı bu da bir çeşit suç değil mi ? insanları kandırıyorsun netice de. yasaklansın ki herkes yaptığı şeyin arkasaında durmayı öğrensin. arkasında durmayacağı şeyi de yapmasın

3|4
    0|0
    • İş tamamen ticari, yasaklanırsa doktorlar protesto eder öncelikle :) En az 1000 lira diye biliyorum. Az para değil.

• benim açımdan bir sorun yok.. bozdurdum mu? hayır. ama yapsam da arkasında dururum

3|2
    0|3
Yükleniyor...