2 haftalık evliyim. Ne yapacağım?

ben 2 haftalık evliyim.ilk hafta ben adet olduğum için birşey olmadı.2. haftada eşim gececi bende gündüz çalışıyorum o yüzden birşey olmadı.bu gece son gece vardıyası.yarından itibaren akşam evde olucak.o benim ilk sevgilimdi.eşim oldu.daha önce cinsellik yaşamadım.araya böyle bir durum girince ne yapacağımı bilemedim.zaten balaynına filanda gidemedik maddi durumlardan dolayı.ne yapıcam ben ya

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yapacan çok basit kocanı gözleyeceksin yorgunmu değilmi diye sonra baktın ki aktifff yavaş yavaş sokulmaya başlayacaksın ama utangaçlık filan olmasın hürr ol ki kocanıda harekete geçir :))) iş hayatını bilirim ve evli olduğumu farz ediyorum bazen şuanda cinsellik istese diyorum eşim bir şey yapamam herhalde dediğim oluyor ama sen taktiklerini yap yarına bütün marifetlerini göster eşine Allah bit ömür boyu mutluluk versin üzüldüümmm balayına gidemediğiniz için ahhh şu para ahhhh ahh vakittt falannn iştee :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• s...m böyle evliliği. 2 haftalık olacaksın hiç bir şey olmayacak. Kadın sığınma evi mi orası. Hiç bir şey olmamış gibi işe gidiyorsunuz. Doğru ya olmamış zaten. Kardeş kardeş yaşamışsınız. Evlenicem bana izin vermeyecek iş yerim. Öyle işin canı cehenneme. Birde burada paylaşıyorsun. Bu hayat bitmez vallahi.

0|1
    0|0
  • Heralde bir erkeğin başına gelebilecek en kötü durumlardan biridir. Alınmayın bayan ama ben olsam sabremedemezdim, en azından bir parça bile olsa yakınlaşırdım.

Muhtemelen zaten size gelmeden önce o da bu konuda araştırma yapmış ve temkinli olarak gelecektir.

Heyecan yapmanıza gerek yok, kendinizi kasmayın yeter .

1|0
    0|0
    • onun için evet kötü oldu.yakınlaşmak istedi tabi ama benim ağrım biraz fazla oluyor adet döneminde.o yüzden dört döndü etrafımda ama işte...

• Emin olun başarmak isteyen erkek 1 haftada her türlü sizinle yakınlaşırdı, gerekirse bir parça zoraki olurdu ama yapardı. Belli ki size değer veriyor ve çoğu Türk erkeğindeki o illa hemen olucak kültüne sahip değil. Emin olun tek sıkıntı kendinizi kasıp kasmamanız, sakin olursanız gecenin sonunda 2nizde mutlu ve birbirinize sarılmış şekilde mışıl mışıl uyursunuz.

• Biilinçli çiftler böyle durumlara karşın adet geciktirici bişeyler kullanırdı. Tam bir işkence olmuş doğrusu .

1|0
    0|0
    • erken oldu beklemiyordumki

• İsteyen sadece eşin mi :) Ben olsam inat ederdim :)

• :))) çocukmuyuz inat edilecek bir durum yokki.neyse sen öyle yaparsın :))

• Hey Allah'ım çok basit ne olacak kocan olacak. sanki ilk defa görüyorsunuz birbirinizi. Kuzum sen çocuk musun?

0|0
    0|0
  • hadi bakım başarılar akışına bırakın ve karşılıklı güvenin

0|0
    0|0
  • bı guzellık yap bu aksam kocana ! adetken bıle elınle ya da agzınla mutlu edebılırsın bence

0|0
    0|0
  • sakin bir nefes al erotık bır ortam hazırla ve yap

0|0
    0|0
  • akışına bırak zaanla tecrübe edinirsin

0|0
    0|0
  • esinin sevdiği şekilde giyin her akşam kapıda karşıla hatta çıplak karşıla

0|0
    0|0
  • ne yapıcağımı yok yarından itibaren yaşamaya başlarsınız işte

0|0
    0|0
  • seksi bir şeyler giy öyle çık karşısına link

0|0
    0|0
  • yaparsın ya ne olacak

0|0
    0|0
  • bi türlü kısmet olmadı demek bu olsa gerek.

0|1
    0|0
  • neden dert ediyon ki biraz gecikmiş elde olmaayan sebeplerden dolayı takma allah mutlu etsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Banyo yap aklan paklan misler gibi ol hiçbişey yokmus gibi davran esin gerekiini yaoar zaten :)

2|0
    0|0
  • Anlayisli esin varmis.degerini bil.kasma muhtemelen guzel gecer

1|0
    0|0
Yükleniyor...