Yardım edin! Gay mi oluyorum?

Sevgilimden ayrıldığımdan beri 2.5 senedir kız arkadaşım olmadı, yani ben çok istedim olmasını ama olmadı kısmet işte. Cinsel olarakta hayatımda 1 defa ilişkim olmuştu bir hayat kadınıyla...

Aradan 5-6 yıl geçti bir daha hiçbir şekilde ilişkim olmadı. Hatta geçenlerde babam bu halime acımış oalcak ki bana bir hayat kadını bulmuş ama ben kabul etmedim, ilişkiye girmedim nedense belki de hastalık kaparım korkusudur bilemiyorum. :) Tabi Doğal olarak son dönemde abazalık denilen durum oluştu bende ve daha sonra (son birkaç aydır) bu abazalık denilen şey daha farklı şeylere dönüştü sanki kendimde bir farklılık hissediyorum gibi.

İnternetten sürekli penis resimlerine bakıyorum, p*rno sitelerde eskiden normal videolar izlerken şimdi sürekli gay videoları izliyorum gay chat sitelerinde takılıp erkeklerle sohbet ediyorum bazen karşılıklı cam açarak soyunuyoruz yada telde fantazi yapıyoruz. Ama sonra bu yaptığıma pişman olup kendime kızıyorum bir daha yapamyacağım diye çünkü eşcinsellik bana çok ters geliyor ama bu hislere engelde olamıyorum doğrusu. Genelde gay sohbet sitelerine girip pasif gayim diyerek aktif biriyle randevulaşıp buluşalım ilişkiye girelim diyorum ama asla buluşmaya gitmiyorum. Bunu böyle bu şekilde bir fantazi gibi kendimi tatmin etmek için kulanıyorum.

Bir de son dönemde bazı karşı cinsten nefret ediyorum özellikle esmer kadınlara gıcık kapıyorum karşı cinse sürekli bir bahane uyduruyorum onun kaşı yamuk onun gözü kör öbürünün suratında ben var vs. şeklinde özellikle esmer bayanlardan nefret etmeye başladım bana erkek gibi görünüyorlar sanki ben kadınım onlar erkekmiş gibi. Ama sarışın bayanları hala seviyorum...

Yani ben gay mıyım değil miyim anlayamıyorum? sorun sizce ne olabilir?

0|0
11|23

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi bir çelişki var neyseki elimizde milyonlarca sevebileceğin sarışın kadın var ben bu pçlere dedim her stenin kenarına yrak rersmi koymayın diye dinlemediler adamım sanki durumun çok ağır değilde isteyerek yürüyormuşsun gibi bence bu yoldan kendini almaya bak sarışın kadınlara takıl çok sorun oluyorsa bir doktora git bu ayıp birşey değil sonuçta bir sorun olduğunun farkındasın rahat ol gaylerle de konuşma konuşacaksanda bari pasifleriyle konuş gözünü seveyim erkek olmanın ayrıcalıklarını düşün sarışın bir kadınla yatmanın ayrılacıklarını düşün sen ben özeliz dostum gaylik ise bir hastalık yapma bulaşma dünyada o kadar güzel kızlar varken saçma şeylerle sapkınlıklarla meşgul olma doktoruda unutma

0|0
    1|1
    • ya kardşeim kız varda ben mi gitmiyorum 3 senedır kız arkadaşım olmuyo kısmetım kapalı bana büyü yapıldı kesin

• olmuyoooooooooo deli olacam. abazayım diye bagırmam mı gerekıyo offffffffffffffff

• uln benim 5 yıldır kız arkadaşm yok son aşk kurbanıyım ben ama kardeşm bu işler için yer yurt var ayrıca bi sürü kız var sadece cinsellk için birleşmek isteyen onları bulamassan paralılarına git kız yok diye oğlan mı olalım

Kızlar Ne Diyor 11

• Sendeki durum bence biz kadınlar nasıl başka bir bayanın giyimine dikkat ederiz ,bakımlımı değilmi diye yorum yaparız ve kendimizle kıyaslarız özellikle kuaförde :) sende de bu şekilde bir eğilim olduğunu düşünüyorum ve bence bu eşcinsellik değil .

Sohbet siteleride ki erkeklerle eminim kendini kıyaslıyorsun bir taraftadan o tür ilişkisi olanlardan miden bulanıyordur ki bunu kendine yakıştıramıyorsun.

