Sizin de tabularınız var mı?

bi bayan olarak sevgilimle sevişmek istiyorum ama tek düşüncem milletteki bekaret derdi millet yüzünden bende de oluştu bu saçma düşünce ayrılsak beni başkası istemez gibi hissediyorum sanki malım da defolanmış gibi düşündürüyolar insana kendisini :@ sizde de var mı böyle düşünceler kalıplar?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• kalıp yok bende gereksız safsatalar 29 yasında bakıreyım dıyen war sıtede gerızekalı menapozu bı olcak erkenden sonra gotunu parmaklar

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 16

• bazı kadınlar nasıl erkegının ılkı olmak ısterse erkekelrde esının ılkı olmak ıster.

gercı bu devırde pek kalmadı bu olaylar baya baya avrupalılastık ya da gavurlastık ne denırse.

artık cogu erkekde gordugum olay su ya bakire deıl bare az kullanılmıs olsun

kac erkek oldu hayatında 10 -20 gıbı cevaplar alınca bıde cocuk asıksa oturur aglar vallaha

o sacma degersız gelen dusunceler bence cok guzel osmanlı kulturun den gelen guzel dusunceler arada evlılık bagı yuva kurmak sevmek sevısmek hepsını doyasıya yasamak bence en guzelı.

zaten cocuk asıksa sevıosa sen istesende sana sahıp olmucaktır amacı kullanmaksa ılk fırsatta ustune atlıcaktır kızlar malesef cok saf erkekelerınde iyileri ciddileri gonulden sevenlerı cok utangac nasıl bı cıkmazssa..

devrımızde agzı laf yapan erkek basit kanan kadın bol seks bol ayrılıklar bol uzuntuler avrupalılar en azından bole bı orf ve adet ile buyumedıkelrınden onlara koymaz sana bana koyar bu olay musluman ulkenın batılılasması bu kadar olur ne beklıosunkı ;)

0|0
    0|0
  • Canım gayet doğal bu.

Kırma o tabunu da zaten, ona biz tabu değil edep diyoruz. Madem sevgilin, sözlense ya senle?

Sor bakalım sözlenmek istediğini belirtte nasıl geri basıyor gör.

Sevişmek mahremiyetin sonudur.

Mümkünse bunu eşine sakla ;)

2|0
    1|0
    • edep sdc seks yapmamk mı snce? ya bak bz 4senedir sevgiliyz zaten bir çok şeyi de yaşadık hatta yaşarken kazara bekaretim de gitti 1yıl önce ama yine de ayrılmadık ha bu ayrılmcz da dmk değil tabi ama bn gittgni bldgm halde yapmak istemdm o kdar takıodm artık istiorm kısacası bu kdar basit biri olsa geri basacak kdar zaten beni bırakırdı haksız mym

• olan olmuş dediğin zaten yapmışsn bu adam seni yrn bigün bırakır demek sanırm

• Neresinden bakarsan orasını görürsün.

• Ayrılsan seni kimse istemez değil evleneceğin zaman sıkıntı yaşarsın söyleyim sana

0|0
    0|0
    • işte demek istediğimde o o kadar takılmış ki buna böyle olunca evlenilmio mu nluo yani

• önem verdiklrni bliorm ama saplantıyı anlayamıorm

• saplantı derecesinde adam evleniyo sonra bir bakıyo bundan kan gelmedi hadi boşadım gitti gibi yani seçimlerini iyi yap türkiye burası

• versen bir turlu vermesen bir turlu zor haklısın

1|0
    0|0
  • Yanlış anlamadıysam, bu özel durumu bayanlara sormuşsunuz ama hayatın cilvesi, ben dahil cevaplar erkeklerden gelmiş, bu durumu nasıl açıklamamız gerekir ?

