Erkeklerin anal seks yapması itici değil mi, tam orjinal adam has erkek anal ister mi?

anal seks yapmaya meraklı erkekler gayda yapar mı benim içim hiç rahat olmuyo trvesti gay yapar mı diye kimi erkek delik deliktir diyo çünkü?

Güncellemeler:
bide anal yapan kadinlara erkekler iki erkek teklif ediyo
her deligi is görüyodiye agiz yoklamalari var iki erkekle yaptinmi felan

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• evet erkegin kalitelisi öyle bok yoluna göz dikmez, adam gibi normal olanı yapar.(gay travesti ne bulsa yaparlar, bide bakmışın kendi yapılmak ister)

• evet bide durmada soruyorlar anal zevklimi diye heral kendilerinide yaptiracaklar

• Öncekileri Göster
    • soranın cevabı müthiş en iyi cevap bu

• ercan anlamadım ne demek istiyorsun :)

Erkekler Ne Diyor 46

• Anal yapan erkek hayvanlarla bile yapacak karakterdedir, köydeki keçiye tecavüz eden heriften farkı yoktur, çünkü olaya delik mantığıyla bakar.

• cok haklisin

• Kesinlikle erkekler evrim geçirmedi henüz ama maalesef bu tür insanlar var,tasvip etmiyorum,bugüne kadar teklifte etmedim yapmadımda,normal olanı dogalı en güzeli.

• her erkek kadınıyla anal yapma isteği taşır.

• bunu günlük yapmasi dogrumu peki

• bencede çok saçma anal sex ile eşcinsellik çok farklı şunu düşün anlarsın eğer biseksüel değilsen bir kadın sana cinsel anlamda dokunduğunda zevk alırmısın ...sonuçda erkekde dokunuyor kadında aradskı farkı empatı kur...

• zevkler ve tatlar tartışılmaz

• Çok iğrenç bişey. O erkeği derhal terk edecen. Zaten tepki verince erkek hemen "şaka yaptım canım sen ne diyecen onu görmek istedim " diye kıvırır.

• evet biker basima geldi bu dedigin

• genelde eş olmayan ve eş olmayacaklara önerilir.

• O başka bir kadınla başka. Kadınla anal isteyenlerin hemen hemen hiçbiri gay'le istemez. Gayle yapanda kadında hem anal hemde normal istemez.

• kadın anal yapıyor diye iki erkekle oldun mu sorusu saçma olmuş. e o zaman 3 erkekle de oldun mu diye hatta 4 erkekle de oldun mu diye de sorulabilir.filmlerde görüyoruz aynı anda 4 erkek gayet rahat giriş yapabiliyor.kadının erkek için katlandığı şeyler, aynı anda birden fazla erkeğin kendine dokunmasına izin vereceği anlamına gelmez.

• itici ötesi, iğrenç

• herşeyin normali varken nedir bu fanteziler anlamam

• kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş

• yapa yapa orda genisliyo ben simdi anüste hic zevk almiyom cünkü genisledi

• delik delıktır vur mantıgı yanlıs hayvanlardada delık var onlaramı kayıyoz :)dıger erkeklerı bılmem ama ben anal sevıyorum penıs vagınaya nazaran daha cok zevke getırıyor ama daha cok dusta yapıyorum farklı bır pozısyon gelıstırdım

• öleyse erkek erkekle yapsin daha zevkli
      kadinda kadina cünkü bende sürtme yöntemi severim klitöre e bir kadinada sürtsem demki daha zev vercek kadin kadina erkek te erkeye lazim yanlis cinsle sex yapiyok her kes kendi cinsine yönlen sin öleyse zate ben bu anal ve sperm icirme yüzünde sex braktim

• ablacım seks yapan kişi bunları ıyı ve guzel yapamazsa seksten sogursun normal adam kendı zevkı ıcın yaparsa normal sadece dil ve parmakla bıle orgazm ulastırabılıyor onemlı olan analı yapan kısının fantezısının genıs olması sanada zevk getrmesı cok yöntem var anal yaparken kalçayı oksamak arada opmek ısırmak bnlar zevk verır demek ıstedgmı anlatabıldm umarm

• meraktan canım meraktan.

• ama bu grup işine girer buda işin sapkunluğuna gider !

• yapar has erkek önce kadının g...tüne bakar onu ister.

• Sex zevk işidir kişiler karşılıklı bunu istiyor ve zevk alıyorsa bunun neresi iticilik ?