Seks yapmıyor olman anormal bir durum inan burada ya da dışarıda seks yapıyorum diye yazanların çoğu hayal satıyor :)

Burada mesela cinsellik yaşayan erkek ya da bayanlar verdiği cevaplarla belli oluyor zaten cinsellik yaşayamayan kişiler ise fantezilerinin kopyasını burada cevap olarak yazıyor :)

0|1
    0|1
  • yardım almalısın,eğer geçici bişeyse tedavi yardımcı olacaktır..gay'sen eğer,tedavi sonuç vermeyecek isteklerin değişmeyecektir...bu durumda kendine eziyeti bırakıp bunu kabullenmek,kendini de korumak zorundasın...sakın karşı cinsle evlenip kurtulayım diye düşünme,asla sonuç vermez,mutsuzluğun iki kişinin mutsuzluğuyla sonuçlanır.

0|0
    0|0
  • Oruç tut. Birde arkadasım zahmet olmazsa yazmıssın bu kadar derdini birde su Müslüman diye öldürülen kardeşlerimizin açtığı siteler var. İslam ülkeleri adı altında orda onlara güzel yorumlarda bulun. Son olarak sexsi arkadasım bu gün bu ülkede savaş cıksa senin bu sorunun bir korkuda gider. Anlıycan cok önemli değil .

2|1
    1|1
  • bence sarışın güzel bir hayat kadınını tecrübe etmelisin. gay olmak ayıp bir şey değil ama doğal olmayan bir tercih ve eminim hayatını ilerleyen aşamalarda çok zorlaştıracaktır. önce bir kadının sıcaklığını hatırla. sonra da duygusal olarak birşeyler paylaşabileceğin senle uyumlu bir kız bul. sanırım hayatını düzene koyarsın böylece.

0|0
    0|1
    • hastalık kaparım dıye korkuyorum prezervatıf takarım ama ya yırtılırsa y a cıkartırken deyerse offffffffff

• allahım noluyor bu erkeklerimize dün adamın biri 15 yıllık arkadaşıyla yaşadığı şeyi anlatır bugun adamın biri makyaj yapmaktan bahseder şimdide sen yahu kendinize gelin herkes kendi cinsiyetinde güzel allah bizi böyle yaratmış farklı arayışlara girmeyin giriyosanızda psikologdan yardım alın

0|0
    1|2
    • valal bu erkeklerın sebebı sızsınız sızın yuzunuzden abaza bunlar.

• Senin piskologin bozulmus, kendini sanki zorla bu duruma sokuyor gibisin, bak yol yakinken uzak dur böyle seylerden, inan bana daha mutlu olursun, ilk olarak o siteden üyeligini sildir, sonrada kendine acilen bir kiz arkadas bul.

1|1
    1|1
    • abi pes ettım artık olmuyor 3 senedır kız arkadasım olmuyor bende pes ettım demek ki kolayına kacıyorum nefret ettım kızlardan onların yuuznden abaza oldum

• çirkin çirkin tip tip cocuklar o kadar manıta yaparken ben bu kadar karızma adam 1 tane bulamıyorum delı olacam kısmetım mı baglı ne

• Ya ne alakasi var, eger cinselik istiyorsan bunu biriyle yasa ne bilim ama erkeklerden uzak dur, bak ciddiyim ailenin yüzüne nasil bakarsin sonra, bunu kendine yapma, yol yakinken, üstelik kiz istiyorsan kizdan bol ne var yani, partilere katil ne bilim cevrendeki kizlarla yakinlas, biraz emek ver kolayina kacma

• bir erkekle birlikte olmadan bunu bilemessin. Hoşlantı ayrıı icraat ayrı.Bayan arkadaş bulmanı öneririm bu şekildede kendini sorgulayabilirsin. Sen istiyorsunki yaptıkların bu yönde kendi kendine karşı koyma o zaman hoşlandığın şeyi yap.

0|1
    0|1
  • çok uzun hikaye, okumadım ama gay yolundasın

1|4
    1|7
  • Hemen bi kız arkadaş edin kendine... Ve bunları hiç düşünme, o sitelere girme.

0|0
    0|1
  • Doktora gitsen gec olmadan

0|0
    1|1
  • sen devreleri yakmışssın hayırlı olsun :D

2|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 22

• kardeşim karşı cinsten uzaklaşmışsın karşı cinsle uğraşmak istemiyorsun kadınlar nazlıdır bir çicek gibi bakım ve ilgi ister.Bunlar senin bilinç altına yerleşmiş ve sen en kolay yolu kendi cinsinle tatmin yolunu seçmişsin bu ister istemez cinsel sapmalara neden olabilir baban anlayışlı bir insan seni gözlemliyor ve bir karşı cins bulup ilişkiye girmen için ortam ayarlamaya çalışmış.Benim sana bir büyük olarak tvsiyem o tür sitelerden uzak dur başaramıyorsan vakit kaybetmeden psikiyartri dr dan yardım al babanın desteğinide unutma burada bizlere açıldığın gibi onada açıl o tüm imkanları ile sana yardımcı olacaktır bir baba olarak sana tavsiyem bu sen gay değilsin ama hastasın doktora ihtiyacın var zaman kaybetme lütfen

