Yardım edin! Gay mi oluyorum?

Gizli Üye
Sevgilimden ayrıldığımdan beri 2.5 senedir kız arkadaşım olmadı, yani ben çok istedim olmasını ama olmadı kısmet işte. Cinsel olarakta hayatımda 1 defa ilişkim olmuştu bir hayat kadınıyla...

Aradan 5-6 yıl geçti bir daha hiçbir şekilde ilişkim olmadı. Hatta geçenlerde babam bu halime acımış oalcak ki bana bir hayat kadını bulmuş ama ben kabul etmedim, ilişkiye girmedim nedense belki de hastalık kaparım korkusudur bilemiyorum. :) Tabi Doğal olarak son dönemde abazalık denilen durum oluştu bende ve daha sonra (son birkaç aydır) bu abazalık denilen şey daha farklı şeylere dönüştü sanki kendimde bir farklılık hissediyorum gibi.

İnternetten sürekli penis resimlerine bakıyorum, p*rno sitelerde eskiden normal videolar izlerken şimdi sürekli gay videoları izliyorum gay chat sitelerinde takılıp erkeklerle sohbet ediyorum bazen karşılıklı cam açarak soyunuyoruz yada telde fantazi yapıyoruz. Ama sonra bu yaptığıma pişman olup kendime kızıyorum bir daha yapamyacağım diye çünkü eşcinsellik bana çok ters geliyor ama bu hislere engelde olamıyorum doğrusu. Genelde gay sohbet sitelerine girip pasif gayim diyerek aktif biriyle randevulaşıp buluşalım ilişkiye girelim diyorum ama asla buluşmaya gitmiyorum. Bunu böyle bu şekilde bir fantazi gibi kendimi tatmin etmek için kulanıyorum.

Bir de son dönemde bazı karşı cinsten nefret ediyorum özellikle esmer kadınlara gıcık kapıyorum karşı cinse sürekli bir bahane uyduruyorum onun kaşı yamuk onun gözü kör öbürünün suratında ben var vs. şeklinde özellikle esmer bayanlardan nefret etmeye başladım bana erkek gibi görünüyorlar sanki ben kadınım onlar erkekmiş gibi. Ama sarışın bayanları hala seviyorum...

Yani ben gay mıyım değil miyim anlayamıyorum? sorun sizce ne olabilir?
Yardım edin! Gay mi oluyorum?