0|0
    0|0
    • bu konularda baskı yapan taraf erkekler oldgneden olablr sncta bakire kız diye tutturan sizlersnz bz bakir msnz bilemeyz ble

• 4senelik sevglmn tek derdi beni yatağa atmak veya yatağa atıp bırakmak değildr olmamalı da zaten ki zaten okuduysan olan oldu zaten aylar önce kazara tekrar da olmadı ama beni bırakmadı bırakır mı neden olmasn insanlar ayrılablr ama yine de bnle yattı işim btti demez.

• Afedersin ama, dört sene de işi çoktan çözmen lazım, adamla dört senedir berabersin ve şimdi sevgilimden de şüphelenir oldum diyorsun. dört senede adamın ciğerinin röntgenini çekmişsindir, adam dört senedir seninle beraberse onu sana ben anlatamam, hem olan oldu ne demek, adma verdiysen, biz neyin tartışmasını yapıyoruz..

• Bir kaç sert soru sormak isterim bu noktada?

Namus nedir?

Sana ne ifade eder?

İnanç olarak bu konuya tam olarak nasıl bakıyorsun?

Toplumsal ahlak yapısına inancın nedir?

Topluma ne kadar inanıyorsun?

0|0
    0|0
    • namus karakteristik olarak kaliteli olmak. inanç olarak büyük günahlardan zinaya girer. toplumsal olarak baskı altında alınıyoruz.. topluma mecburen inanıyorum içnde yaşıorm baskıları var

• anladm teşekkür ederm.

• Anladıysan sorun yok. Unutma herşey sende başlar sende biter...

• bekaret beyinde aranmalı benim yok şahsen

0|0
    0|0
  • Var, sevişirken çoraplarımı çıkarmam.

0|0
    0|0
  • zina eden kadına zina eden bir erkek zina eden erkeğe zina eden bir kadın daha layıktır bu kadar basit yani eşini nasıl istiyorsan öyle ol

0|0
    0|0
    • sevgilim bakir bnde tanıştgmzda bakireydm liseden beri tanırz brbrmzi 4senedir de sevgilim brbrzme layığız yani denk durumdayız demek istegm bu

• mecbur evlenene kadar sabredin kirletmeyin seks hayatınızı

• herkezin tabuları var ama bu söylediğinin ucu dine dayanıyor. nikah yaptırmak zor değil nikahını yaptırt ne istiyorsan yap kimse karışamaz sana tavsiyem bu.

0|0
    0|0
  • olay şu aslında bakire olmadığını duyanın gözünde kolay kız olursun genelde

0|0
    0|0
  • var niye olmasın

0|0
    0|0
  • Bunun adı tabu değil aslında , toplum baskısı gibi duruyor.

1|0
    0|0
  • düşüncelerinde haklısın bu yüzden yaşamak istediklerini profesyonel şekilde gizlilikle yap. ama sonunda pişman olacağın şeyleri yapma. yani bence biraz yaramazlık yapmanda sakınca yok. ama biraz.

0|0
    0|0
    • biraz derecen nedir?

• sana ait olan şeyler sende kalmalı. biraz yakınlaşma, dokunma ve sevişme olmalı ama dediğm gibi, sevişmeniz bittikten sonra sana ait olan şeyler sende kalmalı ...

• ayrılırsan seni senin gibi biri ister. sevişip ayrılan bir erkek yani

0|0
    0|0
    • neden bakir olsa isteyemez mi nluo yani

• milletten once gunah boyutu dusun sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ver kurtul mazallah veremeden ölürsen içinde ukte kalmasın börtü böcek girecegine faydalı bişey girsin

0|0
    0|0
    • :/

• Gerçekten böylemi düşünüyorsun ? Ben toplumda böyle düşünenlerin var olduğunu sanmıyordum..

• ben topluma degil toplum bana uysun böyle düşünen ve uygulayan cok var emin ol

• Herşeyi yaşayıp tüketirsen evliliğin,geleceğin ne anlamı kalır? Nefsine hakim olmalısın

1|0
    0|0
Yükleniyor...