0|2
    0|1
    • evet pes ettım artık ınsanın yıllarca bı mantıası olmayınca kadınlardan ümidini eksiyor artık. erkeklere yöneliyor heralde lan götü kaybedecem bu gidişle yok manıta filan yokkkk yok kimse bakmıyo bana deli olcam bana bakanlarıda cebımde para yok diye ayarlıyamıyorum kafayı yıcem çirkin çirkin herıfler götürüken manıtayı ben burda elimle takılıyorum

• Psikoloğa gitme vaktini çoktan aşmışsın. Kendini olmadığın kişi yada ait olmadığın cinsel kimliklerde görmen psikolojik sorunların olduğunun göstergesi. Bunu önemse çünkü ufak sorunlardan daha komplike ve tedavisi karmaşık rahatsızlıklara kadar uzanabilir. Ayrıca ilk ilişkinin büyük ihtimal ile bir hayat kadınıyla yapmış olduğundan %100 başarısız olduğuna inanıyorum ve bu bilinçaltında bir karşı cinse karşı savunma mekanizması oluşturmuş. Git tedavi ol dostum. Baban da hayat kadını bulmak gibi cahillikler yapmasın bir daha.

1|0
    0|1
    • sormayın babam cok cahil. benim haberım yokken yapmıs bunu ben cok kızdım. neyse psıkolojık sorunlarım vr evet... hayat kadınıyla odlugundan basarısız oldu oda dogru ya simdi aklıma takıldı sıızn yazınızdan ötürü. simdi ben karsı cınse yakınlasamıyorum cekiniyorum bu cekingenligin nedeni haya kadınıyla yasadıgım basarısız deneyeım mı yani?

• yok bızde cahıl dıyoruz sıkınt tı deıgl. tsk ederım

• guzel acıklamışsında benim kısmetım kapalı bı adamın 3 sene manıtası olmaz mı ya hemde bneım kadar yakısıklı karızma bi adamın deli olacam kimse beni görmüyor sanki kısmetim kapalı. beni görenelre de ben yanasamıyorum işsizlik aprasızlık tersoluk kontor alck para yok ban a hangi kız baksın kafayı yıcm

• sonradan gey olunmaz, ilişkiden sonra anlaşılır, biseksüel olabilirsin, şuan ortaya çıkan geylik durumun bastırılmış duygularından ibarett :D

1|3
    0|0
  • İnternette penis resimlerine bakarak iştahın kabarıyorsa git en yakın bir arkadaşının yanı çıkar bakacam de. bütün hevesin kaçsın. seçmece olm onlar.rüyanda görürsün ancak.

yok olm ne gay i filan. sıkıntıdan ne b.k yiceni şaşırmışsın o kadar. bul bi hatun ver ince ayarı o kadar.

0|3
    1|1
    • hatun varda bizmibulamadık? yok olmuyo kardeşim çirkin çirkin herıfler parası var dıye 10 tane manıta yapıyo bız garıbanız dıye bu karızmaya ragmen hiç bi kız bize bakmıyo. hadı dıyelım kız bana baktı ben işsiz güçsüz adamımcebımde kontor yok kızı nasıl arıyım? kendı karınımı zor doyuruyom kızı nasıl gezdıreyım? of offfffffffffffffff

• Gözüm yol yakınken yapma derim..Hemen bir sevgili bul yada bir se ks partneri bul bu yoldan dön..bu yol yol değil hacı..Pompalamak varken pompalatma aga...yapma gözünü seveyim..Bak bende esmer kadınlardan nefret ediyorum..Kadın dediğin beyaz tenli olacak pamuk gibi...Esmer sevmiyorum ama taş gibi erkeğim..Gay videoları izlemeyi bırak uzak dur gay ortamlarında..Erkeksin sen hacıı..Taş gib erkeksin...Kestane'yi cizdirme..Kumbara'na sahip çık..Saygılar..

1|0
    0|1
    • eyw saolda işsizlik parasızlık ve bunun getirdigi özgüven sorunu. cebimde kontor yok ben nasıl arıyayım kızı :( aslında son 3 yıldır o kadar fırsat geldi ama ben kabul etmedim niye çünkü şeklim yok :( deli olcam kısmetım kapalı bende büyü var kesin kesin. benım kadar yakısıklı adamın manıtası olamz mı bunu ben degıl baskaları söylüyorrrrrrrrr ya kızlar kör yaa ben görünmez olmalıyım dleiolacam.tip tip cocuklar üçer beşer gotururken manıtaları bana bırtane denk gelmıyor kafayı yıcemmmmmmmmmmmmmm

• duy baba duuyyyyyyyyyy.adam kendi elleriyle getiriyormuş :D

0|3
    0|0
  • Zannımca biseksüelsin sen ama bunu kabullenmekte zorlanıyorsun

1|3
    0|0
  • arkadaşım bu bir tercih meselesi nasıl mutluysan öyle yaşa boşver el alemi ...