• erkekler genelde meraktan isteyebiliyor anal seksi özellikle uzun süreli,ilişkilerde özellikle dogy sitilinde ilişki yaşarken yaparken hep karşında dıruyor orası ve gz kırpıyor erkege,erkekteaaaaaaa bak burdada bidelik var diyor deneyelimmi ,kadında meraktan ok liyor ama bir gayle anal yapmakla bir kadın la yapmak çok ayrı şeyler ,orgazm olan kadınlara bile rastladım analdan ,zaten kadının analdan zevk alması anal srasında vajinayada grekli ilğiyi göstermeye baglı ,sadece analdan zevk almıyor kadın ikiside uyarılmalı buda zevki katlıyorsenin güncelleme sorunu burdan yanıtlayamıyorum ,böyle bir durum yaşadım arzu edersen özelden yazarım

• kadınla anal yapmak erkeğe çekici gelir ama erkekle gelmez

• Ama Ön Taraf Genişliyor bu nedenle tam sıkı surtmuyor ben analı bazen tercıh edıyorum ozellık kız arkadasım bakire ise

• kac kiz arkadasin var

• Öncekileri Göster
    • aam yasin cok gencmisya yasina göre cok kizla yatmisin

• Bu iş Teknik Gerektirir Kendımın olmayan bircok kızla birlikte oldugumu biliyorum Bak şöyle Düşün ' Kaleci var Diye Gol Atamıyacakmıyım? '

• kız bakireyse ve zevk almasını biliyorsa güzel oluyor

• her gün bakire kizi nerde getirek sana

• gerek yok tek kızda olur.

• bana hep bakire denk geliyor açıkcası o yüzden sorun yok..Şuankide öle

• yabancılarda cok analcı var ama büyük ihtimalle kızlık zarına bişey olmasın ama yinede sevişelim isteyen çiftler analdan yapıyor ^^

• ne amerikada 100 kadinda ikisi yapiyo anal

• kadınla anal farklı gay ilişki farklı.ben anal yapmayı çok sevmiyorum ama ara sıra farklı fanrazi olsun diye yapıyorum.ama bi erkekle asla.erkeklik kriterleri olan bunu yapamaz.normal şartlarda bi erkek başka bi erkeğe hiç bi şekilde çekici gelmez.

• bari ilk bulusmalarda anal yapmayin kiz size alisanca kimi direk ilk görüsmede istiyo ikiciyede kadin sans vermiyo bulusmuyo

• anal kadın istemedikçe olmaz zaten.normaldede sevmem ama bazen isteyen oluyor farklılık olsun diye yapıyoruz ama çok nadir.

• seksi aşkla yaşamak lazım

• askta anlayan zate bugibi bisey aramzki
      kimin hayati sexten ibaret sade

• aynen yapar katılıyorum sana

• adam gibi adam olan analmış şuymuş buymuşla ilgilenmez adam gibi adam adam gibi işini yapar birde şunu eklemek geregi duydum hakyolu varken ne gerek var ... yolunaa..

• bana itiici geliyo ama vajinası deforme uğrayıpta anala yönelen insanlarda yok değil hani

• haklısın ama bunlar kalitesiz insanların lafları

• Grup se.x yaparmısın yapmaz mısın diye soruyor olabilirler..Ben se x partnerimi paylaşamam Arkadaş..! Ben o iki deliğini hatta üç deliğini de doldururum.. ikinci bir erkeğe gerek yok ben hallederim.. :)

• her b.k.u yerler

• istemez. verlersede itiraz etmez

• kimide sevdigi kadina teklif etmiyor mus dogrumu

• doğrudur. ama orantı kurmak için bu yol yanlıştır. ben anal istemem. ama 2 kişinin ortak kararıdır. kimse karışamaz. dinen caiz değildir. bedenende sapıklıktır bence.

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayır anal seks çoğunlukla bakirelikten dolayı yapılıyor sonrasında ise meraktan yapıldığını düşünüyorum ,özellikle bazı pozisyonlardaki görünüşü erkekleri tahrik ediyor özellikle doggy'de :).

• ewet çok haklısın,hep göz kırpıyor erkege doğy yaparkennnn ,onun için dogy yaparken tıpa koyun oraya ,

• fazla düz mantıkla bakıyorsun bence.

• Anal yapan erkekleri disliyorlar hicbiseyden haberleri olmadan :( bitek sen arkamizdasin

• önümüzdesin demek istedin heralde :)

• yok artık ...

• domates kabuğu yapışırr ıyyy :)))

• ya şu cevapları okuyunca şaşırıyorum. hani hiç erkek tanımasak inanıcaz. okuyanlar da sanıcak ki kızlar anal seks hastası erkekler tiksiniyor ama arada bir zorla sevgilisini mutlu etmek için çok özel hissettikleri kızlarla yapan çıkıyor. geçiniz bunları. 10 erkekten 9'u anal yapmak ister. dürüst olun azcık.şu ana kadar anal seks seven erkeğin gay ve travesti meraklısı olacağı hiç aklıma fikir olarak dahi gelmedi. öyle bişey mümkünmüdür bilmiyorum ama benim fikrim ikisi arasında bir bağlantı yok.

• evet çooooooooooook itici,

Yükleniyor...