1|1
    1|0
  • burası ne kadar elite insanların buluştuğu bir site böyle kimse bu adamın yazdığıyla dalga geçmemiş helal olsun valla...başka siteler kırıp döküyor bu gibi durumlarda...

0|2
    0|0
  • Biladerim sen kıy parana 2000-3000 tl arası relastik profosynl bır şişme bebek al gercek gibi aynı bi arkadsıma dogum gunu hedıyesı yapmıstık bır kaç arkadas arabada yanına koysan ınsan gıbı çok makara yapmıstık neyse kıyafetlerı bile var onunla arkadas olmak gay olmaktan iyidir...

0|1
    1|1
    • haklısında o kadar param olsa hatunun kralıyla takılırım parasızlık artı ozguven sorunu yaptı kadınlara yaklasamıyorum yoksa karızma tip herşey var

• sıkılmaktan arayış içine girmişsin yalnız kalmaktan büyük ihtimal özgüvenin zayıflamış.. hemen reçetene yazıyorum git aşık ol.

0|0
    0|1
    • yalnız kaldıgımı anlaman guzel. 3 senedır kız arkadaşım olmuyor kısmetım kapalı bana büyü yapıldı artık buna inanıyorum. yok benım kadar yakısıklı karızmatık adam yok ama hiçbir kız bakmıyor cebımızde para yok diye iş yok güç yok hiç bişey yok kısmetim baglı benim. beni okutcak hoca arıyorum

• Burdan sitedeki bayan'lara duyrulur o zaman..Yaşını,boyunu,kilonu ve kendini anlat..taliplerini bekle bakalım..mutlaka senin icin de bir "ana" bi kuzu doğurmuştur :)

• Baban sana hayat kadını mı buldu? Yuh.

1|2
    1|0
  • kendine gel kardeş nereye gidiyor bu yol ben sana derimki ne bu dünyanı nede öbür dünyanı mahvetme gel dön bu yanlışından biraz iradene sahip ol

0|1
    0|2
  • sevgili dostum bu konuyu konuşmak istersen bana özelden mesaj atarsan seninle bu sıkıntın ile alakalı olarak bir kac konuyu paylaşmak isterim bana mesaj atarsan sevinirim.

0|1
    0|0
  • gay videoları izliyosun hemde gay miyim diye soruyo musun ? blowjobda bile penis görmekten iğrenirim ben

0|1
    0|1
  • Öncelikli olarak izledigin p*rno kategorisini değiştirmekle başlayabilirsin.. İzledikçe insan ister çünkü bunu unutma.

1|0
    0|1
  • conta yakıyorsun sen

0|0
    0|0
  • Sonradan gay olunmaz.İçinde var olan birşeydir ki biseksüellik şu anda da ortaya çıkmaya başlamıştır.

0|0
    0|0
  • gaysin

0|2
    0|3
  • Biseksüel olabilirsin.Bende aynı senin gibi yapıyorum.Ama buluşmuyorum kimseyle nicklerime aktifgay falan yazıyorum.Hatta daha çok kadınsı tercih ediyorum kamera açtırıyorum.Sonra pişman oluyorum.Biseksüelim diyorum chatteki herkese ama kendi içimde bunu kabul etmiyorum ama hiç bir kızda benle ilgilenmiyor.Ne yapayım? kafayı yemiş durumdayım.Kızlar çok acımasız geliyor.Ama kızlara içim gidiyor tabiki kızlarla gideremediğim boşluğu gidermeye çalışıyorum olmuyorda zaten.Geçen kusacaktım mesela kameradaki Crossdresser(travesti gibi ama göğüsleri yoktur sadece kadın kıyafetleri jartiyer falan giyerler) dan.

1|2
    0|0
  • hoşgeldin harun abi

0|1
    0|0
  • ya benimde 1.5 yıldır sevgilim olmuyor ,kızlarla aram kötü ama hiç bir zaman düşünmedim gerçi erkeklerlede aram iyi değil ama .yinede kızlardan hoşlanıyorum benim gibi arkadaşlarım da çok yani sap kalan bir türlü olmuo ama ben yinede hayatttta yapmam snn gibi gay p*rnoları izlemek gibi saçmalığı

0|1
    0|1
Yükleniyor...